Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачали Студеники

Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачали Студеники

Протягом квітня 2024 року бюджетні замовники села Студеники, що на Бориспільщині, зробили замовлень на 3,52 млн гривень. Найбільшою покупкою став автомобіль Renault Duster Life на замовлення ландшафтного парку “Студениківський”, який було створено наприкінці минулого року. Придбали авто у фірми екс-мера Красилова (Хмельницька область) Марії Гвоздьової.  За даними ЗМІ, вона є дружиною депутата Верховної Ради минулого скликання від “Блоку Петра Порошенка” та колишнього в.о. президента держпідприємства “Антонов” Михайла Гвоздьова.

Як стало відомо КВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у квітні 2024 року Студениківська сільрада і підпорядковані їй організації уклали за результатами публічних закупівель 45 договорів на 3,52 млн гривень.

Найбільші замовлення

Найвагомішою покупкою села Студеники в квітні був легковий автомобіль Renault Duster Life за 753 тис. гривень. Закупівлю здійснила комунальна установа “Спеціальна адміністрація регіональний ландшафтний парк “Студениківський”, що підпорядкована однойменній сільраді. За умовами відповідного договору, кросовер повинен бути сірого кольору, з об’ємом двигуна 1.5, серед іншого обладнаний датчиком зовнішньої температури, кондиціонером, системою Bluetooth hands free та бортовим компʼютером. Авто повинно бути поставлено до кінця травня поточного року за адресою комунальної установи – Студеники, вул. Переяславська, 19.

Наступні чотири найбільших замовлення Студеників були здійснені виконкомом сільської ради. Так, другу сходинку посів договір на покупку 60 тонн кам’яного вугілля на загальну суму 428,22 млн гривень. Вугілля повинні доставити до кінця травня 2024 року за трьома адресами по 20 тонн на кожну –  вул. Шкільна, 27 в селі Студеники, вул. Центральна, 36 в селі Соснова та вул. Центральна, 1 в селі Семенівка, за якими знаходяться школи громади. Ця закупівля була цікавою тим, що участь в ній взяли одразу 16 компаній. Підряд дістався ТОВ “Енерго Восток Антрацит”, що зареєстровано в селі Багатир Донецької області.

На третьому місці серед найбільших замовлень Студеників – розробка майже за 400 тис. гривень проєктно-кошторисної документації для будівництва пʼяти бюветів за адресами:

  • вул. Черняховського, 69/1-А, село Пристроми;
  • вул. Якима Сомка,64-А, село Сомкова Долина;
  • вул. Центральна, 30-Б, село Соснова;
  • вул. Центральна, 3-А, село Строкова;
  • вул. Лісова 76-А, село Студеники.

Розробку проєктів та кошторисів для всіх пʼяти бюветів замовили у однієї компанії – ТОВ “Забурись”. Жоден з підписаних договорів в системі Prozorro не опублікували, відтак термінів розробки документів чи інших подробиць закупівлі дізнатися не вдалося.

Читайте: Ремонт на Алеї слави в Студениках обійдеться в 1,2 млн гривень

Четверте місце у замовлення виконкомом Студениківської сільради 6 тисяч літрів дизельного палива (Євро 5) на 308,52 тис. гривень. Вказаним паливом замовник заправлятиметься на АЗС постачальника – ТОВ “Вєнтус Ресурс” – за картками до кінця 2024 року.

Заключним в п’ятірці найбільших замовлень Студеників в квітні є ремонт і техобслуговування систем відеоспостереження населених пунктів громади до кінця поточного року за 245,65 тис. гривень. За вказані кошти проводитиметься техогляд відеокамер (28 штук), серверів та електромереж, встановлюватиметься та налаштовуватиметься програмне забезпечення для віддаленого моніторингу, а також за необхідності виконуватимуться поточні ремонти відеообладнання. Вказані 28 камер розташовані у восьми селах громади – Пристроми, Семенівка, Козлів, Студеники, Переяславське, Сомкова Долина, Соснова та Строкова.

Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачали Студеники

Також серед замовлень Студеників в квітні:

Найбільші замовники та підрядники

Протягом квітня у Студениках замовлення робили 3 розпорядники коштів:

  1. виконком сільради, яке укладало найбільшу кількість договорів (35 договорів на загальну суму 2,5 млн гривень),
  2. КУ “Спеціальна адміністрація регіональний ландшафтний парк “Студениківський”, яке крім авто Renault Duster Life за 753 тис. гривень замовило бензину на 11 тис. гривень,
  3. КП “Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини”, яке сумарно на чверть мільйона гривень закупило медобладнання, паперу для друку, акумуляторів для генераторів та програмного забезпечення для бухгалтерського обліку.

Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачали Студеники

Читайте: Для амбулаторії в селі Студеники за 1,3 млн гривень куплять портативний апарат УЗД

Протягом квітня бюджетні замовлення Студеників через Prozorro дісталися 30 компаніям та підприємцям. Найдорожчий підряд місяця – на постачання кросовера авто Renault Duster Life без конкурсу віддали ТОВ “Торговий дім “Фаворит” (*).

Справи насущні: скільки та на що у квітні 2024-го витрачали Студеники
10 найбільших підрядників Студеників в квітні 2024 року

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Торговий дім “Фаворит” зареєстровано в травні 2022 році у селі Софіївська Борщагівка Бучанського району Київщини. Засновники компанії – Марія Гвоздьова та Жанна Корбан, директор – Сергій Нішпал.

В 2008-2010 роках Марія Гвоздьова була головою Красилівської міської ради Хмельницької області. В 2010 році обиралася депутатом Красилівської райради від ВО “Батьківщина”, в 2015 році – Красилівської міськради від “Європейської солідарності”. На сьогодні вона входить до складу виконкому Красилівської міськради. 

Марія Гвоздьова також є бенефіціаром та співзасновником більше десятка компаній, серед яких ТОВ “Опттехсервіс”, яке очолює Михайло Гвоздьов. За даними “Наших грошей” Марія та Михайло Гвоздьови є подружжям. Михайло Гвоздьов в 2010 році був обраний депутатом Хмельницької облради від “Фронту змін”, а в 2014 році – депутатом Верховної Ради VIІІ скликання по списку партії “Блок Петра Порошенка”. З червня 2015 по вересень 2016 року він виконував обов’язки президента держпідприємства “Антонов”.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Торговий дім “Фаворит” за два роки свого існування встигло укласти 39 договорів на 74,55 млн гривень. Найбільшим замовником компанії є Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498), яка в червні минулого року замовила у неї одразу півсотні патрульних авто на 42 млн гривень.

Раніше КВ повідомляла, що рішення про створення “Студениківського” ландшафтного парку Київська обласна рада ухвалила 17 жовтня 2023 року. Він є одним з найбільших регіональних ландшафтних парків, його площа складає 2 104 га. 

Читайте: На Київщині створено один з найбільших ландшафтних парків “Студениківський”

Комунальна установа “Спеціальна адміністрація регіональний ландшафтний парк “Студениківський” була зареєстрована в грудні 2023 року. Очолює її Григорій Сич. Підпорядкована установа Студениківській сільраді, головою якої є Марія Лях (на колажі).

Читайте матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл Київщини

* ТОВ “Торговий дім “Фаворит” (код ЄДРПОУ: 44890868)

Фото: колаж КВ

Альона Момот

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4