КМДА видала 16 школам і дитсадкам освітні ліцензії в шести районах столиці

КМДА видала 16 школам і дитсадкам освітні ліцензії в шести районах столиці

У липні Київська міськдержадміністрація (КМДА) погодила 16 школам та садочкам 22 освітні ліцензії. Перевага у ліцензуванні дісталася приватним закладам. Більшість з них – новачки. Та є й заклади, що можуть похизуватися мільйонними статками та іменами відомих власників-бізнесменів. 

Як стало відомо KV, у липні Київська міська державна адміністрація видала 22 розпорядження щодо здійснення ліцензованої освітньої діяльності в місті Київ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ліцензії за рівнем дошкільної, початкової, базової та профільної середньої освіти одержали 14 приватних та три комунальних заклади. Установи розташовані  у Дарницькому, Голосіївському, Солом’янському, Подільському, Святошинському та Оболонському районах. Переважна більшість з них новачки в освітній сфері, а деякі і зовсім існують не більше одного-трьох місяців.

Дошкільна освіта

У сфері дошкільної освіти планують працювати п’ять приватних дитсадків у Дарницькому, Голосіївському та Солом’янському районах столиці. 

“Видати приватному закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) “Казкова резиденція” ідентифікаційний код 43649548, місцезнаходження: 02068, м. Київ, вулиця Драгоманова, будинок 6-А, приміщення 1-15), ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільної освіти”, – йдеться у документі № 992.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Казкова резиденція”* розташована у Дарницькому районі. Це – новий дитсадок з двомісячним стажем роботи та статутним капіталом у розмірі 100 тис. гривень. Згідно даних аналітичної системи YouControl, заснував його Андрій Ломейко.

Також у цьому районі виховуватиме дітей ще один приватний заклад – “Бі Клевер” **. Дитсадок зареєстровано за адресою: вулиця Пчілки Олени, 3-Д. Розпочав він свою  роботу під керівництвом Валерії Хіхловської теж нещоджавно – з 17 червня. Садок зі статутним фондом у 10 тис. гривень заснували киянки Галина Кишкар та Оксана Сіленко. 

Згідно з даними із сайту закладу, Be Clever позиціонує себе як дитячий центр, який має освітню мережу з початковою школою та дитсадками по Києву. Один з них – дитсадок з восьмирічним стажем роботи Tarame на Позняках. Вартість перебування дитини в філіалах цього центру коштуватиме батькам близько 9 тис. гривень в місяць. 

У Голосіївському районі дошкільною освітою планують займатися ще одні новачки: ТОВ “Заклад дошкільної освіти “Крістал Кідс”*** зареєстровано у червні цього року, а ТОВ “Приватний заклад дошкільної освіти “Небокрай” **** – у липні.

На сайті ЖК “Кришталеві Джерела” в червні повідомлялося, що восени на їхній території відкриється дитсадок повного дня для дітей від 2 до 7 років “Крістал Кідс”. Працюватиме заклад по вулиці Метрологічна, 54-Б під керівництвом Наталії Торчевської. Власницею ж є Наталія Макаренко, яка не поскупилася закласти у фонд закладу 6 млн гривень. У дитсадку пропонують творчі та спортивні студії, навчання англійській, власного логопеда та кухню.

Дитсадок “Небокрай” працюватиме по вулиці Антоновича, 3-А. Він належить киянам Орисі Небожук та Роману Небожук. Розмір статутного капіталу закладу вони визначили в сумі 5 тис. гривень.

Займатися вихованням дітей Солом’янського району дозволили дочірньому підприємству Канадського закладу дошкільної освіти “Віжен Трайлінгуел Пріскул”*****. Дитсадок в Києві можна знайти за адресою: вулиця Монтажників, 9. Кінцевими бенефіціарами закладу є Вадим Перебийніс, Юрій Курганов та Наталія Дікун. Серед засновників зазначено й ТОВ “Європейська міжнародна школа” (вид діяльності – дошкільна освіта), яке також належить вищезазначеним особам.

Крім того, сотню дітей охопить початковою освітою дочірнє підприємство Київського приватного ліцею “Віжен” *****. Ліцей розташований за тією ж адресою, що й “Віжен Трайлінгуел Пріскул”, і також працює під керівництвом Вадима Перебийніс. Обидва заклади зареєстровані місяць тому й мають однаковий статутний капітал у розмірі 2 тис. гривень.

Vision Trilingual Preschool – дошкільний навчальний заклад світової канадської мережі Réseau Vision School World Inc. Мережа успішно працює вже понад 20 років й об’єднує 26 приватних закладів дошкільної та початкової шкільної освіти у Канаді та інших країнах світу. Тут навчають декільком мовам за міжнародним зразком. Вартість навчання ж оцінюють в 500 доларів за місяць (майже 14 тис. гривень).

Початкова освіта

Право вести освітню діяльність за рівнем початкової освіти одержали від КМДА ще п’ять шкіл. 

У Подільському районі – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня “Школа – дитячий садок імені “Софії Русової”******. Це – комунальний україномовний заклад і одержав він ліцензію за спрощеною процедурою обсягом на 120 дітей. Потужність же приміщення розрахована на 220 осіб. Здійснює освітню діяльність школа по проспекту Правди, 82, вже майже півстоліття – з 1976 року. Очолює її директор Людмила Синекоп.  У 2020 році міська адміністрація з бюджету Києва виділила на заклад 13,6 млн гривень. Вартість же утримання одного учня коштує тут майже 49 гривень.

Ще сто дітей зможуть навчатися у приватній початковій школі “Новий рівень” від Центру розвитку дітей “Кроха”******* в Деснянському районі. Заклад розташований по вулиці Оноре де Бальзака, 6, і одержав юридичну реєстрацію в травні цього року. Засновниками школи зі статутним капіталом у 6 тис. гривень є Марина Депотапчук та Ярослава Тітова. “Кроха” позиціонує себе як англо-спортивний садок. На сайті ж закладу зазначено, що наразі вже триває набір до 1-4 класів філії їхньої початкової школи. Навчатимуть у школі за методикою НУШ, Daily 5 та Stem-освіти.

Аналогічну ліцензію з такою ж кількістю дітей здобув і приватний заклад І-ІІІ ступенів “Тотоша Хай-майндз Скул” ********. Заснован заклад теж нещодавно – у квітні цього року за адресою: вулиця Радунська, 8/13. Розмір статутного капіталу складає 10 тис. гривень. Керує школою – Ірина Ліфанова. Засновницею закладу є педагог з 10-річним педагогічний стажем Тетяна Сорокіна.

“Тотоша” – це мережа дитячих закладів, яка щомісяця приносить прибуток від 3 до 10 тис. доларів з однієї локації. До неї входять дошкільний заклад та центр дитячого дозвілля. А також англійський ясла-садок у Вишневому, канадський дитсадок в ЖК “Нивки Парк” тощо. Загалом мережа має дев’ятирічний досвід роботи з дітьми. 

Крім того, КМДА розширила ліцензію для структурного підрозділу ТОВ “Академія сучасної освіти”*********. Їхньому закладу І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов збільшено обсяг навчання до 220 дітей. Загальний же ліцензований обсяг сягає 600 осіб. Заклад зареєстрований у Дніпровському районі за трьома адресами: по вулиці Регенераторна, 4-В і 4В, та по вулиці Березнева, 14.

Навчання тут ведеться української та російськими мовами. Крім англійської, викладається й німецька. Академія існує вже більше восьми років, а керує нею з 2015 року Тетяна Курмаз. Заклад має солідний статутний капітал – більше 5,4 млн гривень. 

Власниками ж Академії є одна із заможних пар в Україні –  Іванна та Ігор Ніконови. У співвласниках закладу ще декілька корпоративних інвестиційних фондів: “Авант”, “Теннессі” та “Акцент”, а правонаступником вважається ТОВ “Комфот Арт”. 

Ніконов – відомий український бізнесмен та засновник столичної девелоперської компанії KAN. Академія ж має розгалужену мережу освітніх проектів А+, які функціонують саме при житлових комплексах KAN.

Приватний загальноосвітній навчальний заклад “Перша школа”*********** зареєстрований на Київщині в місті Васильків та хоче працювати в Києві по вулиці Урлівська, 21-Б та навчати 40 дітей. Школу зареєстрував у квітні цього року зі статутним капіталом у розмірі 5 тис. гривень Михайло Усачов. На сервісі з пошуку роботи нещодавно з’явилося оголошення закладу щодо вакансії вчителя початкових класів. Пропонують кандидатам заробітну плату з повною зайнятістю від 10 до 15 тис. гривень.

Повна середня освіта 

Чотири освітні ліцензії від КМДА одержав приватний заклад освіти “Уолд Скул Кампус Б”************. А саме: за рівнем початкової (400 осіб), базової (500 осіб) та профільної (100 осіб) загальної середньої освіти. Крім того, поповнився ліцензією для свого структурного підрозділу – закладу дошкільної освіти.

Заклад заснований у квітні цього року в Оболонському районі за адресою: проспект Героїв Сталінграда, 25-Б, зі статутним капіталом у розмірі 1,7 млн гривень. Власником школи є ТОВ “Уолд Скул” в особі киянки Євгенії Щербець та поляка Адама Вояцкі. 

World School – це мережа шкіл в Києві (Оболонь, Позняки та Теремки) і Львові, де навчають за міжнародною програмою з акцентом на англійську мову. Наразі заклад вже завершує набір в міжнародні підготовчу і початкову школи (0-4 клас). Вартість навчання батькам в такому закладі обійдеться в майже 170 тис. гривень за рік. 

Ще три ліцензії вдалося здобути ТОВ “Центр дистанційної освіти Джерело Плюс”************* в Святошинському районі на бульварі Кольцова, 15-В та 7-Б. Загалом вони навчатимуть 2,5 тис. дітей за рівнем профільної (1 тис. осіб) та базової (1 тис. осіб) середньої освіти, та зможуть ще надавати початкову освіту 500 дітям. Вартість навчання тут варіюється від 500 до 27 тис. гривень, залежно від типу навчального пакету. Діє тут і система постійних знижок.

Саме ж ТОВ зареєстроване в червні в Святошинському районі по вулиці Симиренка, 12, зі статутним капіталом у розмірі 5 тис. гривень. Очолює установу Вячеслав Каран. Центром ж керує декілька власників. Часткова участь у розмірі по 20% розподілена між Олексієм Звірюк, Аліною та Софією Кузьменки, Валерієм та Оленою Семанцо.

Читайте: Центр дистанционного образования “Джерело” лишили областной лицензии

Дві ліцензії – за рівнем профільної (обсяг – 30 учнів) та початкової (150 осіб) середньої освіти – надали приватному ліцею “Ай діти”**************. Ліцей засновано в травні по вулиці Дніпровська набережна, 25, та планує навчати дітей Дарницького району по вулиці Анни Ахматової, 48-А. Статутний капітал закладу складає 5 тис. гривень. Керує установою Олександр Тарелко. Засновницею ж ліцею є киянка Наталія Таралеко. На сайті закладу зазначено, що наразі розпочинається лише попередній набір учнів в 0-2 класи цієї альтернативної школи.

Спеціалізована освіта

За спрощеною процедурою, без проходження процедури ліцензування, одержали ліцензії спеціальний дитячий будинок “Малятко” для дітей дошкільного та шкільного віку*************** та “Київський спортивний ліцей-інтернат” ****************. 

“Малятко” –  комунальний дошкільний заклад, що розташований в Подільському районі по вулиці Білицька, 14. Заклад здійснює освітню діяльність вже як 27 років – з 1993 року. Ліцензію КМДА надало дитячому будинку для впровадження початкової освіти з ліцензованим обсягом на 180 осіб. Завідує спецзаклодом директорка Лідія Литвиненко. Утримання ж цього закладу коштує місту в середньому до 20 млн гривень на рік. 

У Солом’янському районі 200 дітей навчатиме “Київський спортивний ліцей-інтернат” міської форму власності за рівнем профільної середньої освіти. Базується ліцей-інтернат в столиці за адресою: бульвар Гавела Вацлава, 46. Потужність ж самого закладу може сягати до 400 учнів. Тут є основна та старша школи, в яких навчаються діти з 5 по 12 класи на конкурсній основі. Очолює цю установу – Олег Кореницький. Загалом це заклад спортивного профілю, в якому готують спортсменів та кандидатів до резерву національних збірних команд України ще з 1977 року.

Нагадаємо, у Києві триває процес видачі дозволів на навчання комунальним садочкам і школам за спрощеною процедурою у зв’язку з реформуванням закладів освіти. Раніше школи проходили атестацію й у вигляді ліцензії на здійснення освітньої діяльності установам видавалися Свідоцтва про атестацію й ліцензування навчальних закладів. Однак, після набрання сили нового Закону про освіту, виникла потреба в проведенні процедури ліцензування. 

Так, від КМДА ліцензії на здійснення освітньої діяльності нещодавно одержали 12 навчально-виховних комплексів Деснянського, Солом’янського та Дніпровського районів.

Читайте: Столична влада роздала ліцензії 12 початковим школам у трьох районах Києва

Право навчати дітей Солом’янського, Деснянського та Дніпровського району одержали й комунальні установи, спеціалізовані на поглибленому вивченню англійської мови.

Читайте: КГГА согласовала лицензии начальным школам трех районов столицы

Також КМДА оновила ліцензії на освітню діяльність ще трьом НВК, розташованим у Голосіївському районі. Зокрема, вони одержали право виховувати й навчати дітей віком від 2 до 10 років.

Читайте: Столичная власть выдала еще три лицензии коммунальным школам Голосеевского района

Крім того, здобувають освітні ліцензії не лише комунальні заклади, а й приватні. Деякі з них мають розгалужену мережу як у столиці, так і за її межами, й готові навчати більше тисячі дітей.

Читайте: КМДА роздала освітні ліцензії початковим та приватним закладам у п’ятьох районах столиці

* Приватна організація (установа, заклад) приватний заклад “Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) “Казкова резиденція” (код ЄДРПОУ: 43649548).

** Приватна організація (установа, заклад) приватний заклад “Заклад дошкільної освіти “Бі Клевер” (код ЄДРПОУ: 43667792).

*** ТОВ “Заклад дошкільної освіти “Крістал Кідс” (код ЄДРПОУ: 43665690).

**** ТОВ “Приватний заклад дошкільної освіти “Небокрай” (код ЄДРПОУ: 43714428).

***** Дочірнє підприємство “Канадський заклад дошкільної освіти “Віжен Трайлінгуел Пріскул” (код ЄДРПОУ: 43672928).

****** Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня “Школа – дитячий садок імені “Софії Русової” Подільського району м. Києва (код ЄДРПОУ: 22882414).

******* Дочірнє підприємство “Київський приватний ліцей “Віжен” (код ЄДРПОУ: 43672645).

******** ТОВ “Центр розвитку дітей “Кроха” початкова школа “Новий рівень” (код ЄДРПОУ: 43609856).

********* Приватна організація (установа, заклад) приватний заклад “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів “Тотоша Хай-майндз Скул” (код ЄДРПОУ: 43591084).

********** ТОВ “Академія сучасної освіти” (код ЄДРПОУ: 38005272).

*********** ТОВ “Загальноосвітній приватний навчальний заклад “Перша школа” (код ЄДРПОУ: 43588281). 

************ Приватний заклад освіти “Уолд Скул Кампус Б” (код ЄДРПОУ: 43594721).

************* ТОВ “Центр дистанційної освіти Джерело Плюс” (код ЄДРПОУ: 43642254 ).

************** ТОВ “Приватним ліцей “Ай діти” м. Києва” (код ЄДРПОУ: 43637574).

*************** Спеціальний загальноосвітній дитячий будинок “Малятко” для дітей дошкільного та шкільного віку м. Києва (код ЄДРПОУ: 22878163).

**************** Загальноосвітній навчальний заклад “Київський спортивний ліцей-інтернат” (код ЄДРПОУ: 23516367). 

Фото: колаж KV

КиевVласть

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4