Кличко не хоче звільняти Гінзбург, і це його погубить

Анатолій Велімовський
Анатолій Велімовський

кризовий менеджер, волонтер

Сьогодні день, коли Віталій Кличко має прийняти рішення щодо звільнення голови Департаменту охорони здоров’я КМДА пані Валентини Гінзбург. Це витікає з його особистого розпорядження щодо петиції, яку підписали більш ніж сім тисяч киян.

Мій прогноз – негативний. По-перше на столі у Віталія Володимировича вже лежить “бумага” з посиланням на законодавство, про те, що звільнити чиновника неможливо. По-друге. Віталію Володимировичу довели, що гра проти Гінзбург – це гра проти нього.

З іншого боку. Я вчора відправив на Кличка і його оточення юридичне підгрунтя, щодо прийняття рішення про звільнення. Воно не просте і вимагає проведення серйозної процедури. Принципово уникаю у цьому тексті юридичних нюансів. Інакше закопаємося.

Є значно простіше рішення. Кличко може просто викликати Гінзбург до себе, покласти перед нею аркуш і ручку та запропонувати написати заяву про звільнення. При цьому порекомендувавши виїхати з країни туди, де немає договору про екстрадицію. У випадку відсутності відповідного фінансування на цю подорож, можна по дорозі заїхати до “Сусіда”.

Цей нюанс не треба ж перекладати?

Кличка ставлять в розтяжку. Гінзбург – це не сьогоднішня атака Банкової. Це бомба, яку у потрібний момент підірве [заступник керівника ОП Олег] Татаров. І якщо досі Віталій Володимирович це не зрозумів – це вже виключно його проблема.

Для розуміння. Якось я пожартував, що після звільнення Гінзбург 90% київських медиків будуть аплодувати Кличку стоячі. Вчора у розмові одна людина, дуже адекватна і яка дійсно в темі, мені сказала: “Ні. 100% просто нап’ються від радості!”.

Вчора я спілкувався з багатьма людьми, які приймали участь у цій практично самогубній спробі звільнити Гінзбург. І вимушений був констатувати, що гра зроблена і шанси точно не на нашу користь.

То ж фіксую. Рішення виключно за мером міста. В мене дуже багато претензій до медиків у цьому протистоянні. Якось я сказав одному доброму знайомому журналісту: “Лікуватися – без проблем. Але в розвідку я ні з ким з них не пішов би!”.

Отож. Рішення за Кличком. Я ж, вибачте ті, хто вболівав, вмиваю руки. Це щось із Сізіфа.

Чим зайнятися у житті – є.

Анатолій Велімовський, кризовий менеджер, волонтер

КиївВлада

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
09:00 Наразі Печерське управління Нацполіції Києва вивчає факти виведення коштів, у т.ч. зі столичного бюджету, у тіньовий сектор через різні сумнівні компанії. За даними…
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
09:00 Вже до вересня цього року на перетині бульвару Тараса Шевченка з Хрещатиком, на місці пам’ятника Леніну, встановлять фонтан та облаштують безбарʼєрний простір. Вартість…
Реабілітаційний центр чи житлова висотка: в судах вирішують долю зеленої зони біля “Київської фортеці”
Реабілітаційний центр чи житлова висотка: в судах вирішують долю зеленої зони біля “Київської фортеці”
09:00 У столиці продовжуються пертипетії навколо запланованої забудови території на вул. Ігоря Брановицького, 7-А. Наразі ФОП Олена Седих намагається в судовому порядку скасувати два…