“Як тебе не любити” в онлайн-форматі

“Як тебе не любити” в онлайн-форматі

У кожного народу, як стверджує одна романтична сага, є два береги. Від одного людина відпливає, а до іншого неодмінно причалює. На нашій життєвій дорозі зустрічаємо чимало берегів, не менш значних: “Берег надії, юності, кохання”. Любов – це велике щастя та відповідальність, це постійне очікування та жертовність, це розуміння й бажання принести коханим миті радості. Щасливі ті, хто прирівняти готові любов до мудрості, і мудрість до любові.

Саме ці істини лягли в основу відкритого міського конкурсу авторської прози,  поезії та пісні “Як тебе не любити…”, який відбувся в Інформаційно-творчому агентстві “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва.  На превеликий жаль, цього року конкурс проходив  у “заекранні”, тобто, онлайн.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

Про найсильніше людське почуття можна говорити словами, музикою, піснею, танцем – будь-якою творчістю. Любов до матері й до Вітчизни, до музики й до тварин, до природи й до друга, любов-кохання й любов-страждання, любов-натхнення й любов-подвиг.

Діти, молодь і навіть дорослі (звісно, поза конкурсом) виконували власні прозові твори й вірші, читаючи їх наживо та записавши відеоролики, демонстрували акторську майстерність та творчу імпровізацію.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Оцінювали творчість юних справжні  майстри слова: журналіст, координатор проєкту “Молодіжний журнал “Стіна” Наталя Костилєва, радіожурналіст, радіоведуча Юлія Скоробогач, художниця Світлана Шиль.

Після суперечок і хвилювань журі назвало переможців конкурсу.

У номінації “Авторська проза” І місце розділили  Владислава Олійник і Олександр Кухар, студенти оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т. Шевченка,  ІІ місце –  Арсеній Романенко, 6-класник ЗОШ № 149.

Номінація “Авторська поезія” відкрила багато нових імен. Тут перемогу розділили 11-річний  Ілля Свістунов, вихованець Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді “Десантник” Святошинського району столиці та  семикласник ЗОШ № 149 Арсен Ковальчук. На ІІ місці –  студентки оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т. Шевченка Анна Коваленко та  Аліна Лупинка. ІІІ місце вибороли вихованка гуртка журналістики з м. Полтава Єлізавета Дядечко й студентка ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка Тетяна Опришко.

У номінації “Акторська майстерність”  члени журі віддали перемогу  Іллі Свістунову та  Вікторіі Шемігон (ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка).

А також  було виділено Спецномінацію “Майстер слова”, переможцями якої стали: Анна Мандрик  і Верес Марія (Авіаційно-космічний ліцей), Валерія Томашевська, (ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка), Вікторія Шемігон,  Наталя Стретович  (ЗОШ № 149) .

Окрасою конкурсу стала пісня “Як тебе не любити, Києве мій” у виконанні Єлизавети Рябенко, 9-класниці медичної гімназії 33 міста Києва.

Всі переможці й лауреати конкурсу отримають дипломи. А їх роботи побачать світ на сторінках інтернет-видань “Молодь без кордонів” і “КиевVласть”.

Материал подготовлен в рамках Проекта “Юн-Пресс-KV

КиевVласть

Автор:
Наталя Плохотнюк
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4