Не тим зараз опікується столична влада

Тетяна Петренко
Тетяна Петренко

Голова Київського міського комітету порятунку бізнесу

Чим більше думаю, тим більше це все схоже на якийсь абсурд.

В країні війна. Тисячі людей вже втратили робочі місця. До столиці переїхали тисячі людей з регіонів де йдуть бойові дії, шукають можливості і хоча б якусь роботу.

Кияни дякували підприємцям, які в перші дні безкоштовно годували і поїли багатьох. Кияни, які завжди були проти МАФів розуміють, що зараз не час для демонтажу чи знищення цих МАФів (почитайте коментарі під постом в группі Оболонців про демонтаж 66 ТС). Кожен перехожий розуміє, що зараз кожне робоче місце – на ціну золота, а знайти роботу ще та задача.

Президент України, Премєр, вся верхівка влади говорить і працює над тим, щоб бізнес працював – весь! Розробляють програми, дають кредити, підтримку – тільки працюйте!

Розуміють всі, але не столична влада!

Читайте: Громадська рада при КМДА просить Миколу Жирнова захистити підприємців Києва

Всі мовчать про десятки кіосків, які були встановлені в період війни без документів. Влада “дозволяє” встановлення незаконних кіосків ПРЯМО в парку Наталка, який обійшовся бюджету в кілька сотень мільйонів гривень. Деякі райони міста відверто тріщать від кількості незаконних обєктів – чого тільки варто лише проїхати по Деснянському району?

В країні продовжується війна. Людям досі доводиться спускатись до бомбосховищ – невже вони всі в належному стані? В деяких більше 15-20 хвилин не можливо знаходитись. Невже їх вже привели до ладу? Відремонтували?

У вересні планується навчання в школах оффлайн. А вони готові? Чи у всіх школах є бомбосховища? Скільки виділено коштів на облаштування бомбосховищ в школах?

Читайте: Фіктивна безпека: як у Києві будуть готувати укриття в освітніх закладах до початку навчального року

За кілька місяців осінь і початок холодів. 390 будівель (з них 220 житлових) в місті, які постраждали від обстрілів і потребують ремонту. Коли планують їх ремонтувати? Скільки на це виділено з бюджету?

Не рахую скільки київських земель роздано за безцінь в період війни на підставі сумнівних документів.

Що я можу сказати точно. В Києві найближчим часом планують демонтувати біля 70 кіосків (я не рахую тих, хто сам прибирає свої ТС). Рахуйте, демонтаж 1 кіоску обійдеться: мінус три робочих місця, плюс три безробітних і виплати по безробіттю, біля 10 тис.грн на демонтажні роботи, про податки не говорю.

Множимо на 70 тимчасових споруд. Плюс вивіз сміття та інше. Щонайменше МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ з міського бюджету, щоб задовольнити чиюсь особисту забаганку.

Чому МАФи на відстані 100 метрів від виходів з метро заважають евакуації людей (ну так вигадала міська влада), а ТЦ над метро або ближче 20 чи 50 метрів не заважають (ТЦ”ОАЗИС”, “Смарт Плаза Оболонь”, ТРЦ “Метрополіс”, “Поділ Молл”, ТЦ”Самсон” та багато інших). Виходи з метро Почайна і Мінська – фактично є входами одразу на ринки.

Читайте: Торгівельні центри або кіоски: з чим столичній владі треба боротися під час війни

Хтось мені може пояснити чи відповісти – чи є такі дії міської влади адекватними? Чи дійсно зараз є така нагальна потреба в демонтажі тимчасових споруд? Чи місто не має інших проблем куди можна витратити мільйон гривень?

Я можу підказати, якщо вже в Києві всі проблеми влада вирішила – ми маємо величезні людські втрати на передовій. Хлопцям потрібні каски, бронижелети, тепловізори.

Мільйон гривень це:

  • 100 касок рівня захисту 3А або

  • 100 бронижелетів класу 4+ або

  • 90 тепловізорів або

  • 15-40 дронів

Джерело публікації 

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4