У Баришівській громаді встановлять індивідуальні модульні будинки

У Баришівській громаді встановлять індивідуальні модульні будинки

На території Баришівської громади встановлять тимчасові індивідуальні модульні будинки для мешканців, житло яких постраждало від війни. Таке рішення спиралося на побажання громади та інфраструктурні проблеми у розміщенні саме модульного містечка. 

Про це, у коментарі KВ, розповів голова Баришівської селищної тергромади Олександр Вареніченко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Мешканці не хочуть виїжджати у містечка, а бажають залишитися на своєму подвір’ї. Містечки також – це додаткова інфраструктура: газ, вода, світло та каналізація. Люди просять встановити індивідуально модульні будинки кожному”, – розповів Вареніченко.

Він наголосив, що громада одержала на це позитивне рішення, адже від початку міжнародні партнери наполягали виключно на відкритті саме тимчасового модульного містечка. 

“Ми, у свою чергу, надали територію, де його можливо збудувати. Але виникли складнощі із забезпеченням відповідної інфраструктури. Хто бажав, подавали заявки на встановлення такого типу житла. Адже були у населення і уявлення, що якщо їм нададуть такий тимчасовий будинок, то їхній дім вже ніхто відбудовувати не буде. Це тривалий процес, під час якого треба переконати кожного у зворотному”, – додав очільник громади.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, на Київщині триває відновлення пошкодженого майна внаслідок військової агресії росії. Зокрема, за заміну вікон у дванадцяти багатоповерхівках та двох школах селища Баришівка Броварського району обласна влада вже витратила 5,32 млн гривень, які “пішли” одному підряднику – ТОВ “Ласт Буд Кепітал”. 

Вибір саме цієї компанії для вказаних робіт в обласній адміністрації пояснювати відмовлялися, при цьому відомо, що 99% довоєнних підрядів ця фірма одержувала саме від чиновників Київщини. 

Селищний же голова Баришівки запевняв, що нарікань на роботу підрядника не мав, проте зауважував, що відновлювальні роботи в селах громади поки на етапі збору даних, адже першочергово було вирішено закрити питання з багатоповерхівками Баришівки, щоб охопити більшу кількість населення. 

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Баришівці

Фото: dailylviv.com

КиївВлада

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4