Міноборони та YouControl запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ

Міноборони та YouControl запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ

Міністерство оборони України (МОУ) спільно з аналітичною системою YouControl створили онлайн платформу “Люди для України”. Створення платформи відбулось за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб Збройних сил України (ЗСУ) і Територіальної оборони (ТРО).

Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Міноборони.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Платформа дозволить профільним фахівцям МОУ в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів по закриттю конкретних потреб для армії”, – сказано в повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Як працює платформа 

  • Волонтери реєструються на платформі people4ua.com. Далі – швидка верифікація через BankID задля унеможливлення ризиків шахрайства та випадків ДРГ. Волонтер заповнює коротку анкету: яку допомогу готовий надавати, в яких об’ємах, у якому населеному пункті, як швидко може закрити потребу. Для зручності потреби розбиті за категоріями: одяг, харчування, транспорт, грошова допомога тощо.

  • Маючи відповідну інформацію, координатори МОУ зможуть оперативно закривати нагальну потребу. Платформа дозволяє автоматизовано  розподіляти допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша та скоординувати логістику для найшвидшої доставки товарів і послуг.

  • Завдяки платформі “Люди для України” всі сили акумулюються в одному місці.

Ця платформа – швидкий спосіб передати допомогу туди, де вона потрібна. Не треба робити холодних дзвінків, шукати і розпитувати. Модератори платформи знають де і яка допомога потрібна саме зараз, тож “зв’язують” необхідні контакти за лічені хвилини.

Крім того, вона дозволяє уникнути хаотичних закупівель. Централізовані оптові закупівлі дозволяють зняти навантаження на продавців і фонди допомоги, а також будувати більш оптимальну логістику та відвантажувати допомогу партіями, а не поштучно. Економічна доцільність – важлива сьогодні.

Також система дозволяє уникнути шахраїв, які активізуються під час війни. Щоб запобігти махінаціям та фальсифікаціям, вхід до платформи відбуваються лише після ідентифікації та перевірки волонтерів. Модератори платформи від МОУ залишають за собою право не пояснюючи причин відмовити у реєстрації на платформі тому, хто не пройшов верифікацію.

Підкреслюється, що допомога має передаватись за призначенням, спеціалісти Міноборони координують надання і отримання допомоги. На сайті можна переглянути статус наданої вами допомоги прямо в особистому кабінеті (запит на надання допомоги, підтвердження по факту отримання тощо).

Відзначається, що розробку, тестування, доопрацювання покращення проєкту відповідно до нових потреб МОУ забезпечує компанія YouControl. Безпеку даних платформи гарантує МОУ. 

Після завершення війни портал “Люди для України” буде використовуватись для розподілення гуманітарної допомоги на відновлення країни.

Зареєструватися можна також за посиланням. 

Нагадаємо, харківська IT-команда NIX однією з перших зазнала жахів війни від російських загарбників вранці 24 лютого. І так само однією з перших зайняла впевнені позиції на оборонному фронті країни.

Читайте: Волонтери створили сайт-звернення до білорусів із закликом не йти на війну з Україною

Фото: пресслужба МОУ

КиевVласть

Автор:
Александр Кравченко
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4