Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачала Дмитрівка

Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачала Дмитрівка

Протягом липня Дмитрівська сільрада разом зі своїми підприємствами зробили публічних замовлень на 5,3 млн гривень. Найбільше грошей пішло на ремонт у шпитьківському ліцеї “Скіф”, квадрокоптери, ямковий ремонт доріг, дрова для чотирьох сільських клубів, а також ремонт даху пошкодженого війною будинку в Бузовій. Найбільшими підрядниками місяця стали дві фірми, звʼязок між якими більш ніж очевидний. Крім співзвучних назв – “Евклід” та “БК Евклід” – ці фірми мають одну юридичну адресу, спільних людей серед власників, які навіть прописані в одній квартирі. Крім цього, фірми обʼєднує надмірна симпатія з боку дмитрівської влади, адже майже всі свої замовлення вони отримали в межах однойменної громади.

Як стало відомо КВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у липні 2024 року Дмитрівська сільрада разом з підпорядкованими їй підприємством уклала за результатами публічних закупівель 106 договорів загальною ціною 5,3 млн гривень.

Найбільші замовлення

Протягом минулого місяця найбільші видатки Дмитрівки припали на ремонтні роботи у Шпитьківському академічному ліцеї «Скіф» (вул. Покровська, 24, село Шпитьки). Сумарно на 1,2 млн гривень Відділ освіти, культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільради замовив в цьому навчальному закладі капремонт кабінету № 12, роздягальні, санвузлів корпусу № 2, а також поточний ремонт стелі кабінету № 11. Вказані роботи запланували виконати до вересня поточного року.

Друге місце посіла закупівля Дмитрівською сільрадою чотирьох квадрокоптерів за 522 тис. гривень. За умовами відповідного договору, до кінця липня за адресою сільради повинні поставити два квадрокоптери DJI Mavic 3Т та два – DJI Mavic 3 PRO. Станом на 8 серпня звіт про виконання договору на сторінці закупівлі в Prozorro не опубліковано.

На третій сходинці замовлення сільрадою поточних ремонтів дорожнього покриття трьох вулиць села Шпитьки сумарно на 487 тис. гривень. За ці кошти до кінця поточного року повинні підремонтувати по дві ділянки на вулицях Покровській, Шевченка та Захисників.

Наступна в пʼятірці найбільших замовлень Дмитрівки – дров’яна деревина (сосна) для чотирьох клубів громади. На 367 тис. гривень профільний відділ сільради замовив по 100 м куб. дров для клубів сіл Лісне та Хмільна, та по 70 м куб. – для клубів сіл Личанка та Петрушки. Привезти дрова за адресами призначення повинні були до кінця липня, однак звітів про виконання цих умов поки що у відкритому доступі немає. Зазначимо, що для організації цієї закупівлі за 5,8 тис. гривень навіть наймали приватну компанію – ТОВ “Агентство “Е-Консалт”. 

Читайте: У Дмитрівці укриття будинку культури за 21 мільйон гривень ремонтуватиме підприємець з Донбасу

Закриває ТОП-5 найкоштовніших договорів Дмитрівки в липні – капремонт покрівлі житлового будинку по вул. Центральна, 15-Ж в селі Бузова за 286,18 тис. гривень. Ці роботи проводитимуться на виконання Програми відновлення обʼєктів, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Дмитрівської територіальної громади на 2024-2025 роки (рішення Дмитрівської сільради від 23.01.2024 року № 8/38). Роботи заплановано виконати до кінця вересня поточного року.

Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачала Дмитрівка

Також серед замовлень Дмитрівки в липні:

  • поточний ремонт приміщень шпитьківського дитсадка «Світлячок» за 195,92 тис. гривень;
  • покіс трави в селі Мила по вул. Столична та в селі Капітанівка по вул. Соснова за 99 тис. гривень;
  • консульції щодо організації охорони праці та пожежної безпеки для КНП “Дмитрівський медичний центр” за 66 тис. гривень;
  • влаштування навісу для генератора очисних споруд в Дмитрівці за 61 тис. гривень;
  • фарбування дитячих майданчиків в селі Дмитрівка (вул. Садова та Молодіжна), а також в селі Капітанівка (вул. Соснова та Київська) за 48 тис. гривень;
  • вивезення відходів з модульних містечок сіл Дмитрівка та Бузова за 44 тис. гривень;
  • 11 пар жіночих напівчоботів за 29 тис. гривень;
  • газонокосарка за 12 тис. гривень;
  • садова тачка за 6,3 тис. гривень.

Найбільші замовники та підрядники

Минулого місяця в Дмитрівці публічні закупівлі здійснювали через чотирьох замовників. Найбільшу кількість договорів – 68 загальною ціною 2,69 млн гривень – підписав сільський Відділ освіти, культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання. Крім коштовних ремонтів у Шпитьківському академічному ліцеї “Скіф”, дитсадку “Світлячок” та дров для клубів, цей відділ серед іншого закупав ворота та хвіртки, фарбу, каністри, питну воду, живі квіти, килимки для миші, канцтовари та батарейки.

Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачала ДмитрівкаПротягом липня в Дмитрівці через Prozorro підряди діставалися 45 учасникам. З них дві – ТОВ “Евклід” (*) та ТОВ “БК Евклід” (**) – хоча є окремим юрособами, але мають дуже багато спільного, і саме вони отримали в цьому селі замовлень на найбільші суми.

Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачала Дмитрівка

Так, ТОВ “Евклід” довірили три підряди загальною ціною 1,19 млн гривень на капремонт кабінету № 12, роздягальні та санвузлів шпитьківського ліцею «Скіф». ТОВ “БК Евклід” віддали пʼять замовлень на 650 тис. гривень – на капремонт покрівлі житлового будинку по вул. Центральна, 15-Ж в селі Бузова, а також поточні ремонти приміщень дитсадка «Світлячок», стелі кабінету № 11 ліцею «Скіф» в Шпитьках, а також підлоги приміщення середньої групи дитсадка «Дзвіночок» та підлоги кладової ліцею «Перспектива» в Дмитрівці. Сумарно в липні дмитрівські замовники підписали з цими двома фірмами договорів на 1,8 млн гривень, всі відповідні закупівлі провели без конкурсів.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Евклід” (*) та ТОВ “БК Евклід” мають однакові юридичні адреси в Києві та однаковий вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. При цьому і центр впливу у цих фірм один. Засновником та керівником ТОВ “Евклід” є Наталія Цай, головним бухгалтером значиться Наталія Ворона. Вона ж разом з Юрієм Задорожнім є власниками ТОВ “БК “Евклід”. Цікаво, що Наталія Цай та Наталія Ворона прописані в одній столичній квартирі. Також вони обидві зареєстровані як ФОПи з основним видом діяльності “оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням”. Зазначимо, що Наталя Цай хоча і зареєстрована в столиці, проте має нерухомість в Дмитрівці в провулку Квітневому.

За даними Clarity Project, обʼєднує ці компанія також те, що найбільш щедро вони отримують замовлення від розпорядників бюджетних коштів села Дмитрівка. ТОВ “Евклід” за результатами публічних закупівель отримало 130 замовлень загальною вартістю 63,6 млн гривень, з яких підрядів на понад 60 млн гривень йому дісталося від Дмитрівської сільради та підпорядкованих їй підприємств та закладів. ТОВ “БК Евклід” підписало півсотні договорів на 8,8 млн гривень – і всі вони від дмитрівських замовників. Зокрема, ці компанії залучалися до ліквідації наслідків збройної агресії росії в Дмитрівській громаді.

Дмитрівську сільську раду очолює Тарас Дідич

Читайте матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл столичного регіону

* ТОВ “Евклід” (код ЄДРПОУ: 38193397)

** ТОВ “БК Евклід” (код ЄДРПОУ: 43776091)

Фото: колаж КВ

Альона Момот

КиївВлада
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Іванків
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Іванків
09:00 У серпні поточного року бюджетні замовники селища Іванків Вишгородського району зробили замовлень майже на 2,7 млн гривень. Майже чверть цих грошей “пішла” на…
Гроші в нікуди та сумнівні демонтажі: аудитори перевірили, як в КМДА контролюють благоустрій
Гроші в нікуди та сумнівні демонтажі: аудитори перевірили, як в КМДА контролюють благоустрій
09:00 Аудитори Київської міськдержадміністрації (КМДА) нещодавно завершили перевірку діяльності Департаменту територіального контролю КМДА (раніше – Департамент міського благоустрою) і КП “Київблагоустрій за період 2021-2023…
Київщина придбала майже дві сотні шкільних автобусів, але чому потреба в них постійно зберігається
Київщина придбала майже дві сотні шкільних автобусів, але чому потреба в них постійно зберігається
09:00 В рамках підготовки до нового навчального року освітній департамент Київської області придбав 41 шкільний автобус за понад 141 млн гривень. Ці кошти зібрали…
Banner
QlU7mDx4