“За Майбутнє” підтримала важливі для Київщини рішення щодо бюджету і комунального майна

“За Майбутнє” підтримала важливі для Київщини рішення щодо бюджету і комунального майна

У Київській облраді під час чергової сесії депутати фракції “За Майбутнє” підтримали понад 60 питань щодо розвитку та функціонування Київщини. Серед основних та важливих рішень – внесення змін до обласного бюджету та фінансування важливих для регіону програм.

Про це KV стало відомо із допису пабліку “Київщина За Майбутнє” у Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Фракція “За Майбутнє” підтримала винесені на сесію та узгоджені у комітетах рішення.

Найважливіші проєкти рішень стосувалися змін до обласного бюджету на поточний рік. Йдеться про фінансування таких бюджетних сфер як медицина, освіта тощо. Депутати внесли зміни до програми соціальної підтримки учасників АТО та ООС, а також родин Героїв Небесної сотні, програми “Питна вода Київщини”, програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату та ін”, – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також у прес-службі фракції зауважили про важливість прийняття рішення щодо реорганізації комунальних об’єктів, що дозволить оптимізувати їхнє фінансування.

Раніше KV розповідала, що на Київщині діє ціла низка таких об’єктів, що уже давно потребують змін через свою неефективність. Депутати оприлюднили низку звернень та запитів до Київської ОДА щодо збалансованості бюджетних надходжень.

Крім цього, обласна рада прийняла рішення про виділення коштів для обласного театру ім. Саксаганського у Білій Церкві. Колективу театру обіцяють виплатити заборгованість по заробітній платі за останні два місяці.

З-поміж іншого депутати привітали з успішним виступом та поверненням із Токіо наших паралімпійців, а також вручили подяки заслуженим діячам Київщини.

“Загалом сесія пройшла у конструктивному руслі. Депутати КОР підтримали найбільш нагальні рішення для громад області й окреслили головні напрямки найближчої роботи: проведення опалювального сезону, напрацювання механізмів відшкодування тарифів, реорганізація комунальних підприємств, передача комунального майна громадам тощо”, – повідомляють у прес-службі “Київщина За Майбутнє”.

У коментарі же лідер фракції “За Майбутнє” Ярослава Москаленко розповів, що перед Київською облрадою тепер стоїть непросте завдання – допомоги громадам у період опалювального сезону, адже ситуація з теплокомуненерго ускладнилася ще більше.

За його словами, держава остаточно усунулася від вирішення подібних питань і переклала їх на громади, а там найчастіше не мають для цього необхідних фінансових ресурсів. Тому представник “За Майбутнє” закликав колег впродовж найближчих тижнів напрацювати дієвий механізм проходження опалювального сезону.

Нагадаємо, що напередодні чергової сесії в Київоблраді відбулося засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, яка підтримала більшу частину винесених на розгляд питань.

Читайте: Комісія з ЖКХ Київоблради підтримала більшу частину питань з виконання обласних програм та енергозбереження, – депутат Сабадаш

Фото: Facebook

КиевVласть

Автор:
Вероника Злацкая
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4