Нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар продав свій медіахолдинг Live.Network

Нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар продав свій медіахолдинг Live.Network

Народний депутат Вадим Столар (на фото), обраний від фракції “ОПЗЖ”, продав свої телеканали “Типовий Київ”, Odesa.live та Live. Новою власницею медіахолдингу стала співзасновниця креативних агентств We know how та Badoev ID Ганна Ковальова. Людина із таким самим прізвищем та іменем є засновником та директором БО “БФ “Майбутнє для України”, який раніше рекламував на своїй сторінці Столар.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні видання “Детектор медіа” із посиланням на пресслужбу каналів. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

У виданні зауважили, що вартість угоди не розголошується.

“Угода про придбання мовників укладалася в складний для нашої країни та медіахолдингу час, коли телеканали були змушені тимчасово призупинити мовлення. Усі зараз спостерігають тенденцію закриття багатьох телеканалів і видань, тому питання ціни для сторін не було визначальним”, – прокоментувала Ганна Ковальова.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Ковальова додала, що погодилася на збереження команди. Поки телевізійне мовлення призупинене, її компанія скеровує вектор розвитку у диджитал-напрямку. Наразі команда вже відновила інформаційне диджитал-мовлення сайту Новини.LIVE та готується до його перезапуску. Також розвиває диджитал-канали у Telegram, Facebook, Instagram у регіонах і столиці. Редакція вже співпрацює з журналістами США, Польщі, Франції, Німеччини та Бельгії. 

Як зазначили у виданні, поки що у реєстрі, відповідно до інформації Youcontrol, власником юридичних осіб каналів Odesa.live (ТОВ “ТРК “Клуб-ТВ””), “Типовий Київ” (ТОВ “ТРК “Купол””) та Live (ТОВ “Ньюс нетворк”) є Вадим Столар. 

У виданні нагадали, що канали призупинили мовлення з 15 липня до завершення бойових дій та скасування в Україні режиму воєнного стану. Водночас у березні 2022 року нардеп від “ОПЗЖ” та власник Live Вадим Столар перебував за кордоном. Він заявляв, що канали медіахолдингу Live Network допомагали у виробництві єдиному національному мовнику. У травні 2022-го Вадим Столар увійшов до нової депутатської групи “Відновлення України”.

У березні 2022 року Вадим Столар на своїй сторінці у Facebook закликав підтримати благодійний фонд Future for Ukraine. “Фонд Future for Ukraine розпочав важливу ініціативу – допомогу дітям, які постраждали під час війни в Україні”, – повідомив Столар. 

Відповідно до інформації “Опендатабот”, засновником та директором БО “БФ “Майбутнє для України” є Ковальова Ганна Сергіївна.

Читайте: Вадим Столар можливо покинув будівельний ринок столиці


Фото: Facebook Вадима Столара

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…