Євген Кузьменко: “Молоді, амбітні та чесні політики реально зможуть зробити багато для Києва та для киян”

Євген Кузьменко: “Молоді, амбітні та чесні політики реально зможуть зробити багато для Києва та для киян”

На Оболоні до Київради від партії “Слуга народу” балотується молодий підприємець та науковець Євген Кузьменко (№10 в окружному списку). Він розповів про мотиви, які спонукали його піти у політику, та про своє бачення проблем Києва та Оболоні, які він планує вирішувати у першу чергу.

– Чому ви прийняли рішення балотуватися у депутати Київради?

– Я ровесник Незалежності, народився і виріс в Києві. Ходив до звичайного київського садочка, а згодом до оболонських шкіл №16 та №250. Змалечку займався плаванням у Палаці підводного спорту.

В той час наші батьки знали, в який садочок піде їх дитина, ще до того як вона народилася, а щоб потрапити до престижної школи, достатньо було добрих знань. Ми могли тренуватися на одній доріжці з майбутніми олімпійськими чемпіонами і самостійно гуляти безпечними вулицями, навіть будучи дітьми.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ще школярем, завдяки заняттям спортом та змаганням, я відвідував Європу, і дивувався зручним та комфортним містам, де немає шалених забудов та хаотичних парковок, де велосипедисти їздять велодоріжками, а спортивні майданчики є у кожному дворі. Вже тоді я став мріяти про європейський Київ.

У 2013 році я закінчив Національний технічний університет нафти і газу і тоді ж почав втілювати свої знання в життя. Того року я разом з командою фахівців та ентузіастів створив стартап“Синергія”. Наразі це успішна компанія, в якій працює понад 200 спеціалістів. Ми автоматизуємо бізнес-процеси у транспортних компаніях, зменшуючи їх витрати та збільшуючи прибуток.

Поринувши в роботу, я зрозумів, що наполегливості у праці недостатньо, потрібно постійно вчитись. З того часу я опанував не лише бізнес-менеджмент, а й державне управління в Національній академії при Президентові України. Наразі продовжую навчання в аспірантурі пишу дисертацію.

Але я щодня стикаюсь зі свавіллям чиновників та з бюрократично-корупційною машиною у підприємництві. Мені боляче знати, що моя рідна бабуся, медик за фахом з сорокарічним стажем, отримує принизливі 3700 гривень заробітної плати. Коли минулого року я не зміг влаштувати молодшу доньку в садочок, списав купу паперів аби влаштувати старшу доньку до школи, то вирішив – досить. Так жити не можна і не треба. І я прийняв рішення змінити наше місто. Впевнений – це реально!

Сім років управління реальним бізнесом навчили мене одній простій істині: знання, досвід та цілеспрямованість завжди дають результат. І коли мені кажуть, що неможливо розбудувати прозору, відкриту та ефективну систему управління містом, де відсутня бюрократія та корупція, я знаю точно – це не так.

Потрібні три складові – нові обличчя, знання і досвід. Ми готові змінювати Київ. Це наше місто, і ми переможемо!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

– Як ви вважаєте, чому виборці Оболоні мають проголосувати саме за вас?

– Я ніколи не був у владі, я працював на себе, сам робив своє життя та допомагав людям.Я – не політик, проте, як топ-менеджер, добре розбираюсь у процесах, вмію оптимізувати витрати та розподіляти бюджет, оскільки добре знаю, що таке гроші та що таке пошук фінансування.

За останні роки ми багато чули лозунг про нові обличчя. Він добрий сам по собі, але, окрім молодості, у політиків має бути професіоналізм. Я – молодий, але маю чотири вищі освіти та вісім років роботи на керівних посадах у бізнесі, який, до речі, створив з нуля сам із командою. У мене за плечима три кейси успішних стартапів.

Зараз ми переживаємо час великої турбулентності, коли потрібні люди, які вміють мислити критично та швидко. Я є саме таким, я – кризовий менеджер, котрий вміє вникнути у проблематику, розібратися в ситуації та рішати завдання.

Я впевнений, що молоді, амбітні та чесні політики реально зможуть зробити багато для Києва та для киян.

– Чому ви обрали саме політичну силу “Слуга народу”?

– Я підтримую ідеологію Президента Володимира Зеленського, я за нього голосував, я голосував за його партію “Слуга народу” на парламентських виборах. Так, звичайно, були певні помилки, втім помилки можуть бути у всіх. Але сам вектор, напрямок руху партії мені подобається. Я вирушив із “Слугою народу” і вже відчуваю себе частиною цієї команди і гордий цим.

– Які проблеми ви вважаєте найбільш актуальними для Оболоні? Чи маєте своє бачення їх рішення?

– Як людина бізнесу, я звик концентруватися на тих конкретних питаннях, у яких відчуваю свою компетенцію. Проблем у місті та в районі багато, і роздавати гучні, але порожні обіцянки вирішити геть усе та швидко – це не мій стиль ділової та відповідальної людини.

Тому я бачу нашим першочерговим завданням вирішення проблем, з якими ми стикаємося щодня. Це:

  • зниження вартості проїзду у громадському транспорті;

  • зниження комунальних тарифів;

  • забезпечення усіх киян місцями в садочках та школах;

  • будівництво доріг, тротуарів та велодоріжок;

  • забезпечення якісного медичного обслуговування.

Хочу підкреслити, що з усіма цими проблемами я знайомий не з Інтернету або зустрічей із виборцями, а з власного досвіду та досвіду моїх близьких.

Шляхи вирішення зазначених проблем я виклав у своїй передвиборчій програмі. Якщо однією фразою: шляхи бачу, ідеї маю.

Зокрема, щодо зниження вартості проїзду у громадському транспорті, я покладаюсь на досвід моєї компанії “Синергія”, яка автоматизує управління транспортними компаніями, скорочуючи видатки на 20-30%. Ми реально можемо знизити тарифи на проїзд в метро, електротранспортом та маршрутками з 8 до 5 гривень.

У напрямку зниження комунальних тарифів шлях пролягає через рішучу боротьбу з корупцією. Треба прибрати корупційну складову, позбавити зловмисників “їх” відсотків у тарифах, можливості списувати “витрати”, яких не існує, призначати директорами підприємств своїх найближчих родичів тощо. Саме так ми зробимо тарифи справедливими та прозорими. І люди знатимуть – за що вони сплачують, та матимуть воду потрібної температури та газ належної горючості.

Місця в садочках та школах для маленьких киян прийдуть через соціальні зобов’язання забудовників – на кожні п’ять хмарочосів будувати садочок, школу і стадіон. А також – через прозорі електронні черги в садочки та школи в загальному доступі.

Розбудову транспортної інфраструктури будемо робити там, де треба людям, а не чиновникам. Плани будівництва доріг та велодоріжок будуть формуватися разом з громадою – після громадських слухань та звернень громадян. Нагадаю, що велике будівництво – головний проект Президента, який ми реалізуємо разом!

Сфера медицини має входити у трійку сфер життєдіяльності міста за рівнем фінансування з міського бюджету. А контроль за якістю має бути зрозумілий, прозорий та жорсткий. Лише увага міської влади до медичної системи дасть змогу виправити критичний стан, коли звільняються лікарі, яким платять копійки, а чиновники обслуговуються в приватних клініках.Таким шляхом зможемо домогтися забезпечення якісного медичного обслуговування.

Безумовно, я не ігнорую інші численні проблеми міста – від бездумної забудови та зношеної інфраструктури до безпеки та екології. Але починати планую з тих п’яти, які назвав – їх вирішення безумовно істотно покращить життя усіх киян, в тому числі – мешканців моєї рідної Оболоні, де я прожив 11 років.

Фото: надане прес-службою кандидата

КиевVласть

Автор:
Спілкувався Олексій Алтинов
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4