У Дмитрівці укриття будинку культури за 21 мільйон гривень ремонтуватиме підприємець з Донбасу

У Дмитрівці укриття будинку культури за 21 мільйон гривень ремонтуватиме підприємець з Донбасу

У селі Дмитрівка на Бучанщині стартує капітальний ремонт укриття місцевого будинку культури. Роботи вартістю 21 млн гривень триватимуть до кінця 2025 року. Підрядником було обрано ТОВ “Українська будівнича компанія” з Луганщини, яке кілька тижнів тому перереєструвалося в Ірпені. 

Як КВ стало відомо з оголошення електронної системи ProZorro, 4 червня 2024 року Департамент регіонального розвитку (ДРР) Київщини уклав з ТОВ “Українська будівнича компанія” (*) договір на проведення капремонту приміщення підвалу (найпростіше укриття та захисна споруда) громадського будинку культури по вулиці Садова, 2-А у селі Дмитрівка Бучанського району. Ціна договору склала 21 млн гривень.

За умовами договору, до кінця 2025 року підрядник повинен виконати в підвалі будинку культури демонтажні, електротехнічні, внутрішні опоряджувальні роботи, облаштувати системи вентиляції, опалення, автоматизованої системи зв’язку та димовидалення, оздобити фасад, а також виконати роботи з благоустрою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ Українська будівнича компанія” зареєстровано в 2004 році у нині окупованому росією місті Попасна Луганської області. У 2022 році підприємство релокувалось в столицю, а у червні 2024 року змінило місце реєстрації на пристоличний Ірпінь. Статутний капітал – 843,5 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник і директор – Сергій Кутовий, який прописаний в Лисичанську (місто в окупації) Сєвєродонецького району на Луганщині. У 2020 році Кутовий безуспішно балотувався у Сєвєродонецьку районну раду від політичної партії “Наш край”, яка була створена переважно з вихідців забороненої проросійської “Партії регіонів”.

ТОВ “Українська будівнича компанія”, згідно з даними Clarity Project, за результатами участі в публічних закупівлях підписало 73 договори на суму 146,68 млн гривень. Найбільший замовник фірми – ДРР Київщини, з яким підписано договорів на більше ніж 86 млн гривень. Договір на капремонт підвалу Дмитрівського будинку культури є найдорожчою угодою між вказаним департаментом та ТОВ “Українська будівнича компанія”. Також серед значних замовлень від ДРР – будівництво укриття в опорному закладі освіти «Ржищівська гімназія “Гармонія” (ціна договору – 15,1 млн гривень) та капремонт житлового будинку № 106 по вул. Мечнікова у Ірпені, який було пошкоджено внаслідок військової агресії рф (ціна договору – 12,3 млн гривень).

Читайте: Дмитрівка за 1 млн гривень розробить проект ремонту сільради

Департамент регіонального розвитку Київщини очолює Сергій Марищен.

* ТОВ “Українська будівнича компанія” (код ЄДРПОУ: 32764157)

Фото: соцмережі

КиївВлада

Анастасія Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4