Коронавірус на Київщині: масочний режим продовжено

Коронавірус на Київщині: масочний режим продовжено

Ситуація із поширенням вірусу на Київщині стабілізувалася, але до остаточної перемоги над COVID ще далеко, тому карантинні обмеження в столичному регіоні продовжують діяти. Утім, карантин – не означає простій. В області триває реорганізація адміністрації та повним ходом йде виконання програми Президента “Велике будівництво”.

Про це KV стало відомо у ході онлайн-брифінгу в.о. голови КОДА Василя Володіна щодо ситуації у Київській області 4 серпня.

Епідеміологічна ситуація

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області зафіксовано 3877 випадків захворювання на коронавірус, з них одужало 2866 осіб, фактична кількість хворих – 1111. померло 65 осіб. Встановлено медичне спостереження за 13102 контактними особами. За добу підтверджено 32 нові випадки захворювання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В області триває адаптивний карантин. Продовжується масочний режим. Володін нагадав про правила безпеки та необхідність дотримання заходів проти поширення вірусу, в особливості для літніх людей. 

Реорганізація структури КОДА

У Київській ОДА розгорнулася оптимізація структури: стало 26 структурних підрозділів замість 21, штат скоротився на 7%. Головна мета – посилення важливих функцій: розвиток туризму, цифровізація, пасажирські перевезення та питання власності, у тому числі у рамках завершення адміністративної реформи. Нові підрозділи мають сконцентруватися на сферах, яким не приділяли уваги раніше. До моменту повної реорганізації “припинені” управління, департаменти та відділи продовжать виконувати свої повноваження та функції. 

“Ми зацікавлені у залученні професіоналів. Запрошую всіх, хто відчуває у собі потенціал, взяти участь у конкурсах на заміщення посад у КОДА. Чекаємо людей, які прагнуть служити Батьківщині та області”, – зазначив Володін.

Читайте: Операція Оптимізація: губернатор Володін реформував адміністрацію Київщини

“Велике будівництво”

Проєкт “Велике будівництво” рухається згідно затвердженого графіку. На сьогоднішній день Київщина завершила 6 об’єктів:

  • будівництво Вишнівської ЗОШ №1;

  • добудова школи №1 в місті Українка;

  • реконструкція-перепрофілювання будівлі під дошкільний навчальний заклад у місті Ірпінь;

  • реконструкція дитячого навчального закладу “Яблунька” у Вишневому;

  • капітальний ремонт спортивних майданчиків на території школи “Сузір’я” у Вишгороді;

  • будівництво футбольного поля в Петропавлівській Борщагівці, Києво-Святошинський район.

На завершальній стадії будівництво гімназії на 14 класів у місті Буча (98% готовності) та реконструкція дитячого навчального закладу “Чебурашка” у Вишгороді (92% готовності). 

Продовжується будівництво комунального дошкільного дитячого навчального закладу у місті Вишгород та дошкільного навчального закладу на 230 місць у селі Нові Петрівці (понад 70% готовності). По одному об’єкту спортивної інфраструктури триває етап заключення договору, ще по одному – етап оскарження переможців. 

Ступінь готовності об’єктів “великого будівництва” в області складає 60%. Загальноосвітні навчальні заклади – 62%, дошкільні навчальні заклади – 72%, стадіони – 45%. 

Спортивна інфраструктура

Загалом у липні поточного року було введено в експлуатацію 10 майданчиків для воркауту в опорних навчальних закладах. Усі вони обладнані сучасним спортивним інвентарем. Футбольный клуб “Колос” села Ковалівка Васильківського району у липні за підсумками сезону 2019-2020 років потрапив до розіграшу Ліги Європи сезону 2020-2021 років. Наразі домашні матчі команда проводить на своєму стадіоні, де також проходить реконструкція з будівництвом нових трибун на 7 тисяч місць. 

Робочі поїздки

Багато інформації про потреби мешканців області зараз Володін отримує під час поїздок районами. 

“У такий спосіб реалізую один із обіцяних принципів керування, а саме – влада ближче до людей, адже через карантин тривалий час під забороною особистий прийом громадян, а зустрічі на свіжому повітрі із дотриманням карантинних вимог дозволяють оперативно реагувати на потреби людей”, – зазначив він. 

Голова КОДА встиг побувати у Баришівському, Богуславському, Бородянському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Миронівському, Поліському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському і Яготинському районах. У решту районів заплановані поїздки у найближчий час. 

Питання, що турбують людей, дуже різні – від отримання посвідчення інваліда до допомоги у придбанні транспорту для школярів чи для дитячого будинку сімейного типу, виділення земельних ділянок учасникам АТО, до коригування меж міста, газифікації сіл, очищення водойм, ремонту доріг, утеплення соціальних об’єктів, тощо. 

“Разом з тим майже усі вони стосуються витрачання коштів. Тож вважаю великою вдачею мати нагоду напряму доносити мешканцям Київщини ідею народного бюджету 2021 року. Докладаю максимум зусиль, щоб в наступному році в області фінансувались напрями та проєкти, які потрібні людям. Крім того, майже на кожній зустрічі отримую запитання про новий розподіл районів та пояснюю – єдине, що зміниться для людей, це те, що усіма коштами керуватимуть об’єднані територіальні громади. Школи, лікарні, ЦНАПи тощо працюватимуть, як і працювали. Усі питання, що лунають на зустрічах, тримаю на особистому контролі. Про їх виконання буду звітувати публічно під час наступних візитів до цих районів”, – закінчив Володін.

Як писала KV, з 2 червня у Київській області дозволена робота спортзалів та басейнів, відвідування освітніх занять у групах до 10-ти людей, в тому числі автошколи. Відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних автотранспортних перевезень. Під забороною залишаються дитячі табори, санаторії та зелений туризм.

Читайте: Коронавірус на Київщині: відкриття спортзалів, басейнів та запуск залізничного транспорту

Фото: колаж KV

КиевVласть


Автор:
Владислав Григор’єв, Інна Міхно, Вікторія Білоус
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4