На Обухівщині батьки залишили новонародженого на вулиці: справу передано до суду

На Обухівщині батьки залишили новонародженого на вулиці: справу передано до суду

Поліція Київської області скерувала до суду обвинувальний акт щодо подружжя, яке на початку 2025 року залишило новонародженого хлопчика на вулиці у місті Богуслав. За залишення дитини в небезпеці батькам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби Поліції Київської області.

За даними слідства, 36-річна жінка народила хлопчика вдома без належних санітарних умов, а 67-річний батько, який був присутній при пологах, самостійно перерізав пуповину. Після цього, діючи за попередньою змовою, батьки загорнули немовля у постільну білизну, поклали в клітчасту сумку та вивезли автомобілем у місто Богуслав. Там вони залишили дитину біля одного з приватних будинків у безпорадному стані.

“Слідчі за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Обухівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки за фактом залишення без допомоги матір’ю новонародженої дитини (ч. 2 ст. 135 Кримінального кодексу України) та чоловіка за фактом пособництва у залишенні без допомоги новонародженої дитини (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 135 Кримінального кодексу України)”, – повідомили у Поліції Київської області.

Як зазначається, обом фігурантам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читайте: На Київщині п’яна бабуся вбила немовля

Фото: УНН

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
13:00 У Макарові, що у 2022 році пережив важкі часи окупації, створять сучасний “Активний парк” на базі стадіону ім. Бруквенка. Після реалізації проєкту громада…
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
12:00 Як повернути життя на Андріївський узвіз та відродити його роль мистецького серця Києва. Які таємниці приховує Замкова гора і як її можна перетворити…