За оперативною інформацією Генштабу ЗСУ щодо вторгнення рф станом на ранок 23 червня 2026 року, на різних напрямках фронту російсько-української війни було зафіксовано 221 бойове зіткнення.
Про це КВ дізналася з повідомлення Генерального штабу Збройних Сил України.
Згідно повідомлення, на Покровському напрямку наші захисники зупинили 28 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Родинське, Василівка, Котлине, Удачне, Новоолександрівка, Дорожнє та в бік населених пунктів Сергіївка, Муравка, Шевченко, Вільне, Матяшеве.
На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 22 атаки у районах населених пунктів Добропілля, Злагода, Оленокостянтинівка та у бік Гуляйпільського, Гіркого, Воздвижівки, Цвіткового, Староукраїнки, Чарівного.
На Лиманському напрямку противник 20 разів намагався вклинитися в нашу оборону, атакуючи в районах населених пунктів Новоселівка, Новомихайлівка, Копанки та у бік Борової, Дробишевого, Озерного, Лимана, Діброви.
На інших напрямках:
- “На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося два боєзіткнення з противником, агресор здійснив 69 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема два – із застосуванням РСЗВ.
- На Південно-Слобожанському напрямку противник 12 разів атакував позиції наших підрозділів в напрямку населених пунктів Вільча, Козача Лопань, Симинівка, Покаляне, Бочкове, Колодязне та в районі населеного пункту Стариця.
- На Куп’янському напрямку ворог два рази атакував, в напрямку Кучерівки та Глушківки.
- На Слов’янському напрямку противник штурмував 16 разів, поблизу Різниківки, Калеників, Закітного та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка й Крива Лука.
- На Краматорському напрямку окупанти один раз атакували поблизу населеного пункту Никифорівка.
- На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 14 атак, поблизу населених пунктів Костянтинівка, Іванопілля, Плещіївка, Іллінівка, Софіївка.
- На Олександрівському напрямку загарбники проводили три штурмові дії, в районах Січневого, Вербового та Нового Запоріжжя, отримали відсіч.
- На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили спробу противника просунутися вперед в районі Степового.
- На Придніпровському напрямку противник наступальних дій не проводив.
- На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено”.
Тим часом КиївВлада продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади (ОМБ) ЗСУ!
Збір коштів, з відома уповноважених представників бригади, здійснюється через монобанку співзасновника КВ Антона Подлуцького.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів! Слава Героям!
Читайте: Честь служити: одна з кращих в ЗСУ, 100 ОМБ запрошує до своїх лав
Фото: інфографіка Генштабу ЗСУ
Олексій Ігнатьєв



