Бородянку включили до експериментального проєкту Уряду з відбудови

Бородянку включили до експериментального проєкту Уряду з відбудови

У Київській області Бородянська громада є однією з тих, які найбільше постраждали від рук окупантів. Зокрема з пошкоджених понад 80 багатоповерхівок 10 знищено взагалі, поруйновано 16 шкіл та дитсадків. Саме тому Бородянка потрапила до експериментального проєкту Уряду з відбудови.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Як зазначив начальник Київської ОДА, під час комплексної відбудови Бородянки в проєктах слід враховувати все до найменших дрібниць. Про це Руслан Кравченко говорив під час форуму “Бородянка: Майбутнє громади” за участі представників громадськості, центральної та місцевої влади, народних депутатів. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


“Вже сьогодні ми зіткнулися з тим, що значний відсоток проєктів з відновлення розроблялися громадами поспіхом. Звичайно, є об’єктивні причини. Це робилося одразу після деокупації і тому низка робіт не була врахована. Сьогодні такі проєкти доводиться коригувати. А це все – додаткові час і гроші”, – зауважив він.


Кравченко повідомив, що у Бородянській громаді внаслідок російської окупації пошкоджена 81 багатоповерхівка, із яких 10 знищено взагалі; понад 2 тис. приватних будинків, 10 шкіл, 6 дитсадків, 13 адмінбудівель.

Бородянка потрапила до експериментального проєкту Уряду з відбудови, а також тут триває відновлення 4 багатоповерхівок за програмою UNITED24. Це перша черга комплексної відбудови – понад 40 об’єктів.

“Наша мета – не просто відбудувати, а зробити краще, ніж було, а також надати поштовх для економічного розвитку громади та створення робочих  місць. Це  завдання, яке ставить перед нами керівництво держави. Цього очікують і люди”, – наголосив начальник Київської ОДА.


Нагадаємо, на Київщині тривають роботи з відновлення пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії об’єктів. Відбудовано вже понад половину з 28 тисяч зруйнованих окупантами будівель. Всі процеси перебувають під постійним контролем обласної адміністрації, за участі представників громадськості та правоохоронних органів.


Читайте: На Київщині за програмою єВідновлення погодили майже 800 млн гривень компенсації на ремонт житла


Фото: Facebook Руслана Кравченко

КиївВлада

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Київ
09:00 В останній місяць літа поточного року столиця неабияк активізувалася в облаштуванні укриттів – на це пішло чверть всіх серпневих замовлень міста, які сягнули…
Битва за 723 га: Дачний кооператив намагається скасувати реєстрацію землі НПП “Голосіївський”
Битва за 723 га: Дачний кооператив намагається скасувати реєстрацію землі НПП “Голосіївський”
09:00 Обслуговуючий кооператив (ОК) “Гайок-МІ” в рамках двох судових справ намагається скасувати рішення Київради від 2012 року про відведення 723,69 га землі в постійне…
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Іванків
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачав Іванків
09:00 У серпні поточного року бюджетні замовники селища Іванків Вишгородського району зробили замовлень майже на 2,7 млн гривень. Майже чверть цих грошей “пішла” на…
Banner
QlU7mDx4