ВІталій Кличко та “царство втомленого бога”

Аннабелла Моріна
Аннабелла Моріна

співзасновниця ГО "ГР "Почайна"

В мене є маленьке хобі, яке звуть “Віталій Володимирович Кличко”. У тому сенсі, що я, бува, зустрічаюсь із різними людьми, які були чи є до нього причетними і задаю два питання.

Перше: “Як ви його охарактеризуєте, коротко?”.

Друге: “Як Кличко сприймає столичну корупцію?”.

В мене вже є невеличка підбірка різного роду характеристик. Але поки що головний приз виграє один з колишніх радників Віталія Кличка, який назвав його “втомлений бог” (схоже, мова йде про Максима Бахматова, бо саме цю характеристику мера Києва він використав 27 січня в етері Наталії Мосійчук, – KВ).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

– А чого так? – запитую. – Прям бог, і прям втомлений.

– В боксі Кличко давно всіх переміг, і став небожителем, – сказав радник. – Після того він дивиться на все, що відбувається, зі свого олімпу. Тому й не розуміє багато чого. Які можуть бути для бога проблеми із зливостоковою мережею міста. Про що ви?

– А як Віталій Кличко сприймає корупцію в місті? Чи взагалі не бачить її з олімпу?

– Звісно, бачить він корупцію, але взагалі її не сприймає, – відповів радник. – Для нього корупція – це супутній процес або ж побічний ефект реальних справ.

А десь тиждень тому зустріла одного знайомого з порошенківської команди, який каже, що сьогодні мова вже не йде президентські амбіції нашого мера. Пам’ятаєте, такі балачки про такі амбіції Кличка точились перед повномасштабною війною? Мовляв, зараз теревенять про крісло прем’єра.

Це, звісно, може бути вкидом, який треба ділити на стоп’ятсот. Та особисто в мене викликала жах сама думка про те, що наш міський “втомлений бог” може шукати майбутній “олімп”. Ще й на рівні держави , ще й під час повномасштабної війни.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Бо наразі “царство втомленого бога” – це тяжка та непідйомна десятирічна корупція в КМДА та кинуте напризволяще Місто, в якому, щоб зробити щось гарне, треба віддати життя і продати чорту душу.

Це місто, в якому “свої” як хочуть захоплюють острів, на якому будують будь-що та будь-як заманеться. Це місто, де рушійною силою досі працюють спортивні молодчики “друга Лічі”(Олександр Ліщенко, екс депутат Київради від “Блоку Литвина”, екс віцепрезидент Федерації боксу Києва, екс “контролюючий” Троєщинського та Лук’янівського ринків, і не тільки, авто з яким було розстріляно під Києвом в червні 2018 року, після чого про його подальшу долю достеменно нічого невідомо, – KВ).

Наразі “царство втомленого бога” – це місто, де тече метро.

Це місто, де під Поштовою восьмий рік поспіль сховано котлован, виритий фактично під ТРЦ (наразі МУО відмінені, – KВ) – без водовідводу. А сама Поштова площа досі стоїть на тимчасових спорудах. Що у сукупності може призвести до чергового “мідного тазу”, яким накриється, зокрема, станція метро “Поштова”.

Ще трохи про Поштову площу: “Собача будка” на Поштовій: нагадування Віталію Кличку про канатну дорогу і парковку на 100 машин

Наразі “царство втомленого бога” – це місто, де начхати на річки та ливньовки. Та й на культурну спадщину теж начхати.

Я геть не хочу такого “царства втомленого бога” на рівні України.

І, якщо так піде далі, нам доведеться кликати на допомогу нормального управлінця, умовного “Бориса Джонсона”. Бо Києву точно потрібен хтось, хто буде працювати, а  не гратися у “втомленого бога”.

Аннабелла Моріна, співзасновниця ГО “ГР “Почайна”

Джерело, публікується з редакторськими правками

КиївВлада

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4