Апеляція захисту Комарницького не спрацювала: ВАКС лишив його під арештом, хоч і заочним

Апеляція захисту Комарницького не спрацювала: ВАКС лишив його під арештом, хоч і заочним

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (скорочено ВАКС) розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді про тримання під вартою до одного з фігурантів гучної справи про “дкрибан” столичної землі. Фігурант (в офіційному релізі ВАКС його не називають по імені) – це, за даними ЗМІ й з огляду на обставини справи, – впливовий київський діяч Денис Комарницький (на фото). 

Про це КВ дізналася з повідомлення Апеляційної палати ВАКС.

“За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС залишила апеляційну скаргу сторони захисту без задоволення, а ухвалу слідчого судді ВАКС — без змін. Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та не підлягає оскарженню в касаційному порядку”, – сказано в релізі.

Там також вказується, що за даними слідства, “вказана особа підозрюється у вчиненні ряду кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255 (в редакції 04.06.2020), ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 3 ст. 206, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191,  ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 – ч. 4 ст. 369 КК України)”.

“Справа №991/2292/25”, – додають у повідомленні.

У ньому не вказується, про якого саме фігуранта йдеться, але за даними ЗМІ й з огляду на обставини справи, – впливовий київський тіньовий діяч Денис Комарницький.

Читайте: Злочинна “Торгівля”: НАБУ і САП оприлюднили нові деталі резонансної справи щодо заволодіння столичною землею

Як інформувала КВ, Денис Комарницький є досить вагомою фігурою в столичних політикумі та великому бізнесі. Протягом останніх декількох років йому приписували інтереси на ринку будівництва житлових комплексів, освоєння бюджетних коштів на різноманітних інфраструктурних проектах (у тому числі – будівництво Окружної дороги та згаданого вище Подільсько-Воскресенського мостопереходу) та видобутку піску на території Києва. При цьому, діяльність компаній із його оточення у вказаних вище сферах супроводжується скандалами та судовими спорами через різного роду порушення законодавства. Громадські активісти та ЗМІ неодноразово повідомляли про те, що Денис Комарницький має суттєвий вплив на різні структурні підрозділи КМДА, у тому числі й на Департамент містобудування та архітектури.

Читайте: У справі втечі за кордон ексдепутата Київради Комарницького звільнили трьох поліцейських

Особливу популярність та впізнаваність Комарницький отримав у травні 2020 року. Тоді в мережі з’явився скандальний аудіозапис телефонної розмови між ним і заступником голови КМДА В’ячеславом Непопом, під час якої Комарницький всіляко ображав і принижував чиновника. Журналісти Bihus Info припустили, що цей бізнесмен дозволяє собі такі висловлювання у зв’язку з тим, що низка столичних КП, які входять до сфери відповідальності Непопа, роками віддавали мільярдні підряди для компаній- “прокладок” з орбіти самого Комарницького.

Згодом журналісти-розслідувачі знайшли Комарницького за межами України.

Читайте: Земельна корупція в Київраді: викрито злочинну організацію

Фото: “Главком”

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Історія під загрозою: власник особняка Баккалинського у Києві оскаржує його охоронний статус
Історія під загрозою: власник особняка Баккалинського у Києві оскаржує його охоронний статус
09:00 У ТОВ “Амелін-30”, якому належить особняк Пилипа Баккалинського (1900-1901 років побудови) на вул. Юрія Іллєнка в Шевченківському районі столиці, не вдається звести на…
Бишівська сільрада відсудила частину центральної площі, що була у приватній власності
Бишівська сільрада відсудила частину центральної площі, що була у приватній власності
10:00 У Бишеві на Фастівщині досі не можуть розпочати повну реконструкцію центральної площі, зруйнованої внаслідок російських обстрілів через те, що частина ділянок, які планували…
Парк чи паркан: балансування столиці між забудовою та збереженням природи у розслідуванні “КиївВлади”
Парк чи паркан: балансування столиці між забудовою та збереженням природи у розслідуванні “КиївВлади”
09:00 Зі зростанням міст збереження зелених зон стає дедалі гострішим викликом, і Київ – не виняток. Столична влада звітує про збільшення площ парків на…
Banner
QlU7mDx4