Освітня мережа КАН нараховує вже 11 шкіл, – девелопер Ніконов

Освітня мережа КАН нараховує вже 11 шкіл, - девелопер Ніконов

Освітня мережа будівельної компанії KAN налічує 11 навчальних закладів A+, включаючи великі школи та дитячі садочки. KAN акцентує увагу на соціальній відповідальності. Компанія також забезпечує якісну освіту для талановитих дітей із малозабезпечених сімей. Мережа шкіл KAN розвиває середовище, що мотивує до досягнень, приносячи користь як країні, так і учням.


Про це KВ дізналася з інтерв’ю відомого столичного девелопера і засновника компанії KAN Development Ігоря Ніконова для Forbes Ukraine.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зокрема, KAN  має 11 навчальних закладів мережі А+, із них три великі школи, початкові школи, дитячі садочки та дитячі клуби розвитку. Побудувати велику школу, як у “Файна Тауні” коштувало компанії 23 млн доларів. І це не враховуючи землі, зовнішніх мереж. Це школа з дитячим садком, тут будуть вчитися приблизно 700 дітей.

“Звичайно, вигіднішим було би віддати майданчик під школу місту – і хай будують собі, що хочуть. Але ми створили цілу екосистему, освітню мережу А+, почали з маленької школи, потім більше і більше. Наша мета – дійти до університету, тому що зараз у нас єдина в світі мережа, де вчаться діти від одного року до 19 в єдиній системі і під наглядом єдиного педагогічного колектива”,  – розповів Ніконов.

За його словами, навчання в діючих школах мережі коштує близько 15–18 тис. гривень на місяць. На його думку, саме середовище, яке створюється в школі, мотивує до досягнень, які потім приносять користь і країні, і самим людям.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Це може бути бізнесом виключно, якщо школу тобі подарували, але якщо ти рахуєш собівартість, то ні. Це про майбутнє дітей, про майбутнє країни, де ти живеш. Це наше соціальне навантаження. Економічно це дуже невигідно, але це те, чим можна пишатися. Адже круто – побудувати мережу навчальних закладів, які також дають можливість і талановитим дітям із малозабезпечених сімей отримати якісну освіту. Ми збираємо найкращих”, – зауважив Ніконов. 



Нагадаємо, що у столиці спостерігається зростаючий інтерес киян до закритих житлових комплексів.  Житловий комплекс “Комфорт Таун” початково не був задуманий як закрита територія, проте з метою забезпечення безпеки мешканців було вирішено змінити підхід. 


Читайте: KAN обирають як для інвестування, так і для життя, – Ніконов

Фото: minfin.com.ua

КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4