Судова влада України – як віддзеркалення феодального устрою України

Олександр Дядюк
Олександр Дядюк

Голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Сьогодні з Михайлом Погребиським і кількома киянами подали заяви про вступ третіми особами у справу № 910/9190/20, яку в Господарському суді розглядає легендарна суддя Джарти (Вікторія Джарти – дочка покойного “регіонала” Василія Джарти, дружина депутата VII скликання від “Партії регіонів” Валерія Омельченко – KV).

Це справа за позовом Київської міськдержадміністрації (КМДА) до Національної академії наук України (яка останні років 20 займається не наукою, а виключно дерибаном державних земель і майна), про скасування незаконної реєстрації цієї землі за Академією та корупційної її передачі за договором сервітуту під забудову. При чому було протиправно змінено цільове призначення цієї землі.

Читайте: СБУ поймала сотрудников Национальной академии наук на земельных махинациях на 300 млн гривен (фото)

Ми обгрунтували свій вступ тим, що в результаті укладення таких корупційних угод (без будь-яких конкурсів) за завідомо невигідними для держави умовами, державне майно (в тому числі земля) розкрадається із величезними збитками для держави.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

А хто є власником державного майна і землі? Зеленський? Шмигаль? Ні – їх власником є народ України. А що таке народ України – це якась абстракція? Ні – це ми, конкретні громадяни України. Тобто всі ми є співвласники цього майна (землі), а в результаті цих угод мою власність хтось у мене (як співвласника) роздає на невигідних для мене умовах. Звідки цілком логічно – що наші права, як співвласників цього майна порушені, а відтак є всі підстави нашого вступу у цю справу.

Крім того, незаконна забудова – без будівництва шкіл, дитсадків і медзакладів, погіршить доступ до об’єктів соціально-культурного призначення.

Читайте: Академики в законе: суд арестовал земельные участки НАНУ возле Феофании, отданные под застройку

Суддя Джарти відмовила нам у вступі у цю справу, мотивуючи це тим, що нас це не стосується – бо наші будь-які майнові права не порушені.

Слід зазначити, що певні майнові права були навіть у кріпаків (рабів по суті), а вільна людина тим-то і відрізняється від кріпака, що у неї є і інші права, окрім майнових.

Проте на переконання судді Джарти (і більшості українських суддів) – нищі класи феодального українського суспільства (прості людішки) можуть мати виключно базові майнові права і все.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На переконання наших феодалів (ну а суддів слід віднести до класу феодалів) – навіть, якщо завтра буде якась судова справа щодо того, щоб вирубати всі парки і сквери у Києві, чи засипати Дніпро або знести Софію Київську, то, якщо я не маю у власності клаптя землі на березі Дніпра чи на території Софії Київської, то така справа мене жодним чином не стосується і немає підстав для судового оспорювання мною вирубки всіх скверів Києва, засипання Дніпра чи знесення Софії Київської.

І що саме страшно – наші феодали-судді (як і феодали прокурори, депутати і інші представники класу феодалів) – так думають абсолютно щиро – це їх щирі справжні ідейні переконання як феодалів, що дивляться на нас як на нищих другосортних істот.

Олександр Дядюк, голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Джерело

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4