Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс - аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada. Платформа дозволяє відстежувати ключові показники територіальних громад: бюджетні витрати, економічну активність, демографію, відбудову та інше. Сервіс постійно поповнюється інформацією з Єдиного державного порталу відкритих даних та інших офіційних джерел.

Про це КВ повідомили в Clarity-project.

“Clarity Hromada має на меті зробити доступ до даних про територіальні громади легким та зрозумілим. Інформація відображається у формі зручних дашбордів. Користувачі можуть фільтрувати дані за необхідними показниками, рейтенгувати та порівнювати громади між собою, дивитися історію змін показників”, – повідомили розробники.

Зазначається, що Clarity Hromada стане в пригоді:

  • мешканцям, громадським активістам та журналістам — для моніторингу використання публічних коштів та виявлення корупційних схем;
  • потенційним інвесторам — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств;
  • локальним бізнесам — для пошуку нових партнерів;
  • органам місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень.

Скористатися сервісом можна за посиланням: clarity-project.info/hromada/, а також з меню на сайті clarity-project.info

Сервіс Clarity Hromada є безкоштовним та відкритим для всіх. Для того щоб отримати інформацію про конкретну громаду, необхідно знайти її по назві чи за кодом КАТОТТГ у пошуці. Дашборд громади покаже, які населені пункти є її частиною, яка кількість мешканців має декларації з сімейними лікарями, які активні компанії та проекти відбудови має ця ОТГ, скільки нових дозволів на будівництво було видано за рік, скільки закупівель/аукціонів Prozorro та на яку суму було оголошено. 

 

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Фото: Clarity Project

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
Київ виділив 10 млн гривень громадам області (на що пішли гроші)
16:00 Цьогоріч дві громади Київщини – Козинська селищна та Феодосіївська сільська – вчергове отримали зі столичного бюджету по 5 млн гривень в якості компенсації…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
09:00 Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово…
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
09:00 Правоохоронці розслідують факти порушень законодавства при будівництві житлових будинків на більш ніж 6,9 га землі столичного Академмістечка. Мова йде про забудову на земельних…
Banner
QlU7mDx4