В листопаді міська влада Миронівки та підпорядковані їй структури зробили замовлень на понад 20 млн гривень. Більша половина цих грошей витрачена на природний газ, а також бензин та дизельне паливо. Майже на 4 млн гривень закупили десяток генераторів. Були, хоч і не такі значні, вливання в ремонти закладів освіти громади та амбулаторії в селі Шандра, також дещо витратилися на облаштування автостоянки на вулиці Ватутіна в Миронівці та стерилізацію безпритульних тварин. Крім цього, для Миронівки прикупили два пульти дистанційного управління системою оповіщення та кілька саджанців ялинок. Історія про витрати Миронівки Обухівського району Київщини у листопаді – дванадцята частина циклу КиївВлади “Справи насущні”.
Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у листопаді 2022 року Миронівська міська рада і підпорядковані їй підприємства та установи уклали за результатами публічних закупівель 415 договорів на 20,38 млн гривень.
Найбільші видатки
В минулому місяці найдорожчий договір (ціна – 8,77 млн гривень) за рахунок міського бюджету Миронівки укладено на поставку природного газу за замовленням Гуманітарного відділу виконкому Миронівської міськради. За умовами договору, для міста протягом першого кварталу 2023 року повинні поставити 530 тис. куб. метрів газу.
Майже 4 млн гривень спрямували на закупівлю 10 генераторів. З них шість закупила безпосередньо міська рада Миронівки, ще по одному Миронівська опорна багатопрофільна лікарня, КП “Миронівка-благоустрій” (*), будинок культури та школа мистецтв.
1,82 млн гривень протягом листопада в Миронівці направлено на закупівлю дизельного палива та бензину, зокрема, для медзакладів міста та підприємств із забезпечення сфери житлово-комунального господарства.
У 1,12 млн гривень обійдеться капремонт покрівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Садова, 5 в селі Шандра на замовлення КНП “Миронівський центр первинної медико-санітарної допомоги”. Вказані роботи повинні бути завершені вже до кінця поточного року.
Найбільші замовники
Протягом листопада за бюджетні кошти Миронівки договори укладали 16 замовників. Більше половини грошей освоєно Гуманітарним відділом виконкому Миронівської міськради, який протягом місяця уклав 113 договорів на 11 млн гривень. Крім природного газу та палива, вказаний відділ витратив більше півмільйона гривень на ремонтні роботи в закладах освіти громади. Зокрема, замовлено облаштування вентиляції в укритті, ремонт в кабінетах інформатики та ганку Миронівського академічного ліцею №3, а також виконання покрівельних робіт в Карапишівському ліцеї. Крім цього Гуманітарний відділ майже на 150 тис. гривень замовив яєць, овочів, сухофруктів та повидла, на 100 тис. гривень – дидактичного матеріалу для інклюзивного навчання, а майже на 62 тис. гривень – послуг з дезінфекції, дезінсекції та дератизації.
Читайте: Миронівка закупить курячі яйця по 6,8 гривень за штуку
На другому місці по кількості витрачених в листопаді коштів опинилася безпосередньо Миронівська міськрада, яка уклала протягом місяця 23 договори на 4,16 млн гривень. Крім закупівлі шести генераторів, міськрада, зокрема, замовляла за 160 тис. гривень поточний ремонт тротуару по вул. Соборності (від вул. Стрільця до будівлі № 52 по вул. Соборності) в Миронівці, а за 20 тис. гривень – два пульти віддаленого управління системою оповіщення.
Третє місце по загальній ціні укладених протягом минулого місяця договорів в Миронівці – КП “Миронівка-благоустрій”, яке підписало 32 угоди на 2,08 млн гривень. Левову частку його витрат становила закупівля палива. Ще на понад 200 тис. гривен замовлено прокат дорожньої спецтехніки, на 100 тис. гривень – облаштування стоянки для автомобілів по вулиці Ватутіна, 40 в Миронівці, майже 50 тис. гривень – на відлов, транспортування, стерилізацію та вакцинація від сказу безпритульних тварин, на 8 тис. гривень – дві ялинки для посадки.
Читайте: В Миронівці збудують автостоянку та орендують техніку для виконання земляних робіт
Найбільші підряники
За минулий місяць миронівська влада замовляла роботи, товари та послуги у 128 підрядників. Майже три чверті всіх освоєних за місяць коштів дісталося всього трьом компаніям, з якими підписані найдорожчі угоди листопада. А саме природний газ на 8,77 млн гривень замовили у ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” (**), генератори на 3,73 млн гривень – у ТОВ “Еквівес” (***), а палива на 1,53 млн гривень – у ТОВ “Черкаси-Оіл” (****).
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” зареєстровано в 2018 році в Києві. Статутний фонд – 17 млн гривень. Засновник – Дочірня компанія “Газ України” НАК “Нафтогаз України”. Керівник – Сергій Бєляєв.
За даними Сlarity-project, ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за результатами участі у публічних закупівлях уклало 33 договори на суму 14,33 млн гривень. Ця компанія співпрацює переважно з сільськими та селищними радами, навчальними та медзакладами центральної та західної України.
ТОВ “Еквівес” зареєстровано в 2011 році в Києві. Статутний фонд – 648 тис. гривень. Засновник – Андрій Кожа, керівник – Ігор Гордєєв.
ТОВ “Еквівес” фігурує в кримінальному провадженні за підозрою в зловживанні службовим становищем (провадження від 26.11.2018 року № 42018040000001464). Згідно з матеріалами справи, комунальні підприємства Дніпропетровської облради протягом 2018 року уклали договори з рядом компаній, серед яких значиться ТОВ “Еквівес”, які зі свого боку виконали роботи не у повному обсязі.
За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “Еквівес” отримало 466 підрядів на 235,49 млн гривень. Найбільші замовники – столичні КП “Київтеплоенерго” та ПАТ “АК “Київводоканал”.
ТОВ “Черкаси-Оіл” зареєстровано в 2002 році в селі Геронимівка Черкаської області. Статутний фонд – 16,5 тис. гривень. Засновники – ПАТ “Транснафтопереробка” та ДП “Інвест-Черкаси”, кінцеві бенефіціари – Олександр Державець та Оксана Гребінська. Керівник – Олександр Саєвич.
ТОВ “Черкаси-Оіл” входить в бізнес-групу подружжя Леоніда та Оксани Гребінських. Компанії групи працюють переважно у сфері надання фінансових послуг та торгівлі паливом. Також складу групи входить АТ “Кристалбанк”, головою правління якого є Леонід Гребінський.
За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Черкаси-Оіл” підписало 196 договорів на 33,17 млн гривень. Найбільші замовники – КП “Миронівка-благоустрій” та Гуманітарний відділ виконкому міськради.
Міський голова Миронівки – Віталій Савенко. КП “Миронівка-благоустрій” очолює Володимир Рядінський, Гуманітарний відділ виконкому Миронівської міськради – Володимир Нечипоренко.
* КП “Миронівка-Благоустрій” (код ЄДРПОУ: 31823373)
** ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” (код ЄДРПОУ: 42399676)
*** ТОВ “Еквівес” (код ЄДРПОУ: 37502259)
**** ТОВ “Черкаси-Оіл” (код ЄДРПОУ: 32179953)
Читайте: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль
Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер
Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав
Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань
Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе
Фото: колаж KВ