Київщина модернізує інфраструктуру за гроші ЄБРР

Київщина модернізує інфраструктуру за гроші ЄБРР

Київщина продовжує співпрацю з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Фінансування, яке планує отримати область від Європейського банку, буде направлене на модернізацію та відновлення соціальних об‘єктів.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

14 травня відбулася робоча нарада за участі очільника облдержадміністрації Василя Володіна та його заступників щодо залучення інвестицій для комплексної термомодернізації будівель з технічним переоснащенням системи теплопостачання Київської обласної клінічної лікарні та інших комунальних закладів обласної ради, розташованих в Києві на вул. Багговутівській, 1.

Початок співробітництва КОДА та ЄБРР поклала зустріч тодішнього голови облдержадміністрації Олексія Чернишова із заступником голови Банку в Україні Марком Магалецьким в лютому 2020 року. Сторони визначили пріоритетні напрямки взаємодії стосовно утеплення будівель соціальних об’єктів.

Після того відбулася перевірка технічного стану обладнання, підготовка відповідних документів, розробка і затвердження технічного завдання для подальшої реалізації проєкту утеплення лікарні.

“В результаті термомодернізації лікарні очікується економія енергоресурсів у натуральних показниках 17597,2 тис. грн/рік (72,3%), що призведе до економії енергії та зменшення викидів парникових газів (СО2) – 2241 т/рік або 33,6%. Остаточні дані будуть підтверджені за оцінками технічного аудиту”, – повідомив під час сьогоднішньої наради заступник голови КОДА Андрій Лісовик.

“Підвищення енергоефективності будівель обласної лікарні дасть змогу поліпшити умови перебування понад 1 720 000 мешканців Київської області різного віку та медичного персоналу. Крім того, стане знаковим для енергоефективності Київщини. Попереду багато роботи і проєктів, які очікують своєї черги в модернізації, чим швидше ми їх опрацюємо, тим швидше мешканці Київщини зможуть отримати гідні умови для роботи та лікування”, – зазначив т.в.о. голови Київської ОДА Василь Володін.

Наразі Київську обласну лікарню забезпечує теплом котельня, яка експлуатується з 1975 року. Фактичні втрати тепла сягають до 60%. Мережі зношені та потребують ремонту або заміни. Тільки з початку цього опалювального сезону на мережах КП “Київтеплоенерго” було 4 пориви. Комплексне утеплення будівель стане знаковим проєктом енергоефективності для Київщини.

Читайте: Коронавірус на Київщині: карантин слабне, навчальний рік закінчиться вчасно

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…