Мода чи хвороба суспільства?

Малеча Валерія
Малеча Валерія

Студентка

Ви вважаєте, що добре знаєте своїх дітей? Вони весь час у вас під контролем? Ви впевнені, що підлітки відверто розповідають про свої проблемі та невдачі? А чи могли би ви собі уявити, що кожні 40 секунд у світі якась знедолена дитина зводить рахунки з життям? Також самогубство – це третя за частотою причина смерті підлітка.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV  

Для того, щоб краще зрозуміти причини та наслідки суїциду я провела соціальне опитування двадцяті випадкових перехожих віком від 15 до 18 років, рівну кількість дівчат та хлопців.

Перше, що мене здивувало, можна сказати навіть шокувало, це ставлення підлітків до питань. Їх зовсім не збентежила тема і вони легко, деякі навіть з гумором, вийшли на контакт. А серйозно над проблемою самогубства замислювалися аж 35% опитуваних. Хоча майже усі усвідомлюють жахливі наслідки такого вчинку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Недоречну креативність підлітки проявляли під час питання про способи самогубства. У деякі моменти ставало лячно від ступеню їхньої обізнаності у цій темі. У результаті нам вдалося виокремити шість найпоширеніших способів суїциду. Перше місце посів стрибок з висоти. Друге місце зайняло отруєння лікарськими препаратами. Третє місце розділили повішення та розкриття вен. А останні місця за пострілом у скроню та утопленням. Щоправда до лав потопельників практично ніхто потрапляти не хотів. “Головне, щоб швидко та безболісно”, – стверджували усі як один.

Але ж яка усе-таки причина для такого відчайдушного рішення? Виявилося, що головною провокацією є нерозуміння зі сторони батьків. Також значний вплив має оточення підлітка, а саме його компанія. Ще одна причина самогубства – нерозділене кохання, що частіше зустрічається у дівчат. 15% суїцидів пов’язаних зі школою та вчителями. Сильно збити з вірного шляху можуть також буденні життєві невдачі.

Можливо саме зараз потрібно замислитися над повсякденнім життям ваших дітей? Адже підвищена пильність може врятувати життя.                                                                                 

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”   

Малеча Валерія “ЮН-ПРЕС”, студентка

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у березні 2025-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у березні 2025-го витрачав Київ
07:00 Протягом березня поточного року столиця зробила замовлень сумарно на 4,54 млрд гривень. Після нетривалої зимової паузи місто знову почало активно  ремонтувати та реконструювати.…
Голова без рук: Київрада ближчим часом не отримає нового секретаря
Голова без рук: Київрада ближчим часом не отримає нового секретаря
09:00 Після відставки Володимира Бондаренка столиця залишилася без секретаря Київради – і домовитись про нового поки не вдається. Як дізналася КиївВлада, у фракцій немає…
“Земельна лихоманка”: Київрада безуспішно намагається скасовувати свої “туалетні схеми”
“Земельна лихоманка”: Київрада безуспішно намагається скасовувати свої “туалетні схеми”
13:30 Столична міськрада активізувалася в питанні скасування низки скандальних землевідводів, здійснених за т.зв. “туалетною схемою” – коли комунальні ділянки відводилися під невеликі або й…
Banner
QlU7mDx4