Карантин карантином, а квести ніхто не відміняв. Тим паче, що на початку навчального року можна вдало поєднати прогулянку містом, вивчення території навколо Київської політехніки з перевіркою знань шкільної програми. На мою думку, це непоганий спосіб провести вихідний. Тому юні журналісти гуртка “Репортери” Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” разом з викладачем Плохотнюк Наталією Іванівною теж вирішили перевірити свої знання Києва й шкільної програми.
Стартували ми від пам’ятника студентам і викладачам Київського політехнічного інституту, які загинули в роки ІІ світової війни, захищаючи нашу країну від фашистів.
Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV“
Нас не злякало ні те, що всі ми були новачками в квестах, ні те, що майже всі учасники були старшими за нас. Вирішили пройти випробування! Ніхто не розраховував, що буде легко, але, як виявилося, для нас усе було занадто не легко. Хоча, як потім розібралися, завдання були простими, але заплутаними, доводилося вмикати логіку й знання Києва (історії, географії тощо).
Першим завданням було знайти червоний маркер в формі блискавки на стовпі в радіусі 10 м від головного входу, але як ми не старалися – маркер нам на очі не трапився. Мабуть, не там шукали! Далі треба було розгадати ребус. Ми помилилися лише з назвою птаха – інтернет казав, що то – грак, а виявилося – ґава. Розгадати його і відкрити ключ до основного завдання нам допомогли звичайні перехожі. Які з цікавістю включилися в гру. В результаті ми кинулися шукати вулицю Гаврилишина й на трубі поблизу будинку номер 7 знайшли ключове слово. Перша перемога додала нам більше мотивації. Далі завдання були складнішими, хоча й геть зрозумілими. Спочатку ми не знайшли потрібний нам стовп, потім нас підвів мурал з котиком в парку ім. Пушкіна, далі – незрозумілі фізичні та хімічні формули. Після кількох невдалих спроб ми “здулися”. Отримали від організаторів вафельки як утішний приз. Але вирішили, що наступний квест ми обов’язково виграємо.
А ще – ми самі почнемо проводити квести. Тож запрошуємо всіх 13 вересня об 11.00 на наш перший квест на Лису гору, який називається “Еколого-сакральна стежка Лисої гори”. Його підготувала Редько Катерина в рамках конкурсу “Журналістське розслідування/дослідження “Київ крізь призму журналістики”.