У ніч на 23 червня (від вечора понеділка) росармія атакувала Україну 135 ударними БпЛА. 118 з них українській протиповітряній обороні вдалося нейтралізувати.
Про це КВ дізналася з повідомлення Генштабу ЗСУ.
“У ніч на 23 червня (з 18:00 22 червня) противник атакував 135 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас та дронами-імітаторами типу «Пародія» із напрямків: Орел, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, Міллерово – рф”, – сказано в повідомленні.
За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 118 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання 13 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 3 локаціях.
Тим часом КиївВлада продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади (ОМБ) ЗСУ!
Збір коштів, з відома уповноважених представників бригади, здійснюється через монобанку співзасновника КВ Антона Подлуцького.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів! Слава Героям!
Читайте: Честь служити: одна з кращих в ЗСУ, 100 ОМБ запрошує до своїх лав
Фото: Армія Inform
Олексій Ігнатьєв



