Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Замовлення Васильківської міськради та підпорядкованих їй підприємств через Prozorro у квітні перевищили 22 млн гривень. З цих коштів найбільшу суму спрямували на дорожні роботи – за 3 млн гривень замовлено поточний та ямковий ремонт на п’яти вулицях, які згідно з опублікованими документами вже повинні були завершити. Пристойні минулого місяця були видатки Васильківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яка тільки одноразового одягу, покриття для операційних і інфузій сумарно назамовляла майже на 5,5 млн гривень. Серед значних видатків також ремонт будинку культури в селі Кодаки, проект капремонт васильківського дитсадку “Дюймовочка”, спортивний інвентар та генератор для освітніх потреб. У кого замовляли ці роботи та товари і на що ще спрямовувалися бюджетні кошти цього міста в історії про витрати Василькова Обухівського району Київщини у квітні 2023 року, яка стала тридцятою частиною циклу КиївВлада “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у квітні 2023 року Васильківська міська рада та підпорядковані їй комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 128 договорів на 22,1 млн гривень.

Найбільші видатки

Пріоритетним напрямком васильківських видатків квітня стало замовлення комунальним підприємством “Комбінат комунальних підприємств Василькова” (*) дорожніх робіт, на які за місяць спрямовано 3,08 млн гривень. З цієї суми майже на 2 млн гривень заплановано провести робіт на вулиці Декабристів, а саме виконати поточний ремонт покриття та нанести дорожню розмітку. Зазначимо, що договір на нанесення дорожньої розмітки містить певні неточності, адже укладений він був 17 квітня, а крайньою датою виконання робіт зазначено 15 квітня 2023 року. На решту трохи більше мільйона гривень замовлено поточний ремонт по вулицям Сагайдачного та Соборній, а також ямковий ремонт по вулицям Шкільній (Гагаріна) та Хохрякова, які повинні були виконати до кінця квітня, однак звіти про виконання цих договорів в системі Prozorro не опубліковані.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другому місці по величині видатків у закупівлі Васильківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування (**) одноразового одягу та покриттів для операційних майже на 3 млн гривень. За ці кошти протягом 2023 року в медзаклад повинні поставити 20 найменувань товарів, зокрема, комплекти одягу, покриття операційних різних відділень, медичні халати, пелюшки, простирадла та серветки. 

Третє місце серед найбільших видатків Василькова посіла ще одна закупівля міської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, а саме – інфузійних розчинів на 2,43 млн гривень. Ця закупівля стосується 13 найменувань фармпродукції, які повинні поставлятися в лікарню до кінця поточного року.

На четвертій сходинці опинилося замовлення міським Управлінням освіти Василькова м’яса – курячого та індичого філе, свинини та яловичини – на загальну вартість 2,19 млн гривень. Поставити його повинні для освітніх закладів громади до кінця поточного року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Закриває ТОП-5 найбільших видатків Василькова у квітні замовлення Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міськради за 1,57 млн гривень поточного ремонту будинку культури села Кодаки, що на площі Свободи, 5. За ці кошти, згідно з договором, до 5 червня поточного року на об’єкті повинні відремонтувати вентиляційні, електричні, каналізаційні, водопровідні мережі, виконати внутрішні ремонтні роботи та облаштувати додатковий вхід в укриття.

Серед досить вагомих замовлень у Василькові у квітні також договір на розробку проекту капремонту дитсадку №12 “Дюймовочка” по вул. Коцюбинського, 15-А у Василькові (1,1 млн гривень), прибирання та підмітання вулиць міста підмітально-прибиральним пилососом (285,6 тис. гривень), спортивний інвентар для ігор на відкритому повітрі, тенісу та фітнесу (275,46 тис. гривень), видалення чагарників, дикоростучих кущів та косіння трави на території кладовищ сіл Бугаївка, Барахти та Велика Вільшанка (199,99 тис. гривень) та генератор на замовлення міського Управління освіти (158 тис. гривень).

Укладали протягом квітня за результатами публічних закупівель договори у Василькові 18 замовників, серед яких найбільше коштів було освоєно КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”, Управлінням освіти Васильківської міськради та КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова”.

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Найбільші підрядники

Освоювали васильківські бюджетні замовники 22,1 млн гривень спільно з 82 компаніями та підприємцями, трьом з яких дісталося підряди більше ніж на третину всіх місячних видатків міста.

Дві з цих компаній отримали найбільші замовлення від Васильківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, а саме ТОВ “Фірма “Технокомплекс” (***) майже за 3 млн гривень повинно поставити для медзакладу одноразовий медичний одяг та покриття для операційних, а ТОВ “Медичний центр” (****) за 2,43 млн гривень інфузійні розчини.

Третя компанія – підприємство “Роман” Міжнародної Ліги українських інвалідів-інтелектуалів “Софія” (*****) – отримало чотири замовлення на постачання м’яса та фруктових соків на замовлення Управління освіти загальною ціною 2,66 млн гривень. Всі договори були укладені без конкуренції.

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Перші 15 компаній та підприємців, які отримали минулого місяця у Василькові замовлень на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Фірма “Технокомплекс” зареєстровано у 1997 році в Києві. Засновники та кінцеві бенефіціари – Володимир Артеменко та Вадим Мазілкін. Директор – Нікіта Бубнов. За даними Сlarity-project, за результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Фірма “Технокомплекс” отримало 1 679 договорів на 270,8 млн гривень. Найбільші замовники – держустанова “Інститут травматології та ортопедії НАН України”, клінічна лікарня “Феофанія” та Національна дитяча спеціалізована лікарня “Охматдит”. 

Володимиру Артеменко та Вадиму Мазілкіну належить ще і ТОВ “Смілянська швейна фабрика”, яке також приймає участь в публічних закупівлях, за результатами яких отримало 16 замовлень на 810 тис. гривень.

Підприємство “Роман” Міжнародної Ліги українських інвалідів-інтелектуалів “Софія” зареєстровано в 1999 році в Києві, на сьогодні має реєстрацію в місті Вишневе на Київщині. Засновник – ГО “Міжнародної Ліги українських інвалідів-інтелектуалів “Софія”, директор – Роман Жук. В результаті участі у публічних закупівлях підписало 724 договори на суму 341,97 млн гривень. Найбільші замовники – управління освіти столичних райдержадміністрацій. 

ТОВ “Медичний центр “М.Т.К.” зареєстровано в 1994 році в Києві. Статутний капітал – 1,5 млн гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля фармацевтичними товарами. Засновники – “СІА Емтеко Холдинг” (70%, Рига), Наталія Марченко та Володимир Мирончук. Кінцеві бенефіціари – Наталія Деркач та Микола Гуменюк. Директор – Дмитро Деркач.

ТОВ “Медичний центр “М.Т.К.” входить у групу “ЮРіЯ Фарм” Миколи Гуменюка та Наталії Деркач. Youcontrol позиціонує “ЮРіЯ-Фарм” як міжнародну спеціалізовану фармацевтичну корпорація, яка заснована в 1998 році. Група включає 16 компаній.

В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Медичний центр “М.Т.К.” отримало понад 21 501 замовлень на 5,66 млрд гривень. Найбільші замовники – обласні лікарні Одеси, Запоріжжя та Вінниці. 

КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова” тимчасово очолює Віталій Сташенко, КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” керує Лідія Пацало. Засновником обох є Васильківська міська рада, головою якої є Наталія Баласинович (на колажі)

* КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова” (код ЄДРПОУ: 37627469) 

** КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” (код ЄДРПОУ: 01994385)

*** ТОВ “Фірма “Технокомплекс” (код ЄДРПОУ: 19117325)

**** ТОВ “Медичний центр” (код ЄДРПОУ: 21633086)

***** Підприємство “Роман” Міжнародної Ліги українських інвалідів-інтелектуалів “Софія” (код ЄДРПОУ: 30636739)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4