Психологія успіху – від мрії до мети

Психологія успіху - від мрії до мети

Наше життя нагадує мені колообіг води у природі: так само як вода з рідкого стану перетворюється у газоподібний і навпаки, доля посилає нам зміни, які можуть трансформуватися як у хороші, так і в сумні.

Життя дає нам уроки. І, на жаль, не завжди вдається засвоїти їх на відмінно. З народження людина вчиться тривіальним, але таким необхідним речам, як ходити, їсти, одягатися. Пройде час, і у неї вже будуть інші цілі, потреби та сподівання – бажання знайти своє місце у соціумі. Висловлюючись мовою суперлятивів, це найбажаніша, найважча, найомріяніша ціль сучасної людини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Незважаючи на мій не дуже солідний вік, доля кидала мене і в огонь і в воду. Кожного разу, то випливаючи, то обпікаючись, я отримувала досвід. Хороший чи поганий, але – мій!

Коли я вступила до університету, то усвідомила, що переді мною відкриті всі двері. Потрібно лише не боятися вірити у свої мрії та робити все можливе для втілення їх у життя.

Відома українська телеведуча й мій викладач Людмила Харів каже: “Можна залишати мрії нездійсненними, аби вони просто були. А можна перетворювати їх на мету і додавати їм більшої реальності, втілюючи в життя”.

Проте, чи завжди мрії можуть ставати метою?

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Перш за все, потрібно чітко усвідомлювати чого ви справді хочете і чи справді воно вам потрібно.

За статистикою, зі 100% людей, які починають якусь справу, лише 2% дістаються фіналу і розуміють, що будуть займатися улюбленою справою, незважаючи ні на що.

Часто, перебуваючи вже на фініші, людина втрачає запал, який керував нею на початку. Чому? Бо вона досягла вже тих речей, про які ще нещодавно так мріяла і цього їй видалось достатньо.

Але людина ніколи не відмовиться від поставленої цілі, якщо вона дійсно зацікавлена в ній.

Як говорить китайська народна мудрість: “Можна помилково купити, але не можна помилково продати.” Знайти своє місце у світі, займатися улюбленою справою, втілити найзаповітніші бажання – ось те, від чого ніколи не відмовиться впевнена у своїх діях, наполеглива та смілива особистість.

Узгодивши з самим собою власні плани, час думати, як вам найкраще та найшвидше вдасться їх досягти. У цьому вам можуть допомогти фахівці популярної науки для успішних та відомих людей – нетворкінг. Вона передбачає встановлення та розвиток горизонтальних зв’язків. Однією з найкращих фахівців у цій сфері є Людмила Харів, про яку я вже згадувала вище.

Курс нетворкінгу справив неабияке враження на мене. Особливо ефективною для мене виявилася формула постановки мети “GROW”.

Вона полягає у тому, що потрібно поставити мету, до якої ми йдемо. Після цього ми маємо тверезо оцінити наші реальні можливості та те, що ми маємо на початку. До всього цього додамо трішки креативу, нашої творчої уяви та фантазій. З отриманого матеріалу ми сміливо можемо складати план дій на майбутнє.

І головне, розпочинаючи будь-яку справу, варто щиро вірити в себе і в її право бути втіленою у життя. Мрійте та дійте, ніколи не зупиняйтесь, сміливо вставайте з колін та йдіть далі. І тоді все уявне обов’язково стане дійсним!

Читайте: Темно-синя аура, або діти-індиго

Фото: з відкритих джерел

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

KиевVласть

Автор:
Валерія Самошина
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4