Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві

За заміну вікон та дверей в трьох постраждалих від авіаударів рашистів будинках Білої Церкви обласна влада вже сплатила майже 2,5 млн гривень. Ці кошти пішли на рахунки одного підрядника – місцевого ТОВ “Чиста Рось”. Вказана сума – далеко не вся оплата за роботи у трьох будинках, серед яких два індивідуальні та один багатоквартирний, адже загальна вартість ремонтних робіт становить 4,65 млн гривень. При цьому у підрядника запевняють, що поточні ремонти у постраждалих будинках Білої Церкви – вже завершені. Винятком є лише одна квартира, власник якої відсутній у місті, і якщо узгодити проведення робіт з ним не дасться – підрядник поверне державі авансовані за роботи в ній кошти. Історія з понівеченої Білої Церкви – п’ятнадцята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.

Як стало відомо KВ, з кінця червня 2022 року по нинішній час Департамент регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації (ДРР КОВА)* перерахував ТОВ “Чиста Рось” ** 2,47 млн гривень за виконання поточних ремонтів житлових будинків Білої Церкви, які постраждали від бойових дій.

Сухі цифри: де і за скільки виконують поточні ремонти

Згідно зі звітів про виплати, більша частина вказаних коштів – 2,06 млн гривень – сплачена підряднику за виконання робіт у багатоповерховому житловому будинку №27 по вул. Полковника Коновальця.

307,24 тис. гривень на рахунки ТОВ “Чиста Рось” поступило за виконання поточного ремонту індивідуальному житловому будинку за адресою вул. Річкова, 34-А, решта майже 105 тис. гривень – будинку за адресою пров. Річковий перший, 6.

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Білій Церкві

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Оплата за ремонтні роботи за вказаними адресами у розмірі 2,47 млн гривень – не остаточна. В Білоцерківській міськраді у відповідь на інформаційний запит KВ повідомили, що загальна вартість робіт у будинках за цими трьома адресами становить 4,65 млн гривень. Також в міськраді уточнили, що поточні ремонти в цих оселях передбачають заміну вікон та дверей. Інформацією щодо термінів завершення робіт, як запевнили в раді, вони не володіють.

Хід виконання робіт

Інженер-консультант ТОВ “Чиста Рось” Михайло Вовк в коментарі KВ розповів, що у Білій Церкві поточних ремонтів внаслідок російської агресії потребували чотири індивідуальних житлових будинки, із яких два були відновлені власними силами мешканців, та один багатоповерховий будинок.

“В основному на цих об’єктах ми займалися заміною вікон, відкосів та вхідних дверей. Два індивідуальних житлових будинки ми вже здали за чотири тижні від початку робіт. По багатоквартирному будинку залишилась всього одна квартира, де необхідно замінити три вікна та одні двері. Власник цієї квартири відсутній на місці і з ним вже два тижні ведуться перемовини. Кінцеві терміни завершення цього об’єкта спливають, а Департаменту потрібно звітувати про проходження коштів та здачу цього об’єкта. Якщо вирішити ситуацію з власником не вдасться, то ми будемо змушені відмовитись від цього об’єкту та повернути кошти державі. Наразі терміни ми не порушуємо, адже по договору кінцевий строк – до 23 вересня”, – розповів Михайло Вовк.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Про підрядника 

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ “Чиста рось” зареєстровано в 1990 році в Білій Церкві. Статутний капітал – 11 тис. гривень. Основний вид діяльності – надання ландшафтних послуг. Засновником, бенефіціаром та директором є Руслан Штуль.

До Руслана Штуля компанією керував Борис Штуль (в 2002-2019 роках), який на місцевих виборах 2015 року балотувався до Білоцерківської міськради від Партії зелених.

За даними Clarity Project, ТОВ “Чиста рось” почало перемагати в публічних закупівлях з вересня 2019 року. З того часу компанія встигла укласти 28 договорів на 41,68 млн гривень. Найбільшим замовником є підрозділи Київської облдержадміністрації: з Департаментом житлово-комунального господарства та енергоефективності підписано 8 договорів на 24,73 млн гривень, з ДРР КОДА – 9 договорів на 8,24 млн гривень.

За замовленням ДРР КОДА ТОВ “Чиста рось”, зокрема, реконструювало вуличне освітлення в селах Романівка Вишгородського райну та Велика Березянка Білоцерківського району, а також спортмайданчик в селі Вовчків Бориспільського району. Департамент ЖКГ замовляв у ТОВ “Чиста Рось” переважно капремонти в навчальних закладах, зокрема, фасадів Погребського навчально-виховного об’єднання в селі Погреби Броварського району та Шамраївського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок” в селі Шамраївка Білоцерківського району, а також будівлі Шкарівського академічного ліцею – центру позашкільної освіти в селі Шкарівка Білоцерківського району.

Раніше KВ повідомляла, що ДРР КОВА доручило ТОВ “Чиста Рось” поточні ремонти у 17 закладах охорони здоров’я, які постраждали внаслідок кривавого нападу росіян. Станом на середину липня підряднику за вказані роботи вже було перераховано 5,3 млн гривень.

Руслан Штуль також працює як ФОП, яким він зареєструвався у 2020 році. Основний вид діяльності – електромонтажні роботи. В результаті участі в публічних закупівлях підприємець Руслан Штуль уклав 14 договорів на 3,71 млн гривень. Найбільшим замовником є Ковалівська сільська рада, з якою було укладено 4 договори на 3,09 млн гривень. Підприємець напряму від ДРР КОДА отримав 3 замовлення на 12,53 тис. гривень, всі – на здійснення авторського нагляду на будівництва та реконструкції в області.

Нагадаємо, Білій Церкві, яка знаходиться за 80 км на південь від Києва, вдалося уникнути окупації рашистів під час їх наступу на Київщину. Проте це місто неодноразово потерпало від авіаударів. Зокрема, вже в перші дні війни, 28 лютого, унаслідок ракетного удару було зруйновано 3-поверховий гуртожиток. 2 березня окупанти нанесли ракетний удар, в результаті якого стався вибух біля Горбатого мосту. 5 березня внаслідок чергової атаки у місті було пошкоджено два десятки житлових будинків.

Департамент регіонального розвитку КОВА очолює Алла Бондар. Мер Білої Церкви – Геннадій Дикий.

* Департамент регіонального розвитку КОВА (код ЄДРПОУ: 21467647) 

** ТОВ “Чиста Рось” (код ЄДРПОУ: 20606294) 

Читайте:


Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Бородянці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Ірпені

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює в регіоні медзаклади

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Бучі

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарові

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Немішаївській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Баришівці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Мархалівці Фастівського району

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Загальцях Бучанського району

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Дмитрівській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Пісківській громаді

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Ворзелі, Блиставиці, Луб’янці та Гаврилівці

Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Іванкові, Хочеві та Сукачах

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот, Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4