“Два роки в неволі”: на лівому березі Києва провели акцію на підтримку військовополонених

"Два роки в неволі": на лівому березі Києва провели акцію на підтримку військовополонених

На лівому березі Києва в неділю, 26 травня, на Дніпровській набережній провели акцію на підтримку військовополонених гарнізону «Маріуполь», всіх полонених та зниклих безвісти. У День Києва родини полонених та небайдужі українці ще раз нагадали про долю бранців кремля.

Про це КВ дізналася з допису на Facebook – сторінці Асоціації родин захисників “Азовсталі” та повідомлень в соцмережах.

“20 травня 2024 року час почав відлік третього року перебування захисників «Азовсталі» в полоні. Два роки тому життя мужніх та відчайдушних героїв оборони Маріуполя перетворилося на болісне існування в російських буцегарнях”, – нагадали в дописі Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

У День Києва сотні містян та небайдужих громадян зібрались на лівому березі поблизу ТРЦ River Moll на  Дніпровській набережній.

Небайдужі громадяни зібрались на лівому березі поблизу ТЦ River Mall. (фото Дарниця Live)

У руках родичі та друзі бранців Кремля тримали плакати з написами: “Наш голос –  їх порятунок”, “Одна хвилина полону – забирає день життях”, “Free Azov”, “Ти вільний, а вони ні, будь їх голосом”, “Посигналь за Азовсталь”, “Памятай про загиблих, говори за живих, кричи про полонених”.

Люди вийшли нагадати про долю бранців (фото Дарниця Live)

Люди в багатьох містах України кожних вихідних виходять на подібні мітинги, аби нагадати про долю українських бранців  рф.

 

Акція 26 травня (фото Дарниця Live)

 

Акція 26 травня (фото Дарниця Live)

Нагадаємо, 4 лютого 2024 року родини військовополонених Маріупольського гарнізону поновили акції, які деякий час не проводили, аби привернути увагу до того, що довгий час не відбувалося обмінів захисників Маріуполя та “Азовсталі” з російського полону. 8 лютого в Україні відбувся обмін полоненими, тоді додому з російського полону повернулися 100 людей, 84 з них захищали Маріуполь. Водночас родин українських військовополонених вирішили проводити мирні акції кожних вихідних. Зокрема на чотирнадцятий мітинг люди вийшли 5 травня поблизу ВДНГ.  12 травня акцію провели на Оболонській набережній.  19 травня нагадували про долю полонених  на Контрактовій площі. 

Читайте: “Два роки у російському полоні”: у Києві на Контрактовій площі провели акцію на підтримку військовополонених

Фото: телеграм-канал Дарниця Live

КиївВлада

Олександр Попов

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень столичних розпорядників бюджетних коштів в червні 2024 року сягла майже 5 млрд гривень – це ледь не вдвічі більше, ніж…
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
09:00 Київська міська прокуратура наразі в судовому порядку намагається “відібрати” у Національної академії внутрішніх справ (НАВС) 29,9 га землі на 22 км  Дарницького шосе…
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
09:00 Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з Офісом Генпрокурора розслідують справу щодо можливих розкрадань посадовцями КП “Київпастранс” бюджетних коштів при закупівлі пневматичних шин. Наразі…
Banner
QlU7mDx4