В Ірпінській міській раді припинено повноваження депутатки Кравченко

В Ірпінській міській раді припинено повноваження депутатки Кравченко

В Ірпінській міській раді припинено повноваження одного депутата. Мова йде про Валентину Кравченко, яка була відкликана з посади депутата від політичної партії “Нові Обличчя”. Відповідне рішення прийняла Центральна Рада партії 22 квітня. Ірпінська міська тервиборча комісія вже повідомила міську владу про це рішення. Наступний за черговістю обраний депутат від “Нових Облич” буде оголошений на найближчому засіданні комісії.

Про це КВ дізналася із повідомлення політичної партії “Нові Обличчя. Ірпінь” в Facebook.  

“22 квітня Центральна Рада Політичної партії “Нові Обличчя” прийняла рішення задовольнити пропозицію зборів Ірпінської міської партійної організації про відкликання депутата Ірпінської міської ради Валентини Кравченко. Про дане рішення партія “Нові Обличчя” повідомила Ірпінську міську територіальну виборчу комісію”, – йдеться  у повідомленні.

 

В Ірпінській міській раді припинено повноваження депутатки Кравченко

Також зауважено, що Ірпінська міська ТВК вже повідомила Ірпінську міськраду про припинення повноважень депутатки Валентини Кравченко. Тож, від сьогодні, 23 квітня 2024 року, Валентина Кравченко вже не є депутатом ради. 

“Відповідно до ст. 5 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад” повноваження депутата припиняються без прийняття рішення відповідної ради у разі його відкликання. Частиною 7 статті 41 Закону передбачено, що рішення про відкликання приймається Вищим керівним органом політичної партії. Таким чином, моментом втрати депутатом своїх повноважень є саме прийняття фінального рішення партії про його відкликання. Отже депутат втрачає повноваження саме з моменту прийняття такого рішення  керівним органом партії та наявність у нього повноважень не залежить від рішення ради.

За даними КВ, Валентина Кравченко була депутаткою в Ірпінській міській раді від політичної партії “Нові обличчя” з 2020 року. Працює заступницею начальника відділу КП “Ірпіньводоканал”.

За даними “Чесно”, Кравченко була кандидаткою на відкликання з партії ще у 2021 році на основі прогульництва сесій та маркерних голосувань. Так, у 2021 році під час маркерних голосувань підтримала забудову залпав біля Романівки та Стоянки, забудову табору “Восток”.

Нагадаємо, що через скандали, що розгорілися у виконкомі Ірпеня навколо зарплатного фонду та місцевого бюджету, корпус радників голови Ірпінської громади Олександра Маркушина покинула ще одна людина, Дарина Катькало. За її словами, причиною став “Ірпінський зарплатгейт”.  Раніше на скандал відреагували своїм звільненням керуючий справами Дмитро Негреша та радник Андрій Літвинов. Причиною свого рішення Літвинов назвав “завищені заробітні плати працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Читайте: Екс-в.о. мера Ірпеня звільнився через зарплатний скандал

Згодом вже колишній керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша, який обіймав цю посаду до грудня 2023 року, також заявив про фальсифікацію рішення Ірпінської міської ради щодо змін структури виконкому. 

Читайте:  Екс-керуючий справами мерії Ірпеня заявляє про фальсифікацію рішення міськради

Фото: https://itvua.tv/

КиївВлада

Інна Міхно

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень столичних розпорядників бюджетних коштів в червні 2024 року сягла майже 5 млрд гривень – це ледь не вдвічі більше, ніж…
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
09:00 Київська міська прокуратура наразі в судовому порядку намагається “відібрати” у Національної академії внутрішніх справ (НАВС) 29,9 га землі на 22 км  Дарницького шосе…
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
09:00 Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з Офісом Генпрокурора розслідують справу щодо можливих розкрадань посадовцями КП “Київпастранс” бюджетних коштів при закупівлі пневматичних шин. Наразі…
Banner
QlU7mDx4