Справи насущні: скільки та на що у березні 2024-го витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у березні 2024-го витрачала Велика Димерка

Протягом першого весняного місяця селищна влада Великої Димерки разом з підпорядкованими їй структурами зробили через Prozorro замовлень на 8,66 млн гривень. Найбільша частка цих коштів спрямована на ремонт та обслуговування вуличного освітлення громади, на електрику для обʼєктів критичної інфраструктури, а також на капремонти двох пошкоджених московитами садиб (в Заліссі та Богданівці). Також в громаді вирішили посилити безпекові заходи, придбавши для селищного “Муніципального центру безпеки” кросовер Suzuki Vitara. Приділили увагу і найменшим мешканцям, а саме вихованцям Великодимерського ліцею, для яких замовили лохину по 350 гривень та черешню по чверть тисячі гривень за кілограм.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у березні 2024 року Великодимерська селищна рада і підпорядковані їй підприємства та заклади уклали за результатами публічних закупівель 43 договори загальною ціною 8,66 млн гривень.

Найбільші замовлення

Найбільшим замовленням Великої Димерки у березні став договір (ціна – 1,49 млн гривень) селищного Управління будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Великодимерської селищної ради на ремонт та техобслуговування мереж зовнішнього вуличного освітлення громади. Відповідний договір серед іншого передбачає заміну електромереж, ліхтарів та шаф керування, миття захисного скла світильників, обрізку дерев, знімання контрольних показів лічильників, вирівнювання опор та заміну пошкоджених опор. Такі послуги повинні будуть надаватися до кінця поточного року в селищі Велика Димерка та 21 селі однойменної громади – Гоголiв, Зоря, Богданiвка, Залiсся, Рудня, Шевченкове, Бобрик, Гайове, Жердова, Tapaciвкa, Вiльне, Захарiвка, Михайлiвка, Покровське, Пiдлiсся, Плоске, Першотравневе, Pycaнів Свiтильня, Кулаженці та Гребельки.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другій сходинці серед найбільших замовлень селища два договори загальною ціною 1,25 млн гривень цього ж Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури на виконання капремонтів житлових будинків садибного типу, які зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії. Ремонтувати збираються два будинки за адресами вул. Київська, 108-А в селі Залісся (ціна договору 742,85 тис. гривень) та вул. Гайова, 60 в селі Богданівка (ціна договору – майже 515 тис. гривень). Термін виконання робіт – 31 грудня 2024 року.

Третє місце посіло замовлення КП “Великодимерське” на 1,15 млн гривень електричної енергії. За ці кошти до кінця поточного року повинні будуть поставити 269000 кіловат-годин електрики для 32 обʼєктів громади, серез яких каналізаційні насосні станції, свердловини, котельні та теплові пункти.

Четвертим серед найдорожчих замовлень стала велика закупівля Великодимерським ліцеєм овочів та фруктів на 829,6 тис. гривень. За ці кошти було замовлено 1600 кг свіжих огірків, 250 кг зеленої цибулі, 300 кг моркви, 800 кг капусти, 349 кг буряка, 500 кг солодкого свіжого перцю, 600 кг зеленого салату, 300 кг цвітної капусти, 700 кг черешні, 120 кг кропу, 2200 кг свіжих помідорів, 650 кг кабачків, 100 кг лохини та 700 кг полуниці.

Ціни на деякі овочі та продукти різняться в залежності від місяця поставки. Наприклад, в квітні-червні тепличні огірки ліцею поставлять по 74 гривень за кг, а у червні-вересні вже польові огірки – по 35 гривень за кг. Причому польових замовляють лише 600 кілограм, а тепличних – цілу тонну. Ціна на черешню коливається від 130 до 150 гривень за кг, на полуницю – від 130 до 250 гривень, а от ціна на лохину, якої замовили 100 кг, буде стабільною – 350 гривень за кг. 

Поставлятимуть городину партіями до кінця вересня 2024 року у дві школи (вул. Заліська, 3 та Броварська, 77-А) та два садки (вул. Промислова, 24 та Броварська, 68).

Читайте: Великодимерський ліцей шукає постачальника лохини, черешень, полуниці, свіжих огірків та помідорів

Заключним в ТОП-5 найбільших замовлень Великої Димерки є договір КЗ “Муніципальний центр безпеки” ціною 794 тис. гривень на покупку легкового автомобіля Suzuki Vitara. Автомобіль повинен бути поставлений за адресою замовника до 15 квітня 2024 року. Серед вимог до авто – 2023 рік випуску, сірий колір, автоматична коробка передач, обʼєм двигуна 1.6, підігрів передніх сидінь та кондиціонер.

Також серед замовлень Великої Димерки у березні:

  • проектно-кошторисна документація будівництва укриття Світильнянської гімназії (село Світильня, вул. Макаренка (Шкільна), 16-А) за майже 700 тис. гривень,

  • два розкидачі піску РП-3 за 680 тис. гривень;

  • техобслуговування системи відеоспостереження на території селища майже за 660 тис. гривень. 

Справи насущні: скільки та на що у березні 2024-го витрачала Велика Димерка

Найбільші замовники та підрядники

Протягом березня у Великій Димерці доровори через Prozorro укладали 9 розпорядників коштів. Найбільшим замовником стало селищне Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури, яке за місяць зробило 13 замовлень загальною вартістю 3,5 млн гривень.

Справи насущні: скільки та на що у березні 2024-го витрачала Велика Димерка

Минулого місяця великодимерські бюджетні замовники укладали договори з 35 компаніями та підприємцями. Найбільшими підрядниками стали компанії, яким дісталися по одному найкоштовнішому договору березня. Так, у ТОВ “Обслуговуюча компанія Рентсервіс” (*) за 1,49 млн гривень замовили ремонт та техобслуговування мереж зовнішнього вуличного освітлення громади, ТОВ “Скай Софт” (**) за 1,15 млн гривень постачатиме електричну енергію для обʼєктів КП “Великодимерське”, а ТОВ “Фруктов-Груп” (***) – за 829 тис. гривень фрукти та овочі для Великодимерського ліцею.

Справи насущні: скільки та на що у березні 2024-го витрачала Велика Димерка


10 найбільших підрядників Великої Димерки у березні

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Обслуговуюча компанія Рентсервіс” зареєстровано в 2021 році в селі Погреби Броварського району Київщини. Статутний фонд – 500 гривень. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Засновник та керівник – Олександр Дарага.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях “Обслуговуюча компанія Рентсервіс” уклала 24 договори на 4 млн гривень. Всі свої замовлення фірма отримала в межах Броварського району від трьох замовників – Зазимської сільради, підпорядкованого їй Центру культури, дозвілля та спорту, а також Управління будівництва, ЖКГ та розвитку інфраструктури Великодимерської селищної ради. Від останнього березневе замовлення на ремонт та техобслуговування вуличного освітлення є єдиним підрядом.

ТОВ “Скай Софт” зареєстровано в 2003 році в Черкасах, після цього кілька разів змінювало місце реєстрації, зараз “прописане” в місті Сміла Черкаської області. Статутний фонд – 100 тис. гривень. Основний вид діяльності – торгівля електроенергією. Засновники – Сергій Бурячинський (керівник) та Андрій Шапошник.

Андрій Шапошник в 2010 році був обраний депутатом Смілянської міськради від Партії регіонів. В 2015 році знову балотувався в цю раду вже від партії Антона Яценка (“Сила громад”), в 2020 році – від “Опозиційної платформи-За життя”, але безуспішно. В 2019 році був офіційним спостерігачем на президентських виборах від кандидата Олександра Вілкула.

В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Скай Софт” отримало 840 замовлень майже на 570 млн гривень. Більшість замовлень компанії дісталося в межах Черкаської області. Від замовників Великої Димерки березневий договір є перший досвідом співпраці.

ТОВ “Фруктов-Груп” зареєстровано в березні 2023 року в Києві. Статутний фонд – 100 тис. гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля фруктами й овочами. Засновник та керівник – Юрій Чекараміт. ТОВ “Скай Софт” зареєстровано в столичній квартирі, де прописаний власник фірми. Раніше він мав реєстрацію в селі Красна Поляна Донецької області. Юрій Чекараміт також є співвласником компаній із співзвучними назвами – ТОВ “Фруктов”,  “Фруктов-Опт” та “Фруктов-Скай”. 

В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Фруктов-Груп” підписало 102 договори на 10 млн гривень. Найбільший замовник – КП “Фабрика-кухня “ГотуЇмо” Бучанської міськради.

Нагадаємо, KВ аналізувала замовлення Великої Димерки також за травень 2023 року. Тоді бюджетні замовники селища уклали договорів майже на 10 млн гривень. Три чверті цих коштів спрямували на ремонти у двох десятках житлових будинків громади, які були пошкоджені під час кількатижневої окупації селища рашистами. Найбільші травневі підряди дісталися підприємцям, які наче були створені для виконання робіт на території Великодимерської громади, адже на той час всі свої замовлення отримали виключно від її влади. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Повноваження селищного голови Великої Димерки тимчасово здійснює секретар ради Олександр Борсук.

Читайте також інші матеріали про замовлення Києва, а також міських і селищних громад Київщини

* ТОВ “Обслуговуюча компанія Рентсервіс” (код ЄДРПОУ: 44604471)

** ТОВ “Скай Софт” (код ЄДРПОУ: 32654545)

*** ТОВ “Фруктов-Груп” (код ЄДРПОУ: 44924357)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4