Киевский осередок політичної партії “За майбутнє” презентував команду, яка братиме участь у виборах до столичної міської ради 25 жовтня 2020 року. У команді як відомі діячі столичного міського самоврядування, так і нові обличчя. Об’єднує їх спільна мета – бажання змінити Київ, зробити з міста столицю європейського рівня, де немає корупції, а є сильна економіка та комфортне життя.
Про це стало KV стало відомо з повідомлень на сторінці політсили у Фейсбук.
Сергій Гусовський – не нова людина в міському самоврядуванні. З 2014 року він є депутатом Київської міської ради, де останні два роки очолює депутатську групу “Київська команда”.
На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Гусовський балотується в мери й очолює список кандидатів до Київради від партії “За майбутнє”.
Головні тези команди Гусовського – пріоритет економіки, децентралізація та акцент на стратегічних рішеннях.
Гусовський наголошує: Київ як столиця України має давати приклад іншим містам, насамперед у ефективності використання коштів, розвиткові, вирішенні екологічних проблем. Але наразі так не є.
Денис Борисенко – фахівець у сфері фінансів, депутат Київської обласної ради VII скликання. Народився 1979 року у місті Павлоград Дніпропетровської області та здобув вищу освіту в Національному гірничому університеті. Згодом завершив курс політичного лідерства в Академії ім. Теодора Гойсса в Німеччині.
Денис Борисенко вже має досвід державного управління на різних посадах. Так, з 2002 по 2006 роки був головним державним інспектором з питань інтелектуальної власності в Міністерстві освіти та науки, а в 2014 керував відділом комунікацій в Державному агентстві земельних ресурсів.
Денис Борисенко балотується до Київради у 4-му окрузі в Деснянському районі.
Максим Борозенець – приватний підприємець, депутат Київської міської ради VIIІ скликання. З 2014 по 2015 рік Максим був учасником бойових дій на Сході України.
Народився 1965 року в селі Дубина Вінницької області. Отримав освіту в Харківському авіаційному інституті, а з 2017 року став аспірантом кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.
Максим Борозенець балотується до Київради в 11-му окрузі у Святошинському районі.
Він вважає, що його завдання на посаді депутата – позбутися застарілих хабарницьких схем та відкрити Києву шлях до вільного підприємництва та чесної конкуренції.
Олексія Ботнаренко – кандидат юридичних наук, підполковник поліції та учасник бойових дій. Народився 1983 року у місті Новомиргород Кіровоградської області. Після навчання в Національній академії внутрішніх справ України він розпочав кар’єру в МВС на позиції слідчого.
За роки служби неодноразово проявив себе на різних посадах: у 2013 очолював один із підрозділів Спеціального миротворчого центру МВС Національної академії внутрішніх справ, а останні два роки був начальником управління у справах учасників антитерористичної операції МВС України. Наразі Олексій керує управлінням у справах ветеранів війни Департаменту персоналу МВС України.
Олексій Ботнаренко балотується до Київради у 6-му окрузі Дніпровському районі
Євген Васілі – приватний підприємець, який народився 1980 року в місті Єнакієво Донецької області. Після навчання в Донецькому національному технічному університеті займався підприємництвом.
Через війну на Сході України вимушено переїхав до Києва. Тут він успішно веде ресторанний бізнес.
Євген Васілі балотується до Київради у 13-му окрузі в Шевченківському районі.
Мар’яна Двуліт -практикуючий лікар, акушер-гінеколог. Народилася в 1970 році у Львові. Отримала освіту хіміка-біолога у Львівському державному університеті ім. Івана Франка та медичну освіту у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.
Окрім цього, вона здобула ступінь магістра державного управління охорони здоров’я в Державній академії управління при Президентові України.
Мар’яна Двуліт займається не лише медичною практикою і науковою роботою, а й активною громадською діяльністю. Зокрема, вона є віце-президентом Всеукраїнського громадського об’єднання “Асоціація – Моя родина”, яке захищає права дітей-сиріт.
Мар’яна Двуліт балотується до Київради в 12-му окрузі в Солом’янському районі.
Олександр Дикий – спеціаліст з правоохоронної діяльності, депутат Київської обласної ради VI скликання. Народився 1983 року в місті Київ. Отримав освіту в Київському національному університеті внутрішніх справ України та Національному університеті державної податкової служби України.
Наразі Олександр очолює Товариство Червоного Хреста України у Святошинському районі, а також здобуває ступінь з міжнародних відносин в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля.
Олександр Дикий балотується до Київради в 10-му окрузі у Святошинському районі.
Олег Калініченко – приватний підприємець, депутат Київської міської ради VII скликання. Народився 1975 року в Києві, здобув освіту інженера в Національному технічному університеті України “КПІ ім. І.Сікорського”.
Більше 20 років Олег працює у сфері реклами. Він побудував успішний бізнес і створив три сотні робочих місць.
Олег Калініченко балотується до Київради у 1-му окрузі в Голосіївському районі.
В’ячеслав Камінський – заслужений лікар України, акушер-гінеколог, директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини. Народився 1963 року в селі Яришів Вінницької області. Отримав освіту у Вінницькому медичному інституті ім. М. І. Пирогова, здобув ступінь доктора медичних наук.
В’ячеслав Камінський поєднує медичну практику і наукові дослідження. Він є членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України та завідувачем кафедри акушерства, гінекології та репродуктології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
З 2005 по 2018 рік В’ячеслав Володимирович був головним позаштатним спеціалістом з акушерства і гінекології в Міністерстві охорони здоров’я України.
В’ячеслав Камінський балотується до Київради в 3 окрузі в Деснянському районі.
Сергій Конюшок – чемпіон та рекордсмен світу зі стронгмену. Народився 1983 року в місті Київ.Отримав фахову освіту з фізіології спорту в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.
Сергій очолює громадську організацію “Федерація стронгмену України”.
Сергій Конюшок балотується до Київради в 5-му окрузі у Дніпровському районі.
Геннадій Кривошея багато років займається проблемами місцевого самоврядування. Він – приватний підприємець, громадський діяч, депутат Верховної Ради України VIIІ скликання. Народився 1977 року в місті Богуслав Київської області. Вивчав історію і правознавство в Національному Педагогічному Університеті ім. М. П. Драгоманова.
Геннадій Кривошея очолює громадську організацію “Київська обласна федерація фігурного катання на ковзанах”. У 2014 він обіймав посаду голови Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.
Геннадій Кривошея балотується до Київради у 8-му окрузі в Печерському районі.
Ігор Іванов – приватний підприємець, колишній капітан військово-повітряних сил. Народився у місті Ліда, Білорусь. Навчався у Київському вищому воєнному авіаційному інженерному училищі. Отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування в East Carolina University в Сполучених Штатах Америки.
Ігор прожив велику частину життя в Україні та зробив великий внесок у її розвиток як підприємець та державний управлінець. Зокрема, з 2004 по 2008 роки він був виконавчим директором Українського центру реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектору.
Ігор Іванов балотується до Київради в 9-му окрузі Подільського району.
Юлія Лобан – юрист, економіст, депутат Київської міської ради VIIІ скликання. Народилася 1984 року в Києві. Вивчала економіку і менеджмент в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Отримала ступінь з державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України.
Юлія займається приватним підприємництвом та очолює громадську організацію “Учбовий центр порятунку життя”. Вона є авторкою міських програм з соціального захисту та охорони здоров’я.
Юлія Лобан балотується до Київради в 2-му окрузі Дарницького району
Денис Силантьєв – спортсмен, чемпіон світу та Європи з плавання, призер Олімпійських ігор, депутат Верховної Ради України VIII скликання. Народився 1976 року в Запоріжжі. Здобув ступінь кандидата педагогічних наук на факультеті фізичного виховання Запорізького державного університету, а також ступінь магістра права в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.
Денис активно підтримує розвиток спорту в Україні. В VIII скликанні ВР він очолював підкомітет з питань фізичної культури і спорту та був заступником голови Комітету в справах сім’ї, молоді та спорту.
В 2019 році він домігся виділення 200 млн гривень на реконструкцію та побудову басейнів в 7 регіонах України.
Денис Силантьєв балотується до Київради в 7-му окрузі Оболонського району.
На форумі “Київ майбутнього” Сергій Гусовський обґрунтував основні завдання, що ставить перед собою він і його однодумці:
“Ми йдемо до Київради, бо добре розуміємо, що потрібно зробити в місті. Ми проти точкових ініціатив, і вирішення проблем по мірі їх надходження. Це ніде не працювало і не працює! Київ це більше ніж місто і навіть більше ніж столиця! Це місце сили для багатьох людей в усьому світі!
Останні 30 років жодна влада Києва не поважала столицю та киян, але ми змінимо це. Ми будемо відстоювати ухвалення якісного Закону про столицю, відновлення районних рад, щоб вирішувати нагальні проблеми жителів районів. Ми прагнемо зробити владу в Києві справді незалежною від настроїв Банкової і того, хто перемагає на будь-яких виборах і тому наполягаємо на скасуванні норм, що були ухвалені за часів Януковича і позбавили столицю реального самоврядування, а міського голову Києва — повноважень.
Ми наполягаємо на ухваленні якісної Стратегії розвитку міста, яка пишеться на 20-30 років. Бо спершу потрібен аналіз, ранжування проблем і вже тоді — напрямок, куди рухатись. Цей шлях називається і стратегією. Зараз в Києві діє застарілий Генплан, а хаос виникає завдяки прийняттю детальних планів територій, які нічим між собою не пов’язані. Тому Київ забудовується хаотично і кияни стоять в заторах по 300 годин на рік.
Ми підтримуємо ідеї нового урбанізму і виступаємо за створення агломерації. Бо розвиток Києва неможливий без координації з розвитком міст-сателітів. Для того щоб все це юридично гармонізувати потрібен Закон про агломерацію.
Спальні райони – це застаріле поняття, їх треба перетворювати у самодостатні міста в місті. Наприклад, Троєщина може стати розумною територією з концерт-холами, стадіонами, лікарнею і якісною інфраструктурою.
Ми за здорові стосунки міста і бізнесу з прозорими тендерами і довірою. Києву не потрібні 2000 неефективних комунальних підприємств, якщо ці послуги може надавати приватний бізнес. Успішну економіку формує середній класс — малий і середній бізнес. В Києві ця цифра 15 – 18%, а має бути 50%.
Ми не вигадуємо велосипед, ми переконані, що наша сила в розумі. Коли міський голова і колеги-депутати мають стратегічне бачення розвитку Києва і розуміють, як це бачення втілити, тоді й місто розвивається й стає успішним і комфортним для життя”, – наголосив політик.
ФОТО: сторінка політсили у Фейсбук