У Києві зібрали близько 300 використаних газових балонів: їх повторно заправлять та передадуть для потреб військових

У Києві зібрали близько 300 використаних газових балонів: їх повторно заправлять та передадуть для потреб військових

Сьогодні, 31 березня 2023 року, столичне комунальне підприємство “Київкомунсервіс” передало Волонтерському штабу Територіальної оборони Обухівщини понад 300 туристичних газових балонів. Більшість із них – використані киянами газові балони, зібрані “Київкомунсервісом” у спеціальні помаранчеві контейнери для небезпечних відходів. Волонтери їх повторно заправлять. Ще кілька десятків – це нові газові балони, передані громадянами як гуманітарну допомогу. Усі вони будуть транспортовані на фронт як допомога Збройним Силам України. 


Про це KВ дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, проект збору використаних туристичних газових балонів стартував наприкінці лютого поточного року.


“Проект – ще одне підтвердження тому, наскільки результативнішим є об’єднання зусиль. Ми “сушили голову” тим, як правильно і безпечно утилізувати накопичені у містян газові балони, а волонтери міркували, де знайти допомогу військовим. Сьогодні ми передали волонтерам першу партію – понад 300 одиниць балонів, і продовжуємо їх збір у помаранчеві контейнери. Я дякую усім, хто долучився і планує долучитись до цієї ініціативи у подальшому, а волонтерам – спасибі за допомогу нашим захисникам і захисницям”, – сказав Петро Пантелеєв.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Заступник голови КМДА підкреслив: попри те, що на вулиці теплішає і актуальність використання газових балонів знижується, проект буде тривати, тож мешканці та гості столиці можуть залишати використані одиниці в контейнерах. Вони складуватимуться та передаватимуться волонтерам.


Як і куди можна здати порожні газові балончики (увага, балончики мають бути порожні!):

      • привести в офіс “Київкомунсервіс” за адресою: вул. Кудрявська, 23;
      • здати на виробничій базі підприємства за адресою: вул. Бакинська, 37-41;


Зазначається, що повідомити “Київкомунсервіс” можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ – “Повідомити про викинутий газовий балончик”. Повідомлення допоможе швидше зібрати балончики та передати їх волонтерам.


Також підприємство можна поінформувати в інший зручний спосіб:

Раніше KВ інформувала, що комунальне підприємство “Київкомунсервіс” спільно з Волонтерським штабом Територіальної оборони Обухівщини запровадили спільний проєкт збору використаних туристичних газових балонів у населення. Порожні балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на потреби Збройних Сил України.

Нагадаємо, у столиці КП “Київкомунсервіс” щодня забезпечує вивезення понад 11 тисяч кубометрів або близько 2300 тонн побутових відходів. У наданні послуги щоденно задіяно близько 150 одиниць спецавтотранспорту та понад 800 працівників. 

Читайте: У Києві щодня збирають та вивозять понад 11 тисяч кубометрів сміття

КП “Київкомунсервіс” засновано Київрадою та зареєстровано у 2005 році. Статутний капітал – 14,19 млн. гривень. Директор із 27 липня 2017 року – Максим Ляшкевич.

КП “Київкомунсервіс” забезпечує вивезення побутових відходів у всіх районах Києва. Договір на надання послуги з вивезення побутових відходів столиці було укладено між КП “Київкомунсервіс” та Київською міськдержадміністрацією (КМДА) до кінця 2024 року. Публічна угода на вивезення у Києві побутових відходів була опублікована на сайті КП “Київкомунсервіс” та в газеті “Хрещатик” 8 червня 2018 року.

КП “Київкомунсервіс” здійснює вивіз побутових відходів з усіх районів столиці за допомогою шести компаній-підрядників: ПрАТ “Київспецтранс”, ТОВ “Селтік”, ТОВ “Спецкомунтехніка”, ДП “Фірма “Альтфатер Київ”, ТОВ “Крамар Рисайклінг” та ТОВ “Фірма “Власник-Роз”.

КП “Київкомунсервіс” підпорядковано Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА на чолі із Дмитром Науменком. Напрямок ЖКГ у столиці займається заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Читайте: Киянам нагадали, що батарейки, термометри та енергозберігаючі лампи слід викидати у спеціальні помаранчеві контейнери (мапа розташування)

Фото: пресслужба КМДА.

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4