Выбери меня, выбери меня…

Леонід Косаківський
Леонід Косаківський

Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 - 1998 рр.

Ряди претендентів на посаду Київського міського голови множаться з кожним днем. Вони вже наввипередки змагаються в красномовстві, з усіх шпарин вилазять зі своїми відосиками, призовно посміхаються з біг-бордів, не забуваючи заодно дошкульніше ущіпнути один одного.

Ну і, звичайно, щедро сиплять обіцянками, подекуди такими, що казкар Андерсон відпочиває.

Усе, як завжди.

Звичайно, кияни народ доброзичливий, довірливий, але, як видається, краще домовлятися на цьому березі. Щоб знову не обдурили.

Не словами, а ділом підтверджувати свої наміри.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Серед заявлених кандидатів є нардепи, представники парламентських партій та депутатських груп, інші, які можуть і повинні сформулювати своє бачення вирішення київських проблем у вигляді проєктів законів, що вже зараз, до виборів, подати до ВР, а представникам монобільшості й провести через депутатський зал.

Для мене тестом були би такі законопроєкти:

1. Про припинення фінансового грабунку киян, завдяки внесенню змін до БК про залишення місту не 40% ПДФО, а щонайменше 50%, краще 60%.

2. Про Київську агломерацію (Великий Київ), з упором на першому етапі на розвиток транспортної інфрастуктури в столичному регіоні, створенню робочих місць ближче до місця проживання, скорочення маятникової міграції в бік столиці, перехід на генеральне планування в рамках цієї агломерації.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

3. Закон про агломерацію у пакеті з більш адекватним законом про столицю на відміну від того недолугого і шкідливого, що зараз нав‘язується. З виконкомом замість адміністрації, з усіма правами місцевого самоврядування, не меншими, ніж в інших містах.

4. Про державну програму розвитку Київського метрополітену. В усьому світі держава не усувається від вирішення цієї проблем у своїй столиці. Це справа загальнодержавна. Їздять на метро усі, не лише кияни. Завжди метро було спільною відповідальністю центру й міста. У наш час ми давали 70% коштів, центральна влада — 30%. Потім це співвідношення змінилося на 5%—95% в період підготовки до Євро-2012. Зараз качнулося до 0 з центру.

Цей список можна продовжити.

Покажіть, що ви вмієте не лише говорити, а й знаєте, як пропоноване зробити, і вже починаєте це.

А ми оцінимо, хто на що здатний. Бо інакше все буде лише порожніми розмовами.

Леонід Косаківський, Київський міський голова, голова Київради, голова міської державної адміністрації в 1993 – 1998 рр.

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…