В селищі Водогін планують облаштувати сквер

В селищі Водогін планують облаштувати сквер

Київська міська рада спільно з КО “Київзеленбуд” презентувала концепцію майбутнього скверу, який планується облаштувати в селищі Водогін Оболонського району столиці. 


Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської ради. 


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Як зазначається в повідомленні, депутат Київської міськради Богдан Чорній спільно з генеральним директором КО “Київзеленбуд” Олексієм Королем презентували концепцію майбутнього скверу, який буде облаштовано в селищі Водогін.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


“Не дивлячись на те, що фінансування капітальних вкладень наразі відсутнє, ми активно працюємо над розробкою проектної документації для того, щоб після стабілізації ситуації – працівники відразу змогли приступити до благоустрою території. З часу нашої попередньої робочої зустрічі маємо перші результати – ландшафтні спеціалісти розробили візуалізацію з урахуванням побажань місцевих мешканців, в якій передбачені широкі алеї та клумби з декоративними квітами, інтерактивні фонтани, дитяча ігрова зона, а також зручні вуличні лави для прогулянок та відпочинку. Попереду ще багато роботи, але ми рішуче налаштовані довести розпочату справу до кінця”, – повідомив Чорній. 


Зазначається, що наразі мета – узгодити проект, а також, за умови наявності цільових коштів, розпочати будівельні роботи в наступні роки. 


Нагадаємо, Олександрівська клінічна лікарня Києва за 38,5 млн гривень замовила продовження реконструкції приймального та ще кількох відділень (яких саме – невідомо), а також благоустрій території та протизсувні роботи, які за чотири останні роки вже поглинули понад 100 млн бюджетних гривень. Цього разу підряд дістався столичному ТОВ “Агранбуд”, яке і до цього було щедро обдаровано підрядами цієї лікарні на проведення ремонтних робіт в різних корпусах, а також має тісний зв’язок з компанією, яка розпочала реконструкцію Олександровської лікарні в жовтні 2019 року. До “Агранбуда” цією реконструкцію займалося ТОВ “Нідком”, яке пов’язували з першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником.


Читайте: Реконструкція Олександрівської лікарні “з’їсть” ще 38,5 млн бюджетних гривень

Фото: Київська міська рада

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
Фонтан на місці Леніна в середмісті Києва встановлюватиме компанія одеського депутата Шумахера
09:00 Вже до вересня цього року на перетині бульвару Тараса Шевченка з Хрещатиком, на місці пам’ятника Леніну, встановлять фонтан та облаштують безбарʼєрний простір. Вартість…
Реабілітаційний центр чи житлова висотка: в судах вирішують долю зеленої зони біля “Київської фортеці”
Реабілітаційний центр чи житлова висотка: в судах вирішують долю зеленої зони біля “Київської фортеці”
09:00 У столиці продовжуються пертипетії навколо запланованої забудови території на вул. Ігоря Брановицького, 7-А. Наразі ФОП Олена Седих намагається в судовому порядку скасувати два…
Хрещатик під час війни: у скільки обійшовся ремонт головної вулиці країни з початку повномасштабки
Хрещатик під час війни: у скільки обійшовся ремонт головної вулиці країни з початку повномасштабки
09:00 Час від часу на столичному Хрещатику можна помітити ремонтну техніку, яка ліквідовує ями та інші локальні дефекти покриття. На цьому тлі регулярно лунають…