Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне

Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне

Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово перебуватиме поліцейський офіцер. Поставить цю споруду столична компанія, яка не так давно належала громадянину Туреччини. Також серед значних замовлень Рокитного – поточний ремонт покриття двох десятків вулиць громади, обладнання для лікарні та паливо для потреб селищної ради.

Як стало відомо КВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у червні 2024 року Рокитнянська селищна рада спільно з підпорядкованими їй комунальними закладами та підприємствами уклали за результатами публічних закупівель 129 договорів на 2,31 млн гривень.

Найбільші замовлення

Найкоштовнішою покупкою Рокитнянської селищної ради у червні став модульний будинок за 431,5 тис. гривень, в якому цілодобово перебуватиме поліцейський офіцер громади для виконання службових обов’язків. Згідно з умовами угоди, це повинна бути модульна кабіна “Євро кабіна”, яка являє особою некапітальну модульну споруду із санвузлом. Внутрішня площа такого будиночку становить 22,47 кв. м. Встановити його повинні в селі Острів до 15 липня 2024 року.

Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Зображення модульного будинку “Євро кабіна” з додатків до договору

На другому місці серед найбільших видатків Рокитного минулого місяця – поточні ремонти дорожнього покриття, на які спрямували 423,83 тис. гривень. Відповідні замовлення оформлював Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради. За вказані кошти до кінця червня 2024 року повинні були відремонтувати покриття: 

  • по вулицям Волі, Кар’єрній, Кам’янській, Освіти, Прорізній, Січневій, Ярослава Мудрого, Набережній, Лагерній, Патріотичній, провулкам Базарному, Шевченка, Мирному, Вільшаному, Вишневому в селищі Рокитне;
  • по вулиці Луговій, Жовтневій та Кам’янській в селі Синява;
  • по вулиці Заросянській в селі Бушеве;
  • по провулку Ставовому в селі Насташка.

На третій сходинці покупка КНП “Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги” лабораторного та медичного обладнання загальною вартістю 366,76 тис. гривень. Було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор за 297 тис. гривень та електрокардіограф з пристроєм прийому/передачі даних майже за 70 тис. гривень. Згідно зі опублікованими в Prozorro звітами, кошти за вказане обладнання перераховані в повному обсязі, а договори значаться як виконані.

На четвертому місці – паливо, якого протягом червня через публічні закупівлі було замовлено сумарно на 235,32 тис. гривень. З цих коштів майже на 160 тис. гривень його закупила селищна рада (по 1,5 тисячі літрів бензину А-92 та дизеля), на решту 75,9 тис. гривень – КНП “Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги” (500 літрів дизеля та 1 тис. літрів бензину А-95).

Заключним в ТОП-5 найдорожчих покупок Рокитного стали пакети для утилізації медичних відходів та контейнери для зберігання гострих предметів одноразового використання на замовлення КНП “Рокитнянська багатопрофільна лікарня”. На 199,25 тис. гривень медзаклад замовив 1 тисячу пакетів, понад 2 тисячі контейнерів різного обʼєму та 3 термобокси. Протягом якого часу повинен бути поставлений цей товар, в опублікованому договорі не вказано.

Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне

Читайте: Рокитне придбає станцію для видачі паспортних документів

Найбільші замовники та підрядники

В червні через публічні закупівлі в Рокитному замовлення робили 10 розпорядників коштів. З них на найбільшу суму – 703,15 тис. гривень – договорів уклала селищна рада. Крім великих замовлень на постачання модульного будинку та палива, рада замовила розробку проєкту землеустрою для встановлення меж села Насташка, повірку лічильників газу, жалюзі, банер та москітні сітки.

Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне

Замовляли послуги, роботи та товари в Рокитному у майже півсотні компаній та підприємців. Найдорожчий договір червня на постачання модульного будинку для поліцейського офіцера за 413,5 тис. гривень підписали з ТОВ “Венкор Трейдинг” (*).

Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
10 найбільших підрядників Рокитного в червні

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Венкор Трейдинг” зареєстровано в 2017 році в Києві. Розмір статутного капіталу складає 8,8 млн гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. Засновники – Марія Крамаренко (директор) та Олена Паюк. У 2021-2022 роках разом з Оленою Паюк компанією володів громадянин Туреччини Діріл Іхсан. 

За даними Clarity-project, в результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Венкор Трейдинг” уклало 20 договорів на 3,87 млн гривень. Бюджетні підряди компанія отримує по всій Україні, однак найбільші її замовники на Київщині – КП “Бучазеленбуд” Бучанської міськради та Рокитнянська селищна рада. 

Нагадаємо, що КВ аналізувала видатки Рокитного також за жовтень 2023 року. Тоді влада селища замовила робіт, товарів та послуг на 4,42 млн гривень. Найбільшу увагу приділили дорожнім роботам – було замовлено ремонти покриття одинадцяти вулиць громади. Понад півмільйона гривень було спрямовано на ремонт опалення селищного будинку культури, а ще дві сотні тисяч гривень – на оновлення вимощення ліцею в селі Острів. Також серед замовлень – принтери для місцевої лікарні, кубки, медалі, грамоти та шаховий годинник за 2,7 тис. гривень.

Читайте також матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл Київщини

Рокитнянську селищну територіальну громаду очолює Юрій Богданов (на колажі).

* ТОВ “Венкор Трейдинг” (код ЄДРПОУ: 41408265)

Фото: колаж КВ

Альона Момот

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4