На Обухівщині батьки залишили новонародженого на вулиці: справу передано до суду

На Обухівщині батьки залишили новонародженого на вулиці: справу передано до суду

Поліція Київської області скерувала до суду обвинувальний акт щодо подружжя, яке на початку 2025 року залишило новонародженого хлопчика на вулиці у місті Богуслав. За залишення дитини в небезпеці батькам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби Поліції Київської області.

За даними слідства, 36-річна жінка народила хлопчика вдома без належних санітарних умов, а 67-річний батько, який був присутній при пологах, самостійно перерізав пуповину. Після цього, діючи за попередньою змовою, батьки загорнули немовля у постільну білизну, поклали в клітчасту сумку та вивезли автомобілем у місто Богуслав. Там вони залишили дитину біля одного з приватних будинків у безпорадному стані.

“Слідчі за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Обухівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки за фактом залишення без допомоги матір’ю новонародженої дитини (ч. 2 ст. 135 Кримінального кодексу України) та чоловіка за фактом пособництва у залишенні без допомоги новонародженої дитини (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 135 Кримінального кодексу України)”, – повідомили у Поліції Київської області.

Як зазначається, обом фігурантам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читайте: На Київщині п’яна бабуся вбила немовля

Фото: УНН

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
Сліди Бродського: ​як на місці відомчого дитсадка в історичному центрі Києва будують ЖК
09:00 Черговий будівельний скандал розгорається на столичному Подолі. Там, на місці колишнього дитсадка “Якірець” на вул. Юрківській, 25, розпочинається зведення нового ЖК. Експерти і…
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
Злочинні конвертцентри: Нацполіція та СБУ розслідують виведення коштів з бюджету Києва
09:00 Наразі Печерське управління Нацполіції Києва вивчає факти виведення коштів, у т.ч. зі столичного бюджету, у тіньовий сектор через різні сумнівні компанії. За даними…
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
09:00 Вже до вересня цього року на перетині бульвару Тараса Шевченка з Хрещатиком, на місці пам’ятника Леніну, встановлять фонтан та облаштують безбарʼєрний простір. Вартість…