Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачали Чабани

Протягом травня селищною владою Чабанів Фастівського району через Prozorro було зроблено замовлень рівно на 3 млн гривень. Одну третину цієї суми спрямували на безпілотники, другу – на паливо. На решту грошей назамовляли капремонт дощової каналізації на одній з вулиць, послуги вилову безпритульних тварин, спортивний одяг та інвентар. Найбільшими підрядниками місяця в Чабанах стало зареєстроване в цьому селищі ТОВ “Вєнтус Ресурс”, яке продає паливо через заправки KLO. А також столичний підприємець Євген Гнєздов, який примудряється продавати Чабанівській селищній раді разом з безпілотниками ще і бронежилети, павербанки та жорсткі диски.

Як стало відомо КВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у травні 2024 року Чабанівська селищна рада та підпорядковані їй підприємства і заклади уклали за результатами публічних закупівель 26 договорів на 3 млн гривень.

Найбільші замовлення

Третину травневих видатків Чабанів склало замовлення безпілотників сумарно на 1,07 млн гривень. На ці кошти селищна рада уклала два договори на постачання: трьох безпілотних літальний апаратів типу DJI Mavic 3T та одного типу типу DJI Mavic 3 PRO FMC, а також – пʼяти комплектів FPV квадрокоптерів “Таркус-10/II”. Поставити їх повинні не пізніше 10 днів після дати підписання відповідних угод (1 та 6 травня 2024 року) за адресою селищної ради – вул. Машинобудівників, 4-А в Чабанах. Для кого саме закуповують вказані безпілотники, в опублікованих документах не вказано. Станом на 19 червня звіти про виконання вказаних договорів в системі Prozorro не опублікували.

Читайте: Чабани виділили 1,1 млн гривень на закупівлю 5 “Мавіків” різної комплектації

Майже таку ж суму – 974,32 тис. гривень – в травні Чабани спрямували на паливо. Чабанівська селищна рада закупила 4,8 тис. літрів бензину А-95 та 6 тис. літрів дизельного палива, а КП “Керуюча компанія Чабани” – 500 літрів бензину А-95 та 7 тис. літрів дизельного палива підвищеної якості. Обидва замовники обрали одного постачальника – ТОВ “Вєнтус Ресурс” (*), яке протягом поточного року повинно буде заправляти авто на АЗС своїх партнерів “КЛО”.

Заключним в трійці найбільших замовлень Чабанів став договір селищної ради на виконання капремонту дощової каналізації по вулиці Покровська, 154-156 в селищі. Відповідну угоду, яка була підписана з місцевою підприємицею Тетяною Малука, не опублікували – інформацію про терміни виконання робіт чи будь-які інші подробиці закупівлі громадськості не надано.

Читайте: В Чабанах облаштовують проїзд з бруківки: селищна влада обгрунтовує, місцеві дивуються

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачали Чабани

Також серед замовлень Чабанів в травні:

Найбільші замовники та підрядники

Протягом травня договори за результатами публічних закупівель у Чабанах підписували 3 замовники – Чабанівська селищна рада, КП “Керуюча компанія Чабани” та дитсадок “Дзвіночок”. В лідерах по кількості договорів – Чабанівська селищна рада, яка уклала за місяць 15 угод загальною ціною 2,47 млн гривень. Рада виступила замовником по більшості найдорожчих закупівель селища в травні, а також спрямувала біля 100 тис. гривень на папір для друку, флеш-память, бездротові мишки, туалетний папір та паперові рушники, а також на заправку картриджів.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачали Чабани

Протягом травня чабанівська селищна влада робила через Prozorro замовлення у 20 компаній і підприємців. За вартістю замовлень на перших місцях в переліку опинилися ТОВ “Вєнтус Ресурс”, якому дісталися обидва підряди на постачання палива за 974,32 тис. гривень, та підприємець Євген Гнєздов, який майже за 900 тис. гривень повинен поставити три безпілотники типу DJI Mavic 3T та один типу DJI Mavic 3 PRO FMC.

Справи насущні: скільки та на що у травні 2024-го витрачали Чабани
10 компаній та підприємців, які отримали в травні у Чабанах замовлень на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Вєнтус Ресурс” зареєстровано в 2013 році у Білій Церкві Київської області, і з тих пір кілька разів змінювало “прописку”. На сьогодні має реєстрацію в селищі Чабани Бучанського району Київщини. Розмір статутного капіталу становить 300 тис. гривень. Засновник, кінцевий бенефіціар та керівник – Олександр Зленко. 

Зв’язки ТОВ “Вєнтус Ресурс” ведуть до вже згаданої групи “КЛО”. Зокрема, у договорі з столичним КП “Київпастранс” 2016 року на поставку дизельного палива ця фірма вказала контактний номер (044) 494-31-11, який співпадає з номером головного офісу KLO. Крім цього, в 2016-2018 роках ТОВ “Вєнтус Ресурс” було зареєстровано по вул. Київська, 2 в селі Софіївська Борщагівка на Київщині, де тоді і по сьогодні знаходиться АЗС KLO.

За даними Clarity-project, в результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Вєнтус Ресурс” за 2 роки свого існування встигло отримало 1,8 тис. підрядів на 1,17 млрд гривень. Найбільшими замовниками є АТ “Укрпошта” та КП “Київпастранс”.

Читайте: Дизель-шоу: “Київпастранс” продовжує підтримувати грошима “улюблених” постачальників палива

Євген Гнєздов був зареєстрований як ФОП в березні 2023 році в Києві. Основний вид діяльності – діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту. В 2017 році підприємець був співвласником ТОВ “Гарант Житло Буд”, яке є замовником ЖК “Praga-2” на столичній Троєщині. Цей комплекс відомий численними порушеннями при зведенні, які наразі розслідують столичні правоохоронці. Зокрема, у Нацполіції попередньо встановили, що ТОВ “Гарант Житло Буд” замість заявленої реконструкції існуючих будівель, фактично проводило нове будівництво. Крім того, слідчі вважають, що посадовці компанії-забудовника вчинили замах на заволодіння коштами інвесторів, адже квартири в комплексі продавалися навіть після анулювання дозволів на проведення робіт.

Читайте: Скандальний “самобуд”: чому ЖК “Praga-2” на столичній Троєщині не було знесено

За результатами участі в публічних закупівлях Євген Гнєздов підписав 127 договорів на суму 6,81 млн гривень. Найбільшим замовником є Чабанівська селищна рада, яка крім безпілотників замовляла у нього бронежилети, павербанки, акумулятори, жорсткі диски.

Нагадаємо, що КВ вивчала замовлення Чабанів також за лютий 2023 року. Тоді селищна рада з підпорядкованим їй КП “Керуюча компанія Чабани” підписали договорів майже на 3,07 млн гривень. Трохи більше половини цих коштів спрямували на забезпечення громади теплом та водою, при цьому найдорожчий договір віддали своєму ж КП, щоб залишити кошти в межах громади. Майже мільйон гривень “пішов” на одяг та взуття для чабанівського Добровольчого формування, яке замовили у івано-франківського підприємця з найдорожчою ціною в тендері. Ще понад 100 тис. гривень тоді селищна рада спрямувала на закупівлю планшетів та “флешок”.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Виконуючий обов’язки селищного голови Чабанівської селищної ради є Олена Соболєва

Читайте також матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл Київщини

* ТОВ “Вєнтус Ресурс” (код ЄДРПОУ: 38927250)

Фото: колаж КВ

Альона Момот

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4