Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

В Переяславі вирішили не відкладати на потім те, що можна зробити зараз – в розпал зими. Мова про капітальний ремонт роз’їзду від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького, який міська рада в листопаді замовила майже за 8 млн гривен. Ця угода минулого місяця  у переяславській громаді стала найдорожчим договором, яких всього там було укладено півсотні на 11,55 млн гривень. На решту коштів в цьому місті запланували, зокрема, доремонтувати укриття ліцею ім. Володимира Мономаха, в яке з літа вже вклали понад 9 млн гривень. Також серед замовлень саджанці туй та кленів, скульптури хлопчиків-пішоходів, квіти, новорічні подарунки та портрет невідомої особи.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у листопаді 2023 року Переяславська міська рада і підпорядковані їй підприємства та установи уклали за результатами публічних закупівель 53 договори на 11,55 млн гривень.

Найбільші видатки

Основною статтею видатків Переяслава минулого місяця став капремонт міжквартального роз’їзду у місті від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького за 7,94 млн гривень. Вказаний ремонт було замовлено Відділом капітального будівництва та житлово-комунального господарства Переяславської міськради 13 листопада, а виконаний він повинен бути до кінця поточного року.

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Червоної лінією на карті позначено розʼїд від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Зображення розʼїду від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького з Google maps

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другому місці за ціною – договір на постачання природного газу для навчальних закладів за 910 тис. гривень на замовлення Відділу освіти Переяславської міськради. За вказані кошти в школи та дитсадки громади (список не опубліковано) до 15 квітня 2024 року повинні будуть поставити 55 тис. метрів кубічних газу. 

Третє за вартістю місце серед найбільших замовлень Переяслава також зі сфері освіти: за 642,77 тис. гривень міський Відділ капбудівництва та ЖКГ замовив додаткові роботи з капремонту укриття Переяславського ліцею ім. Володимира Мономаха (вулиця Волонтерська, 2). Закінчення цих робіт заплановано на кінець поточного року.

Четверте місце посіла закупівля вже згаданого Відділу освіти міськради Переяслава майже на 300 тис. гривень дидактичного матеріалу. Зокрема, замовлено навчальні засоби для кабінетів біології, фізики, хімії, математики та географії, карти та гербарії.

П’яте місце серед найкоштовніших замовлень Переяслава стосується культурного розвитку громади. Так, Відділ культури і туризму ради цього міста майже за 199 тис. гривень замовив виконання поточного ремонту частини приміщення першого корпусу КЗ “Переяславський центр культури та мистецтв”, що по вул. Сковороди, 81. Відповідний договір на сторінці закупівлі не опублікований, відтак дізнатися, які саме роботи виконуватимуться – з’ясувати не вдалося.

Майже у стільки ж – 198,31 тис. гривень – обійдеться поточний ремонт вулиці  Петропавлівської в Переяславі на замовлення місцевого КП “Переяславське виробниче управління комунального господарства”. Ці роботи, згідно із заявленими планами повинні тривати місяць – з 15 листопада до 15 грудня поточного року.

Також серед замовлень Переяслава в листопаді також:

  • саджанці (70 туй та 30 кленів) за 175 тис. гривень;

  • поточний ремонт частини даху Переяславської гімназії №4 за 158,4 тис. гривень;

  • 6 скульптур “хлопчик пішохід” за 99,99 тис. гривень;

  • 1,2 тисячі новорічних наборів цукерок за 99,6 тис. гривень;

  • квіти на замовлення Відділу культури і туризму Переяславської міської ради на 12,47 тис. гривень;

  • портрет у рамці (хто саме там зображений – в опублікованих документах не вказано) на замовлення цього ж Відділу культури і туризму Переяславської міської ради за 4,2 тис. гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Протягом листопада в переяславській громаді замовлення товарів, робіт та послуг на 11,55 млн гривень робили 12 розпорядників коштів. На найбільшу суму – 8,58 млн гривень – два договори уклав Відділ капбудівництва та ЖКГ Переяславської міськради. Це згадані вище угоди на виконання капремонтів міжквартального роз’їзду від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького, а також укриття Переяславського ліцею ім. Володимира Мономаха. 

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Найбільший підрядник

Ці два замовлення на 8,58 млн гривень – на капремонти розʼїду від перехрестя вулиць Грушевського та Інтернаціональна до вулиці Хмельницького, а також укриття Переяславського ліцею ім. Володимира Мономаха – без конкурсів дісталися ТОВ “Тірел Індастріс” (*). Ця компанія має суттєвий відрив від інших компаній, які отримали минулого місяця підряди в Переяславі. Всього ж в листопаді в цьому місті замовлення зробили у 39 компаній та підприємців.

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Перші 20 компаній та підприємців, які отримали в Переяславі в листопаді замовлення на найбільші суми

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Тірел Індастріс” зареєстровано в 2014 році в Києві, а останні два роки має “прописку” в селищі Кириківка на Сумщині. Власниця та керівниця – Лілія Шостак.

ТОВ “Тірел Індастріс” за результатами публічних закупівель підписало 84 договори на 43,34 млн гривень. Найбільший замовник – Відділ капбудівництва та ЖКГ Переяславської міськради, яке віддавало фірмі підрядів майже на 23 млн гривень.

Зазначимо, що листопадовий договір на капремонт укриття Переяславського ліцею ім. Володимира Мономаха – четвертий, який підписано між сторонами на виконання робіт на цьому обʼєкті. Перший договір було укладено в серпні поточного року з ціною 9,25 млн гривень, оплата по факту підряднику склала 9,01 млн гривень. Після цього сторони підписали ще три договори на виконання додаткових робіт на загальну суму понад 2 млн гривень. Таким чином, капремонт укриття цього навчального закладу обійдеться у 11,43 млн гривень, які будуть сплачені одній компанії.

Нагадаємо, KВ аналізувала видатки Переяслава за жовтень 2022 року. Тоді було розпорядниками бюджетних коштів цього міста було укладено договорів на загальну суму вдвічі меншу, ніж в листопаді поточного року – 5,64 млн гривень. Найбільшою витратою місяця тоді був договір на продовження капремонту вулиці Гетьмана Івана Сулими, який за два останні роки вже поглинув майже 4 млн гривень. Чимало коштів у жовтні минулого року витратила Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, яка закупила ліки від тромбозу, паливо та постільну білизну. Готувалися в Переяславі і до холодів – серед великих замовлень 12 тонн паливних пелетів. При цьому підрядників місцева влада обрала серед великих компаній, зокрема, які входять до бізнес-груп “Ковальська”, “ЮРіЯ Фарм” та “КЛО”.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Голова Переяславської міської ради Вячеслав Саулко (на колажі).

Раніше KВ неодноразово повідомляла про невдоволення жителів різних міст Київщини та столиці щодо витрат під час війни на некритичні потреби. Зокрема, ще в липні 2023 року жителі Василькова звернулися до влади своєї громади з проханням щодо розподілу коштів місцевого бюджету на потреби Збройних Сил України, зареєструвавши відповідну петицію, яка набрала необхідну кількість голосів. Васильківці пропонували перерозподілити частину коштів міського бюджету, що надходять з військового ПДФО, на придбання дронів для українських воїнів замість благоустрою тротуарів та квітників.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

На початку вересня поточного року на сайті Київради була опублікована петиція, якою жителі столиці вимагали від бюджетної комісії Київради та КМДА планувати бюджет столиці на 2024 рік, виходячи з пріоритетів воєнного часу, а не забаганок і проєктів, що не є питаннями виживання. У вересні (16, 23 та 30 числа) під стінами столичної адміністрації пройшло кілька мітингів з вимогами закласти в бюджет кошти на потреби армії, а не на “бруківку і клумби”. 7 та 21 жовтня також пройшли протестні акцій з вимогою зупинити фінансування непотрібних під час війни витрат та спрямувати бюджетні кошти на підтримку ЗСУ. 

Читайте: Кризи немає: У Києві витрачають бюджетні кошти на проєктування нових вулиць та КМДА під час війни знайшла гроші на будівництво дороги до непрацюючого аеропорту “Київ”

Зазначимо, що в області на сьогодні значна увага приділяється капітальним ремонтам доріг, потреба в яких викликає питання. Так, наприкінці серпня 2023 року Департамент регіонального розвитку (ДРР) Київщини замовив проведення капремонту дороги по вул. Гостомельське шосе в Ірпені за 117,03 млн гривень, які, на переконання місцевих, доцільніше було б витратити на відбудову зруйнованого житла ірпінців. А вже у жовтні цей же ДРР уклав договір на капремонт дороги між селами Велика та Мала Олександрівка на Бориспільщині за 93 млн гривень. При цьому жителі району переконані, що, на відміну від дійсно поганих доріг, цей шлях налічує зо два десятки вибоїн та кілька латок, тож обійтися можно було і ямковим ремонтом.

Читайте: В Ірпені за 117 млн гривень почали ремонт Гостомельского шосе, але місцеві не раді та На Бориспільщині хочуть витратити 93 млн гривень на капремонт дороги, на якій місцеві нарахували двадцять вибоїн

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачав Славутич

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Кожанка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачало Рокитне

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Київ

* ТОВ “Тірел Індастріс” (код ЄДРПОУ: 39343796)

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4