Команда “Слуги Народу” зустрілася з виборцями селища Зелений Бір

Команда “Слуги Народу” зустрілася з виборцями селища Зелений Бір

Команда кандидатів від партії “Слуга Народу” відвідала селище Зелений Бір та зустрілася з громадою. Особливість даного селища в тому, що через судову тяганину вже декілька років заблоковані рахунки селищної ради. Тож жителі Зеленого Бору дуже чекають на об’єднання в одну ОТГ із Глевахівською громадою.


Як стало відомо KV, кандидат на посаду голови Глевахівської ОТГ від “Слуги Народу” Володимир Петренко відповів на запитання селян та розказав, що саме за півтора року отримала громада після об’єднання Мархалівки та Глевахи. Що було зроблено і які переваги децентралізації вже відчули тамтешні жителі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


Також на зустрічі був присутній голова Путрівської ОТГ Віталій Онищук, який нині балотується в депутати Глевахівської ОТГ. Він також наголосив на перевагах децентралізації і навів як приклад будівництво нової школи в Путрівці, де нещодавно ще й відкрили  новенький workout-майданчик. На ньому встановили антитравматичне покриття, різнорівневі турніки, упори для віджимання, бруси, лавки з упорами. Будівництво майданчика відбувалося у межах програми розвитку фізичної культури та спорту “Київщина спортивна” на 2017–2020 роки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


Ще один кандидат від “Слуги Народу” до Київської обласної ради Марія Кисельова наголосила на тому, як важливо не допустити зростання безробіття на селі. 


“Сприяння зайнятості громадян, підтримка підприємницької ініціативи –  мої пріоритети. Сучасні програми для тих, кому складно конкурувати на ринку праці. Програми, які спрямовані на отримання прибуткових професій та навичок для дистанційної, віддаленої роботи, яка в сучасному світі стає найпопулярнішим способом заробітку”, – зазначила Марія Кисельова.


Фото: “Зе Команда Київщина”

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4