“У нас весна – у полоні пекло” – на Оболонській набережній провели акцію з підтримки військовополонених

Акція 12 травня

У Києві в неділю, 12 травня, на Оболонській набережній родичі та друзі полонених провели акцію на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісті. Саме у травні виповнюється друга річниця завершення героїчної оборони Маріуполя та дворіччя полону понад 1500 захисників міста.

Про це КВ дізналася з допису на Facebook – сторінці Асоціації родин захисників “Азовсталі” та повідомлення видання “Суспільне”.

“Надскладна оборона міста тривала з 24 лютого по 20 травня 2022 року, – цілих 86 днів, 82 з яких у повному оточенні, гарнізон «Маріуполь» бився проти переважаючих сил противника. Від того моменту захисники гарнізону переживають майже два роки страшне пекло полону”, – йдеться в дописі Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

У Києві цієї неділі кілька сотень людей вийшли на акцію на Оболонській набережній.

Акція 12 травня

Як зазначив кореспондент “Суспільного” люди прийшли, щоб ще раз нагадати українській владі, міжнародній спільноті про долю бранців кремля.

Також вони намагаються нагадувати усім, що Маріуполь — це не тільки “Азосталь”, а це “Азовмаш”, це не тільки підрозділ “Азов”, це і Нацгвардія, і прикордонники, і морська піхота тощо.

Акція 12 травня

Люди в багатьох містах України кожних вихідних виходять на подібні мітинги, аби нагадати про долю українських бранців  рф.

Акція 12 травня

Нагадаємо, 4 лютого 2024 року родини військовополонених Маріупольського гарнізону поновили акції, які деякий час не проводили, аби привернути увагу до того, що довгий час не відбувалося обмінів захисників Маріуполя та “Азовсталі” з російського полону. 8 лютого в Україні відбувся обмін полоненими, тоді додому з російського полону повернулися 100 людей, 84 з них захищали Маріуполь. Водночас родин українських військовополонених вирішили проводити мирні акції кожних вихідних. Зокрема Подолі, в неділю, 28 квітня, родичі та друзі полонених провели тринадцяту від початку року акцію. На чотирнадцятий мітинг люди вийшли 5 травня поблизу ВДНГ.

Читайте: У Києві біля ВДНГ провели акцію на підтримку військовополонених та цивільних заручників

Фото: Суспільне

КиївВлада

Олександр Попов

Рекомендуємо до перегляду

Гвардійці в боях за Вовчанськ: як давали відсіч ворогові на півночі Харківщини
Гвардійці в боях за Вовчанськ: як давали відсіч ворогові на півночі Харківщини
20:00 Інтенсивність боїв, що почалися на півночі Харківської області 10 травня, потроху стихає, агресорів поступово видавлюють з території України, а нас цікавить питання: що це…
Соціальне ранчо: як благодійники рятують коней з окупації та від загибелі
Соціальне ранчо: як благодійники рятують коней з окупації та від загибелі
17:00 У селі Жукин Вишгородського району Київщини вже понад рік працює єдине в Україні соціальне ранчо Horse Paradise: місце, де коні з окупованих та…
Апетит під час їжі: забудовники столичного ЖК “The Resort” успішно судяться за “висотні МУО”
Апетит під час їжі: забудовники столичного ЖК “The Resort” успішно судяться за “висотні МУО”
09:00 ТОВ “МБ Іновація” намагається в судовому порядку оскаржити низку положень Містобудівних умов та обмежень (МУО) на проєктування будівництва житлового комплексу (ЖК) “The Resort”…
Banner
QlU7mDx4