Договір оренди землі. З дати реєстрації чи з дати укладання?

Роман Головін
Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Незаперечно, що договір оренди землі діє з дати укладання. Але власники землі на відміну від орендарів не об’єднанні в цьому питанні й тому суди стають не на сторону закону й економіко-суспільної необхідності, а на сторону тих, хто більше надуває щоки й мотивує. Цю практику треба припинити. Припинити організовано!

Для власників землі, які хочуть припинити договір оренди землі, позиція, що строк дії договору оренди обчислюється від дати реєстрації договору є неприйнятною.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Таку неприйнятну позицію озвучують орендарі. Таку ж неприйнятну для власників землі позицію підтримує й Верховний Суд України.

Орендарям хочеться якомога довше грабувати власників землі, а що хочеться суддям Верховного Суду й з яких мотивів вони прийняли неприйнятну для мільйонів власників землі та членів їх родин позицію невідомо – можливо бракує розуму, помилковість в дослідженнях, а можливо інші мотивуючі мотивації.

Скажу наперед, абзац, який визначає позицію не на користь власника землі, на відміну від інших доводів Суду, не містить жодного посилання на норми закону. Я б сказав, взагалі якась вигадана нереальна, міфічна позиція, в якій змішалися й коні та люди, посвідчення та реєстрація, нотаріальна дія та реєстрація. Ця теза була б зрозуміла, якби вже канабіс (конопля) був легалізований (законопроєкт про легалізацію не пройшов перше читання), а так запитання: “що вони курять й де купують те, що курять, щоб так нагнути мільйони Українців?”.

Абзац-позиція Верховного Суду (з постанови від 10.12.2020 № 396/1513/18): “Договір, який підлягає нотаріальному посвідченню або державній реєстрації, є укладеним з моменту його нотаріального посвідчення або державної реєстрації, а в разі необхідності і нотаріального посвідчення, і державної реєстрації – з моменту державної реєстрації”. – дурня повна!

Проблема з обчисленням строку дії договору оренди актуальна й породжена агрохолдингами та орендарями, які не віддають землю, вказуючи на те, що строк обчислюється від дати реєстрації. Але ж різниця від дати укладання та дати реєстрації станвить 1,2,…5 й більше років – додаткових років обкрадання власника землі.

Я знаю, що є такі проблеми з підприємствами Порошенка, Кернелом, Райзом, Лендфармінгом, Астартою та іншими.

Ми визначилися, що позицію, яка визначає, що договір оренди землі діє від дати реєстрації необхідно змінювати, а вірніше приводити в законні рамки, рамки економічного обґрунтування, суспільної необхідності та здорового глузду.

Дякую власникам землі, які вже звернулися до мене з цим питанням та за їх готовність прийняти участь в цьому процесі відстоювання справедливості та підтримки цього процесу. Будемо судитися!

Об’єднуємося проти орендарів!

Для залучення до цього процесу й його підтримки можна звертатися 0972257375

Також нагадуємо, що:

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ –

СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ!

МИ ЄДИНІ, ХТО ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ!

ТИСНІТЬ ▶ https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ у Фейсбуці!

Читайте: З липня землю не продати!

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть


Рекомендуємо до перегляду
Суди, слідство і забудова: як у громади Києва “віджали” 138 га землі біля затоки “Верблюд”
Суди, слідство і забудова: як у громади Києва “віджали” 138 га землі біля затоки “Верблюд”
13:00 Судячи з усього, передача столичною владою понад 138 га землі у районі затоки “Верблюд” в Оболонському районі в користування ТОВ “Дніпровська Рив’єра” є…
“Невиліковна корупція”: СБУ розслідує “розпили” у КМДА при наданні соціальних послуг хворим киянам
“Невиліковна корупція”: СБУ розслідує “розпили” у КМДА при наданні соціальних послуг хворим киянам
09:00 Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА продовжує “тонути” в кримінальних справах. Після того, як у грудні 2024-го його директору Руслану Світлому (на колажі)…
Таємниці “Київміськбуду”: компанія переоформила свої установчі документи і готується до отримання 2,5 мільярдів з бюджету столиці
Таємниці “Київміськбуду”: компанія переоформила свої установчі документи і готується до отримання 2,5 мільярдів з бюджету столиці
09:00 Щоб домогтися в 2025 році виділення з бюджету столиці біля 2,56 млрд гривень на вирішення своїх фінансових проблем, у “Київміськбуді”, майже всі будівельні…
Banner
QlU7mDx4