Наші бійці поза фронтом: одужуйте й повертайтеся додому!

Наші бійці поза фронтом: одужуйте й повертайтеся додому!

Юні журналісти ІТА “ЮН-ПРЕС” привітали бійців, які лікуються  в Київському головному клінічному військовому госпіталі.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”  

Вони віддають свої життя заради України, заради нас із вами, і потребують нашої підтримки. В країні йде неоголошена війна, але багато хто про це забуває. Проте щодня на сході країни йдуть бої й до шпиталів потрапляють наші військові.

Ми, юні журналісти, впродовж останніх чотирьох років приходимо до головного військового шпиталю країни, щоб підтримати бійців. І майже завжди зустрічаємося з позитивним настроєм поранених військових , які намагаються не падати духом. Не зважаючи на те, як болять їхні душі й  тіла, наші захисники жартують, всміхаються й підтримують розмову.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

42-річний Віктор мріє підвестися на ноги, проте зараз змушений говорити з нами лежачи.  Він з Черкаської області, і вдома на нього чекає двоє діточок, а перед початком війни чоловік грав у духовому оркестрі. Він отримав осколкові  поранення  під час бойових дій, і досі не відчуває ні руки, ні ніг. Але сподівається на одужання.

“Всіх цих життів воно не варте, але земля-то наша. І ми повинні її відстояти”, – каже Віктор.

“Більше за все  я хочу, щоб усі ці сліпі до реалій люди відкрили нарешті свої очі, і подивилися на світ тверезо,”- каже Микола з Одещини. На запитання, чим він займався до війни, жартівливо відповідає: “Правду не скажу, а брехати не буду.”

19-ти річний Ярослав родом з Луганська, до війни  юнак навчався в аграрному технікумі. Війна підкралася до нього зненацька. Під час голосування за приєднання Луганської області до Росії, після того як 80 відсотків населення підтримало цю ідею, він перебрався на територію України й  став бійцем добровольчого батальйону. Під час одного з боїв Ярослав отримав поранення. Хлопець мріє якнайшвидше одужати і продовжити освіту.  

Такі різні долі пов’язала ця страшна війна. Хтось молодий, хтось старший, хтось за професією музикант, хтось інженер. Але об’єднує цих людей їх мужність, їх сила духу і їх віра в свою країну.

Ми прийшли до шпиталю зі своїми вітаннями, з піснями, з дитячими листами й малюнками, з солодощами й домашньою випічкою, янголиками, які виготовила з соломи Юля Позніхеренко.

– Я їх плела всю ніч, вклала стільки душі й молитви, що переконана: вони обов’язково допоможуть одужати пораненим бійцям, – каже Юля.

Ми всі бажаємо військовим найшвидшого одужання й повернення до своїх домівок. А ще висловлюємо бажання усіх, щоб війна закінчилася!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”  

KиевVласть

Автор:
Івана Самойленко
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4