Тимчасової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади затвердила перелік об’єктів критичної інфраструктури, заборонила спалювати суху травяну рослинність та визначила відповідальних за притягнення до відповідальності винних за пожежі у екосистемах.
Про це KВ стало відомо з протоколів позачергових засідань тимчасової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади.
Як відомо з протоколу №6 позачергового засідання зазначеної тимчасової комісії від 2.08.2022 року, на засіданні затвердили перелік об’єктів критичної інфраструктури Богуславської територіальної громади. До цього переліку ввійшли 19 об’єктів, серед яких полігон твердих побутових відходів по вул. Шевченко, 103-с; автогазозаправочні станції, медичні установи, центр поштового зв’язку №2, водозабори, каналізаційно-очисні споруди, газокомпресорна та газорозподільна станції, мости та ряд підприємств.
З протоколу №7 позачергового засідання тимчасової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади від 08.08.2022 року відомо, що на засіданні слухали питання про заборону випалювання сухої рослинності та її залишків на землях різного цільового призначення. Вирішили доручити Обухівському райуправлінню ГУ ДСНС у Київській області, Відділенню №2 Обухівського РУ ГУ Нацполіції у Київській області та виконавчому комітету
забезпечити:
-
належне використання пожежної техніки та інвентарю за цільовим призначенням,
-
під час проведення ремонтних, вогневих та зварювальних робіт дотримання вимог правил пожежної безпеки,
вжити заходів щодо:
-
недопущення розпалювання багать у межах смуги відчуження автошляхів під час проведення ремонтних робіт; місця проведення вогневих та інших небезпечних робіт забезпечити достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння,
-
недопущення керівниками сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, фермерами та орендарями земельних ділянок випалювання стерни, післяжнивних залишків та сухої рослинності,
-
притягнення у встановленому порядку до відповідальності винних осіб за випалювання сухої трав’яної рослинності та післяжнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, пустирищах та інших землях на території громади.
Нагадаємо, у середині червня 2022 року у ГУ ДСНС у Київській області заявляли, що ситуація з пожежами в природних екосистемах набуває загрозливого характеру, так як фактично кожного дня рятувальники змушені по декілька разів виїздити на ліквідацію лісових пожеж і загорянь трав’яного настилу.
Читайте: Ситуація з пожежами в природних екосистемах на Київщині набуває загрозливого характеру, – ДСНС
Фото: KВ