Комарницький увійшов до наглядової ради Київміськбуду

Комарницький увійшов до наглядової ради Київміськбуду

До складу нової наглядової ради ПрАТ «ХК «Київміськбуд», обраної 21 квітня 2026 року, увійшли п’ятеро представників громади Києва, зокрема посадовці та депутати КМДА. Серед них – Всеволод Комарницький (на колажі ліворуч).

Про це, як передає КВ, повідомили у прес-службі ПрАТ “Київміськбуд”.

Як йдеться у повідомленні, до складу наглядової ради ПрАТ «Київміськбуд» увійшли представники територіальної громади Київ:

  • Петро Пантелеєв — заступник голови КМДА;
  • Володимир Бондаренко — депутат Київської міської ради, колишній заступник міського голови — секретар Київради, голова комісії з оцінки корупційних ризиків;
  • Андрій Гудзь — директор Департаменту комунальної власності виконавчого органу Київради (КМДА);
  • Олександр Міщенко — депутат Київради, перший заступник голови комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин;
  • Всеволод Комарницький — заступник директора Департаменту комунальної власності виконавчого органу Київради (КМДА) — начальник юридичного управління.

У прес-службі наголосили, що найближчим часом новообрана наглядова рада проведе перше засідання, на якому визначить голову.

«Це важливий крок для стабілізації роботи товариства. Відновлено будівництво об’єктів з високим ступенем готовності. Пріоритет — завершення робіт на всіх майданчиках», – прокоментував оновлення складу голова правління Валерій Засуцький.

У компанії зазначили, що оновлена наглядова рада дозволить зосередити ресурси на завершенні будівництва та стабілізації роботи підприємства.

Раніше КВ повідомила, що столична міськрада підтримала направлення звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо компенсації ПрАТ «Холдингова компанія (ХК) «Київміськбуд» грошових коштів на добудову 18 житлових комплексів (ЖК) збанкрутілої корпорації «Укрбуд». Йдеться про 2,28 млрд гривень, які керівництво комунального забудовника планує отримати або “напряму” з державного бюджету, або через певні “преференції” (пільгові кредити, придбання житла для військовослужбовців тощо). Таким чином столична влада продублювала своє прохання часів жовтня 2024 року, яке залишилося без задоволення. Тому наразі є обґрунтовані сумніви, що держава допоможе Києву вирішити цю проблему.

Читайте: Допомога “Київміськбуду”: столична міськрада повторно “попросила” у держави кошти на добудову ЖК від “Укрбуду”

Фото: колаж КВ, створено ШІ

КиївВлада

Владислава Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
13:00 У Макарові, що у 2022 році пережив важкі часи окупації, створять сучасний “Активний парк” на базі стадіону ім. Бруквенка. Після реалізації проєкту громада…
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
12:00 Як повернути життя на Андріївський узвіз та відродити його роль мистецького серця Києва. Які таємниці приховує Замкова гора і як її можна перетворити…