Art Ukraine Gallery відзначила річницю

Art Ukraine Gallery відзначила річницю

19 квітня в Art Ukraine Gallery відбулося святкування першої річниці галереї. Були присутні відомі українські художники, меценати, журналісти, знавці та поціновувачі мистецтва.

Галерея, вражає своїм масштабом і розмаїттям імен українських художників першої величини, а також своєю благодійною місією. Головними бенефіціарами є важко поранені діти, які проходять лікування й реабілітацію в дитячій лікарні «Охматдит». 

Як зазначив один із найвідоміших митців сучасності,  український класик Анатолій Криволап: «Art Ukraine Gallery — це  потужний культурний осередок, який вкотре доводить, що мистецтво не лише надихає, а й рятує».

«У цей важкий для країни й суспільства час ми маємо намагатися робити задля наших людей все можливе й неможливе, те, що вміємо й можемо. Дійсно, було чимало скептиків щодо нашого наміру відкрити велику благодійну галерею в розпал повномасштабної війни. Але нинішній результат більш ніж красномовний. Протягом року ми представили більше ніж 500 творів мистецтва. Ми системно працюємо з ТОП 30 українськими митцями, імена яких вже сьогодні вкарбовані в літопис історії української культури.  

За рік роботи галереї, під час благодійних акцій було зібрано більше  3 500 000 гривень. За ці кошти, для найбільшої дитячої лікарні країни НДСЛ «Охматдит» ми придбали та передали найнагальніше: три кабінети для виснажених важкими хворобами дітей, серед яких більше 200 поранених. Це кабінети  післяопераційної реабілітації, діагностики слуху та лор-установку. 

Я щиро дякую українським художникам, які віддають частину коштів із придбаних робіт для добрих справ» — повідомила під час заходу президентка Фонду гуманітарного розвитку України, співзасновниця та кураторка Art Ukraine Gallery Наталія Заболотна. 

«Крім допомоги дітям з НДСЛ «Охматдит», галерея спрямувала близько 800 000 грн  на закупівлю звукових фільтрів для захисту слуху військових під час бойових дій і на реабілітацію військових з порушенням слуху в рамках проекту ГО Відчуй  «ЧУЄШ + +». Втрата слуху у людини не помітна для суспільства. І ми не завжди розуміємо, що перед нами співрозмовник, який не чує. Тому і відношення до даної проблеми у суспільства відповідне! Саме робота з військовими, які вже мають зниження слуху дає розуміння наскільки гостро стоїть проблема зі збереженням його у захисників і захисниць, і яка велика робота попереду» —  акцентувала співзасновниця галереї, очільниця ГО «Відчуй» Людмила Пишна.

«Art Ukraine Gallery – найбільша українська галерея – з нагоди першої  річниці, дарує шанувальникам мистецтва мега проект Extra Large, який обʼєднує знакові імена, потужні за сенсами та розмірами арт-обʼєкти, 365 унікальних творів, створених українськими художниками, скульпторами та фотографами.  У центральній частині експозиції розташований спеціальний кураторський  проект «Золотий перетин. Діалог двох геніїв», створений на основі знакових робіт двох знаменитих українських митців скульптора Олександра Сухоліта, якого називають «українським Пікассо» та відомого  як в країні так і далеко за її межами абстракціоніста – найдорожчого українського митця Анатолія Криволапа. 

У постійній експозиції галереї — безліч творів іменитих майстрів, таких як Арсен Савадов, Олег Тістол, Микола Маценко, Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Ліна Кондес, Оксана Мась, Макс Вітик, Роман Михайлов, Єгор Зігура, Ілля Чичкан, Маша Шубіна, Оля Рондяк, Назар Білик, Ганна Криволап, Ігор Гайдай, Петро Лебединець, Володимир Сай та інших відомих художників»  — наголошує Наталія Заболотна.

Art Ukraine Gallery відкрита 7 днів на тиждень за адресою: ТЦ «Домосфера», Столичне шосе, 101, 3 поверх.

Години роботи: 11:00 – 19:00

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень столичних розпорядників бюджетних коштів в червні 2024 року сягла майже 5 млрд гривень – це ледь не вдвічі більше, ніж…
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
09:00 Київська міська прокуратура наразі в судовому порядку намагається “відібрати” у Національної академії внутрішніх справ (НАВС) 29,9 га землі на 22 км  Дарницького шосе…
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
09:00 Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з Офісом Генпрокурора розслідують справу щодо можливих розкрадань посадовцями КП “Київпастранс” бюджетних коштів при закупівлі пневматичних шин. Наразі…
Banner
QlU7mDx4