“Інтергал-Буд” увійшла в ТОП-3 найактивніших забудовників Києва

"Інтергал-Буд" увійшла в ТОП-3 найактивніших забудовників Києва

Сервіс ЛУН та медіа NV оприлюднили рейтинг найактивніших забудовників Києва, визначивши компанію “Інтергал-Буд” серед трійки лідерів за введеним у експлуатацію житлом. Дані для рейтингу були зібрані за період з лютого 2022 до березня 2023 року. У цей час ринок нерухомості переживав складнощі через війну, але, як зауважують у “Інтергал-Буд”, компанія швидко відновила роботу. Це дозволило девелоперу завершити низку проєктів та зберегти прихильність покупців. 

на правах реклами

Про це КВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

“Сервіс ЛУН та медіа NV підготували рейтинг найактивніших забудовників Києва, в якому визначили, які девелопери ввели в експлуатацію найбільше житла за час повномасштабного вторгнення. Так, до ТОП-3 увійшла компанія “Інтергал-Буд” з показником 214,2 тис. кв.м житла”, – йдеться у доповіді. 

Як зауважують у пресслужбі, для формування рейтингу використали дані за період з 24 лютого 2022 року по 31 березня 2023 року про добудовані столичними забудовниками об’єкти. 

“Зазначений період став одним з найважчих для ринку. На початку великої війни девелопери опинились у ситуації цілковитої невизначеності та повної зупинки продажів”, — розповідає комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська. 

За її словами, попри складнощі, київські забудовники досить швидко оговтались та почали відновлювати роботи на своїх об’єктах.

“Інтергал-Буд” стала однією з перших компаній, яка продовжила будівництво у нових воєнних реаліях. Ми обрали для себе стратегію зосередитись на будинках, що мали досить високий ступінь готовності. Це дало змогу вже в перший рік від початку вторгнення завершити декілька об’єктів та передати інвесторам ключі від нових домівок. Такий крок став заспокійливим сигналом для покупців первинки, що дуже важливо для подальшої роботи ринку”, – зауважила Анна Лаєвська. 

Лаєвська додає, що від початку повномасштабного вторгнення галузь все ж суттєво пожвавилась. Зокрема, зросли темпи будівельних робіт та обсяги продажу нерухомості. 

“Лише від початку 2024 року компанія добудувала понад 180 тис.кв.м нерухомості. Це – проєкти у Києві, Львові, Чернівцях та Житомирі. Далі – більше. Маємо дуже амбітні плани на поточний рік та хочемо суттєво перевершити показники введення в експлуатацію, які ми мали у попередньому періоді”, –  резюмувала комерційна директорка. 

Нагадаємо, що упродовж останнього року на ринку первинної нерухомості в Києві спостерігається зростання як обсягів продажів, так і цін за квадратний метр. У столиці середньозважена ціна в новобудовах наразі складає 1490 доларів США. Збільшення цін, особливо помітне у сегменті бізнес, що почасти викликане малою кількістю проєктів такого класу та підвищеним попитом.

Читайте: Будинок під №1 комплексу CITY HUB отримав поштову адресу, – Інтергал-Буд

Фото: сайт компанії

КиївВлада

Вероніка Злацька

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4