Директор Киевзеленстроя сошел с ума

Директор Киевзеленстроя сошел с ума

Гендиректор КО “Киевзеленстрой” Михаил Царенко распространил пресс-релиз, в котором призывает участников Евромайдана закончить революцию, чтобы не топтать клумбочки и газончики.

Ниже приводим текст релиза:

ЗАЯВА ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА МИХАЙЛА ЦАРЕНКА щодо подій на Хрещатику та Майдані Незалежності

 

“Київзеленбуд” закликає активістів Євромайдану

дбайливо  ставитись до навколишнього середовища у

столиці нашої держави!

Сьогодні черговий раз побував на Хрещатику. Зробив відповідні висновки.

Не приховую – глибоко вражений. 

У своїх виступах та інтерв’ю я неодноразово наголошував про європейські стандарти в озелененні, що починаються з європейських цінностей. Повторюсь: європейські стандарти – і не лише в озелененні – починаються з кожного з нас!

Саме з того, чи дозволяєш ти собі поламати дерево на Майдані Незалежності, витоптати газон біля Монументу Богородиці-Оранти, забрати урну біля фонтану чи перетворити її на буржуйку.

На сьогодні, за попередньою інформацією збитки для міського бюджету становлять близько 800 тисяч гривень.

За деякий час емоції відійдуть на задній план. Згодом, за заявами містян ми маємо відновити пошкодження за кошти, що були киянами відраховані податком у бюджет столиці.

Безперечно! Кожен з нас має право відстоювати свою точку зору, свою громадянську позицію і висловлювати свою думку відкрито і без застережень!

Але будьмо уважні до прав і свобод іншої людини – твого товариша, співвітчизника чи сусіда. Свобода кожного закінчується там, де починається свобода іншої особистості. Свобода – це не вседозволеність. Свобода, перш за все, це відповідальність і повага до прав і свобод іншого.

Закликаю учасників Євромайдану та кожного киянина дбайливо  ставитись до  навколишнього середовища у  столиці нашої держави.  Адже Київ – найзеленіше місто Європи, з якого все починається.

Вірю, що після цих слів кожен відкриє для себе свою європейську Україну – квітучу країну, де права, свободи і відповідальність стоять поруч.

Выводы от KV:

Гендиректор одного из самых коррумпированных предприятий Киева (КО – это в принципе то же КП) Царенко имел наглость доносить до СМИ, что, дескать, Киев – самый зеленый город Европы (вспомнила бабка как молодою была), а манифистанты, мол, уже на 800 тыс. травки и цветочков вытоптали (!!!).

На самом деле Царенко, наверняка, уже потирает ручки, подсчитывая грядущие барыши. Кто бы сомневался, что по завершению акций протеста в центре Киева горбюджет выделит немало денюжек на восстановление поправного озеленения.

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…