В Україні немає аналогу Освітньому хабу Києва – заступник голови КМДА

В Україні немає аналогу Освітньому хабу Києва - заступник голови КМДА

Бюджетування освіти в столиці України зростає з року на рік. А в 2019 році в Київі створено Освітній хаб, аналогу якому немає в усій країні.

Про це в інтерв`ю KV сказав заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Київ постійно розвивається і ми, безумовно, приділяємо велику увагу освіті, щорічно збільшуючи бюджет на цю сферу. Ось і на 2020 рік закладений  безпрецедентний бюджет на освіту в Києві – понад 21 млрд гривень. Це значить, що буде продовжуватись будівництво шкіл та садочків, яких гостро потребує місто. Але найголовніше – це зміст та якість освіти. Тому ми в 2019 році запустили інноваційний проект, аналогів якому немає в Україні – Освітній хаб міста Києва. Місія Освітнього хабу – реалізація концепції “Навчання Впродовж Життя” на рівні всього міста”, – сказав заступник голови КМДА.

Валентин Мондриївський наголосив, що будь-який мешканець Києва, незалежно від віку та сфери діяльності, має можливість безкоштовно покращити навички для отримання роботи своєї мрії, відкриття власної справи та саморозвитку.

“Ми застосували інноваційну модель змішаного навчання (blendedlearning), яка ефективно поєднує он-лайн навчання від зіркових тренерів та експертів та тестування на порталі Проекту eduhub.in.ua та практичне відпрацювання навичок під час тренінгів. За результатами роботи Освітнього хабу цього року на порталі вже зареєстровано понад 200 тис. користувачів і проведено більше 700 тренінгів, участь в яких взяли майже 10 тис. осіб. В наступному році ми продовжимо цю роботу, а також запустимо мультимедійний освітній продакшн, який буде створювати телевізійні та радіонавчальні програми на постійній основі для різних цільових аудиторій: викладачів, батьків, лікарів, підприємців, людей з обмеженими можливостями, журналістів, державних службовців, активістів громадських організацій тощо”, – пояснив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, в Освітньому хабі міста Києва також навчають “м’яким навичкам” (softskills): креативне та критичне мислення, управління людьми та проектами, позитивні комунікації та ораторське мистецтво, емоційний інтелект та вміння працювати в команді тощо. “Кращі тренери-практики створили відео-лекції та тексти по навичкам, які міжнародні експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі визнали найбільш затребуваними в 2020 році: позитивні комунікації, емоційний інтелект, особиста ефективність, вміння керувати людьми і проектами і т.д. Щоб відпрацювати ці навички на практиці, ми застосували інноваційну модель змішаного навчання (blended learning), яка об’єднує онлайн навчання та практичні тренінги в хабі. Все це – безкоштовно”, – повідомили KV в Освітньому хабі міста Києва.

Освітній хаб міста Києва (www.eduhub.in.ua) створено в 2019 році некомерційним комунальним підприємством (НКП) “Освітня агенція міста Києва” (підпорядковується Департаменту освіти і науки КМДА) спільно з соціальними партнерами – Асоціацією інноваційного та цифрового освіти і Європейським університетом.

“Київ підхоплює світовий тренд інноваційних міст, який започаткував UNESCO, щодо безперервного навчання протягом всього життя та стає Містом, що Навчається (LearningCity). Я запрошую всіх киян, а також всіх українців, незалежно від віку та сфери діяльності, набувати навички ХХІ століття для отримання роботи своєї мрії, відкриття власної справи, саморозвитку та реалізації себе в Україні. Все це для вас ми робимо безкоштовно. Київ справді стає територією нових можливостей для кожного!”, – наголосив директор КНП “Освітня агенція міста Києва” Бадрі Лолашвілі.

Освітній хаб міста Києва надає можливість кожному, незалежно від місця знаходження, віку, статі, сфери діяльності та в будь-який час отримати практичні навички, які потрібні кожному. Щоб приєднатися до освітніх програм, потрібно зайти на портал Освітнього абу міста Києва  (www.eduhub.in.ua) і пройти онлайн курси, які дозволять отримати навички, необхідні для пошуку роботи, просування по кар’єрі, відкриття власного бізнесу і для саморозвитку. На порталі також розміщений календар подій, де можна записатися на відкриті заходи для киян. Тренери Хабу, професійні психологи, бізнес-тренери, проводять також виїзні тренінги в освітніх, комунальних і громадських організаціях столиці.

Читайте: Навички ХХІ століття: емоційний інтелект, позитивні комунікації, ефективні продажі та правління людьми і проектами

Фото: KV

КиевVласть

Автор:
Олексій Алтинов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Оператор-навідник БпЛА 100 омбр Олексій Свєтлаков: Творчість в умовах війни
Оператор-навідник БпЛА 100 омбр Олексій Свєтлаков: Творчість в умовах війни
14:06 У вирі щоденних випробувань, які несе війна, людина шукає додаткової опори, засобу відволіктися та розвантажитись. Для Олексія Свєтлакова, 49-річного оператора-навідника БпЛА з аеророзвідки…
Київ проти Київщини: суд визнав незаконним “захоплення” 1,8 тис. га столичних земель
Київ проти Київщини: суд визнав незаконним “захоплення” 1,8 тис. га столичних земель
09:00 Столична міськрада виграла перший раунд судового спору щодо оскарження Схеми планування території Київщини. Юристи муніципалітету столиці змогли довести, що Київоблрада, затверджуючи цей документ…
В Ірпені вчергове стартує відбудова стадіону “Чемпіон” - цього разу у 1,5 раза дорожче
В Ірпені вчергове стартує відбудова стадіону “Чемпіон” – цього разу у 1,5 раза дорожче
09:00 В Ірпені стартує капремонт центрального стадіону “Чемпіон”, пошкодженого російською армією на початку повномасштабного вторгнення. Кошти на відбудову цього спортивного обʼєкту збирали з усього…
Banner
QlU7mDx4