Біла Церква – громада пріоритетного розвитку

Владислав Ковалевський
Владислав Ковалевський

Кандидат політичних наук, кандидат до Київської облради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку)

Біла Церква – місто сучасної Київщини, найбільше після Києва, всього лише  у годинній доступності від столиці, колиска української історії. За всіма ознаками це місто мало б бути адміністративним та культурним центром України. Але сьогодні, майже на порозі третього десятиліття ХХІ століття, це всього лише одне з багатьох міст, де пострадянська культура та архітектура межує із занедбаною історичною класикою. Але все може бути по іншому, адже сьогодні Біла Церква знаходиться на порозі фундаментальних перетворень, які можуть кардинально змінити місто на краще та значно підвищити його статус й місце в історії сучасної України, а, може, й світу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

 Як один з розробників Стратегії Київської області я цілком переконаний, що це не демагогія і популізм, а абсолютна реальність. Її наближення залежить від конкретних людей, політиків та управлінців, від їхнього бажання та волі втілювати ці зміни у життя.

Отже, почнемо з головного. Біла Церква – це, у першу чергу, прекрасні, роботящі та відкриті люди. Тож влада має створити всі умови для народження, зростання, навчання та реалізації людського потенціалу міста. Адже він величезний.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Освіта. Інновації в галузі освіти на поверхні – це використання новітніх інформаційних технологій у системах навчання на всіх рівнях. Від садочка до університету. Від соціалізації та навчання вмінням правильного використання сучасних гаджетів – до обирання курсів та викладачів, відповідно до індивідуального сприйняття інформації. Це висока якість знань та вміння працювати з інформацією. Це дошкільні заклади, де через сучасні ігри привчають дітей до правильного сприйняття наявних інструментів розвитку. Це школи, де вчать мислити, а не заучувати. Це університети, де учать продукувати ідеї та їх реалізовувати.

У Білій Церкві багато молоді і вона потребує належних умов – від роботи до дозвілля до розвитку сім’ї та реалізації особистості.

Медицина. На жаль, сьогодні ми ще маємо питання навіть з наданням первинної допомоги. А можемо мати сучасний центр медичних послуг, який охопить всі основні галузі здоров’я громади. Є потреба, а держава з реформою децентралізації передала й фінансові важелі для вирішення цього питання. Оновлена, дійсно швидка допомога, онлайн-відслідковування поширення хвороб, професійна профілактика, медицина порятунку та відновлення – це вже давно не фантастика. У нас є на базі чого це розвивати і сучасні технології підказують нам, як це робити.

Екологія. Справжнє лихо Білої Церкви – це забруднення Росі. Автоматичний контроль викидів, загальне відстеження рівня екологічної безпеки, моніторинг стану та потенціалу загроз – ці технології сьогодні доступні до використання. Ми можемо не тільки відслідкувати порушника та покарати його, але й попередити такі дії. Крім того, місто потребує нових очисних споруд. Питання фінансування вирішується пріоритетністю розподілу бюджету, тобто знову таки питання політичної волі – є реальне бажання, значить будуть і результати. 

Туризм. Потенціал Білої Церкви в цьому напрямі неосяжний. Один з найкрасивіших парків країни, цікаві місця славетної історії, велична ріка та безліч можливостей для туристичних маршрутів. Ми маємо зробити потужний інформаційно-туристичний центр, який розробить та буде просувати імідж Білої Церкви. Не потрібно нічого вигадувати, все вже є. Туристам потрібна тільки нормальна інфраструктура – готелі, транспорт, заклади харчування. Так, це не питання одного дня, але ж, задумайтеся, наскільки це перспективно. Це й нові робочі місця, реновація старих та створення нових туристичних маршрутів, прямі інвестиції, подальший економічний розвиток всієї громади.

Транспортний хаб. Це питання варто стратегії і воно продиктоване вигідним розташуванням Білої Церкви. Лише година спокійної їзди від Києва, майже центр всієї країни. Не використовувати цей потенціал просто є злочином. Починаючи від аеропорту (як вантажного, так і пасажирського) до побудови сучасного логістичного центру й окружної дороги. Так, потрібні гроші, але інвестори потягнуться, коли будуть створені належні умови для інвестицій – прибрана корупція та з’являться реальні та зрозумілі проекти.

Громадський простір. Молоді сім’ї з дітьми, які народжуються, зростають та проходять свій впевнений та щасливий життєвий шлях у Білій Церкві, середній клас, який активно працює й реалізовує свої амбітні плани, літні люди, які почуваються потрібними та насолоджуються життям й відпочинком – картина того майбутнього, якого ми прагнемо збудувати у місті. Простір для життя громади – це інфраструктура життя, навчання, медицини, бізнесу та відпочинку. Це чисті вулиці, культурне середовище, парки, центри розвитку та дозвілля для всіх. Це безпечне та гідне для життя місце, якого ми всі заслуговуємо.

Біла Церква – це місто з міцним історико-культурним фундаментом та потужним потенціалом для розвитку у ХХІ столітті. Місто, яке ми можемо і маємо перетворити на сучасний центр, який поєднує традиції та новітні технології. Місто, в якому хочеться жити та зростати. І саме сьогодні ми може зробити свідомий вибір, щоб такі можливості стали нашою реальністю.

Довідка. Ковалевський Владислав Олегович – науковець, кандидат політичних наук, старший науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса Національної академії наук України, один з розробників Стратегії розвитку Київської області, кандидат до Київської обласної ради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку).

Владислав Ковалевський, кандидат політичних наук, кандидат до Київської облради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку)

КиевVласть

Рекомендуємо до перегляду
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
09:00 У столиці розгорається черговий скандал щодо знищення історичної забудови. Мова про будівлю “лісопильні Сніжка” на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі, земельну ділянку…
Витрачені в 2023 році на ремонт столичних парків “Орлятко” і “Юність” гроші могли бути розкрадені
Витрачені в 2023 році на ремонт столичних парків “Орлятко” і “Юність” гроші могли бути розкрадені
09:00 Нацполіція вивчає факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітальних ремонтів та реконструкцій парків “Юність” та “Орлятко” у Солом’янському районі Києва.…
“Київтеплоенерго” закупило 15 австрійських міні-ТЕЦ на рекордні 1,12 млрд гривень
“Київтеплоенерго” закупило 15 австрійських міні-ТЕЦ на рекордні 1,12 млрд гривень
09:00 КП “Київтеплоенерго” на 1,12 млрд гривень замовило півтора десятки когенераційних установок для виробництва тепла та електрики. Для такого обладнання ця вартість закупівлі є…
Banner
QlU7mDx4